Bunları okumadan sakın ameliyat olmayın!!

Sevgili evhamlı ve nlytlg.. Çok teşekkür ederim gerçekten içim rahatladı.. Kaç gündür atelin çıkış gününü korkuyla beklerken sayenizde yarın için sabırsızlanır oldum.. :KK9:

Off kızlar şimdi görünce yine moralim bozuldu.. zaten burun kemiğimin de yamuk olduğunu ameliyata girmeden son dakikada söyledi yine de ellemeyeceğim dedi.. nası bişey çıktı ortaya ayı mı kurt mu belli olacak.. güzelim burnum varken.. offff neyse ya hadi hayırlısı..:/

Eki Görüntüle 766865 Eki Görüntüle 766866

gullik86 canım zor bi dönem geçirmişsin çok geçmiş olsun.Yazdıklarını okuduğumda çok ama çok üzüldüm taaaakkii resmini görene kadar oysaki nekadar tatlı olmuş şuan çok yeni olduğu için şiş duruyo ama EMİNİM umduğundan çok çok güsel bi burun olucak zamanlada oturacaktır.bu kadar üzülmene aynalara küsmene vs inan hiç gerek yok sen yıllarca burun sıkıntısı çekmişsin ve elinden geleni yaptın gerisini ve süreci Allaha bırak ve gönlünü rahat tut herşey çok güsel olucak inşallahh =)

Değmez hayatım, inan değmez.. Fotoğrafıma baktığında bendekinin ihtiyaçtan değil takıntıdan kaynaklandığını ve pişman olmam gerektiğini görüyorsun.. Kendime has olan bir özelliği, beni ben yapan şeyi kendi ellerimle inatla bozdum artık ne gelir elden.. Önümüze bakmak lazım.. Bak kimse yorum bile yapmıyor fotoğraflarım için moralim bozulmasın diye:KK43:( boşver bence kendini böyle sevmeyi öğren, her aynaya baktığında aklına burnunla ilgili kötü şeyler geldiğinde o burnun sana has olduğunu, seni sen yaptığını hatırla.. Benim tek diyebileceğim bu, karar sana kalmış..
bence çok kendinize bu kadar yüklenmeyin.yani yüzünüz güzel,bu yüze her burun yakışır =D yazdığınızı okudukdan sonra zaten kararım değişti.azerbaycanda yaşıyorum.doktor dün geldiğini söyledi.ben de 1 ağustos yaptırmayı düşünüyodum.vazgeçtim.teşekkür ederim size.bence siz de bi süre sonra alışıcaksınız yeni burnunuza.ben mesela saçlarımızı kırmızıya boyadığımda çok pişman olmuştum.şimdi diyeceksiniz ki ben ameliyat oldum,sen saç boyatmakdan bahsediyosun.evet,bunları kıyaslamak doğru deyil.amma insan alışıyo işte bi süre sonra.neyse,çok kendinize yüklenmeyin.geri dönüşü yok zaten bundan sonra.olumlu şeyler düşünün.mesela en azından yaptırdınız,rahatladınız.belki 1 yıl sonra ben yine yaptırmak istiycem,yaptırsam mı yaptırmasam mı diye düşünücem.siz bu konuda rahatsınız mesela.bu yazdığınızı okumasaydım,azcık fazla da cesaretim olsaydı belki ben de ameliyat olucakdım 2 gün sonra

canım aynen kımse artık umrumda degıl gece senın yazdıkların da bana cesaret ve guven verdıler ıyıkı okumusum dedım
hem senınle paylasmak ısterım canım bugun dıkısler atel hepsı alındı ve cok tatlı bı burnum olmus bırıcık doktrumun elıne saglık kım ne derse desın cok mutluyum bugun :) ınsallah sen de cok mutlu olursun canım bnım
bızı oldugumuz gıbı sevcek bırı elbette kı vardr hem emınım kı sen cok da guzelsındr :)

cok gecmıs olsun hagı doktora olmustunuz ve malıyetını yazarsanız sevınırım

gullik86 canım zor bi dönem geçirmişsin çok geçmiş olsun.Yazdıklarını okuduğumda çok ama çok üzüldüm taaaakkii resmini görene kadar oysaki nekadar tatlı olmuş şuan çok yeni olduğu için şiş duruyo ama EMİNİM umduğundan çok çok güsel bi burun olucak zamanlada oturacaktır.bu kadar üzülmene aynalara küsmene vs inan hiç gerek yok sen yıllarca burun sıkıntısı çekmişsin ve elinden geleni yaptın gerisini ve süreci Allaha bırak ve gönlünü rahat tut herşey çok güsel olucak inşallahh =)

cok gecmıs olsun hıcde kara kuru cırkın bır bayan degılmışsınız .zaten guzelmıssınız burundan sonrada afet olursunuz hele o boynunuzun uzunlugu varya cok guzel kugu gıbı. cogu bayan boynunun uzun olmayısından dertlenır durur

cok gecmıs olsun hıcde kara kuru cırkın bır bayan degılmışsınız .zaten guzelmıssınız burundan sonrada afet olursunuz hele o boynunuzun uzunlugu varya cok guzel kugu gıbı. cogu bayan boynunun uzun olmayısından dertlenır durur

tanemcim alıntıda bi yanlışlıkmı oldu acaba =)
gülli ye yazcaktın sanırım :p

Kızlar, doktor ödemlerin inmesi için bant taktı. Bir hafta da böyle duracak.. Gözüm henüz alışmadı ama sanki biraz yapay duruyor:/ şişlikleri de var gerçi.. doktor burun kemiğinin dokununca acımaması lazım allah allah dedi çünkü acıyor.. hayırdır inşallah:KK43:( bir de gülmeden değil ama gülünce bir tuhaf değil mi? gözüm alışmadığından mı böyle daha.. hele orda bantlar takılmadan aynayla baktım kendime yabancılaşmış gibi oldum böyle bi garip:// burnumun deliğinin arasındaki yere burun ucunu kaldırmak için destek eklemiş. Bu burun ucunun daha sonra düşmesini de engelliyomuş. Ama elleyince orda yabancı bir madde olduğu belli içim kalktı://

$fotoğraf 3.jpg $fotoğraf 4.jpg $fotoğraf.jpg

Son düzenleme:

ay cok ozur dılerım evet gullık86 bu nesajım sıze olacaktı

Kızlar, doktor ödemlerin inmesi için bant taktı. Bir hafta da böyle duracak.. Gözüm henüz alışmadı ama sanki biraz yapay duruyor:/ şişlikleri de var gerçi.. doktor burun kemiğinin dokununca acımaması lazım allah allah dedi çünkü acıyor.. hayırdır inşallah:KK43:( bir de gülmeden değil ama gülünce bir tuhaf değil mi? gözüm alışmadığından mı böyle daha.. hele orda bantlar takılmadan aynayla baktım kendime yabancılaşmış gibi oldum böyle bi garip:// burnumun deliğinin arasındaki yere burun ucunu kaldırmak için destek eklemiş. Bu burun ucunun daha sonra düşmesini de engelliyomuş. Ama elleyince orda yabancı bir madde olduğu belli içim kalktı://

Eki Görüntüle 767804 Eki Görüntüle 767805 Eki Görüntüle 767806

Bence burnun cok guzel olmus bosuna uzuyosun kendini.hatta gulumsedigin fotonda eski burnunun biraz daha kucuk hali gibi durmus.eski halini kaynettigini dusunme yani:)odemlerin indikten sonra daha da guzellesecegine eminim.benim de bantlarim pazarteso cikti.alcim ciktigi gun hayatimin sokunu yasayip gunlerce bunalima girmistim ama suan bile o kadar guzellesti ki.sabret senin de daha da guzel olacak:)

Değmez hayatım, inan değmez.. Fotoğrafıma baktığında bendekinin ihtiyaçtan değil takıntıdan kaynaklandığını ve pişman olmam gerektiğini görüyorsun.. Kendime has olan bir özelliği, beni ben yapan şeyi kendi ellerimle inatla bozdum artık ne gelir elden.. Önümüze bakmak lazım.. Bak kimse yorum bile yapmıyor fotoğraflarım için moralim bozulmasın diye:KK43:( boşver bence kendini böyle sevmeyi öğren, her aynaya baktığında aklına burnunla ilgili kötü şeyler geldiğinde o burnun sana has olduğunu, seni sen yaptığını hatırla.. Benim tek diyebileceğim bu, karar sana kalmış..

canım seni göremiyoruz ki yorum yapalım bütün fotoları mozaik yapacağına gözlerine siyah bant yapsan veya kendi profilinde albüm aç bakalım sonra sil.

çok güzel bir kadınsınız. dişler, dudaklar, teniniz.. vallahi bayıldım. çok abartmışsınız ama kara kuru çirkin ördek yavrusu diye.
taş gibisiniz ayol daha ne?
sinirlendim valla size.
ayrıca burnunuz da çok hoş olacak şimdiden belli.

40 YAŞINDAYIM KENDİMİ BİLDİM BİLELİ İSTİYORUM DAHA ÖNCE YAPTIRMADIĞIM İÇİN PİŞMANIM bir gün cesaretimi toplarsam kaç yaşımda olursam olayım elden ayaktan düşmediysem olmak kararındayım

Madem okadar istiyorsun yap kurtul icinde kalmasin, tabi engeller yoksa. Bende senelerdir istedim ama genclik hevesidir gecer diyerek yapmadim. Tabi ozamanlar annemde izin vermezdi ameliyat olmama. Neyse sonra evlendim 3 sene icinde toparladik maddi durumu ve oldum ameliyati. Her nekadar esim gereksiz bulduysada ikna Edip destegiyle oldum. Icim kipir kipir mutluluktan, korkacak hic birsey yok.

Canım nasıl yani? Senin "şimdi özgüvenin tavan yapar bana ihtiyacın yok" mu dedi? Bence kendi özgüvensizin tekiymiş, şimdi sen daha da güzelleşip kendine güvenin artınca bu kız nasılsa beni şutlar diyip bırakıp gitmiş.. şaka gibi. Bence bırak gittiği yerde kalsın.. Hayat bize acı veren insanlarla harcayıp bitirecek kadar uzun değil. Daha bir gün öncesini bile geri dönüp tekrar yaşayamazken, bekle bu güzel,genç,enerjik yıllarımız geri gelsin.. Bugünün tadını çıkar canım, bu hayat ne sevgilinin ne ailenin ne de arkadaşlarının.. sadece SENİN! Yürekten inanıyorum ki seni olduğun gibi kabul edecek, seni herşeyinle sevecek bir adam çıkacak karşına. Bugün güzel bir duş al ve duş alırken üzerindeki bütün kötü düşüncelerin, kötü enerjilerin, üzüntülerin hepsinin akıp sonsuza kadar yok olduğunu düşün. Ve yepyeni bir sayfa aç kendine.. Herşeyden önce en çok kendine değer verdiğin, pozitif, şanslı, bereketli bir hayat başladığına yürekten inan..

Ben kocama bile söylüyorum, kendisi sarışın ve bana "aynı kürt,çingene kız çocuklarına benziyorsun" diyor. Ben de , "kendine victoria secret mankeni bulmak için hala geç kalmış sayılmazsın. Bi an önce bul ki ben de kürt,çingene kız çocuğuna benzeyen kadınlardan hoşlanan erkekleri kaçırmak istemiyorum" diyorum. Bozulup zönk diye kalıyo. Burnum için de, "yüzün için çok kısa ve küçücük kaldı bi tuhaf oldun" diyor (ki maalesef ben de bunun farkındayım), ama ona "üzülme eskisini getir yenisini götür kampanyası devam ediyor" diyorum.. Valla inan umurumda değil artık kim ne demiş ne yapmış. Zamanı geri döndüremem, kaldı ki döndürseydim de bugünkü tecrübem olmayacağı için yaptırmadığıma hep pişman olacaktım. İlk 4 gün ne çektim bir ben bir Allah bilir. Bundan böyle kimse umurumda değil, beni beğenen seven benimle olsun, gerisi de gölge etmesin.. :KK14:

Ukalanin en önde gidenisin, Emin ol Kurt kizlarin en cirkini senden guzeldir. Ve cingenelerde öyle kara kas kara göz, sen kendini ne sandin. Terbiyesiz...

Benim burnum kemerli ve ön tarafına doğru hafif eğiklik var.
Çok dikkatle bakıldığında farkediliyor eğiklik.
Buna rağmen sadece sol delikten az nefes aldığım için doktora gideceğim.
Kemerli olması, eğik olması hiç sorun değil.
Allah öyle yarattıysa vardır bir bildiği.
Siz de bir hata yapmışsınız ve ameliyat olmuşsunuz.
Ama kendinizi yıpratmaya gerek yok.
Yeni halini sevmeye çalışın.
Hani ameliyattan önce hayal kurmuşsunuzdur muhakkak.
Hayalinizdeki buruna kavuştuğunuzu düşünün.
Olan oldu artık, zamanı geri alamayacağınıza göre mutlu olmaya çalışın. :KK34:

Not: Kendin ettin kendin buldun gibi bir imada bulunmadım.
Lütfen yanlış anlaşılmasın. :26:

Ha bu arada söylemeden geçemeyeceğim, çok tatlısınız maşallah. :21:

Son düzenleme:
Ukalanin en önde gidenisin, Emin ol Kurt kizlarin en cirkini senden guzeldir. Ve cingenelerde öyle kara kas kara göz, sen kendini ne sandin. Terbiyesiz...

Ne biçim sözler hanımefendi?
Hakaret etmeye hakkınız yok.
Konu sahibi "ben kürt kızlarından daha güzelim" dememiş ki.
Kaldı ki dese bile bu kadar rencide edici söz söyleyemezsiniz.
Cevabınızı kib'ledim.
Umarım yetkililer kısa zamanda ilgilenir.

Valla zaten çok güzelmişsiniz ama daha güzel olmuşsunuz. Gözünüz alışır zaten.

Benim eşim de karşı çıkıyor. Darısı başıma:)

Ne biçim sözler hanımefendi?
Hakaret etmeye hakkınız yok.
Konu sahibi "ben kürt kızlarından daha güzelim" dememiş ki.
Kaldı ki dese bile bu kadar rencide edici söz söyleyemezsiniz.
Cevabınızı kib'ledim.
Umarım yetkililer kısa zamanda ilgilenir.

kesınlıkle katılıyorum durduk yere kadncagıza terbıyesız damgası vurmus
hakaret etmıs hakkı olmadıgı halde
boyle ınsanlar neden varlar anlamıyorum gercekten

kesınlıkle katılıyorum durduk yere kadncagıza terbıyesız damgası vurmus
hakaret etmıs hakkı olmadıgı halde
boyle ınsanlar neden varlar anlamıyorum gercekten

İnsanın moralini durduk yere bozmak için varlar bence. :KK1:
Neyse konu dışına çıkmayalım, bizde ban yicez şimdi. :KK30:

Eki Görüntüle 767804 Eki Görüntüle 767805 Eki Görüntüle 767806

canımm cok cok gecmıs olsun resımlerde ınanılmaz guzel grunuyo burnun :) kendını bsu bsuna uzdun var ya :) sen zaten yasını hc ama hc gstermıyosun tas gıbısın masallah burnuna uzulup drdun ama muhtesem olmus :))
suan bendede bant var canım odemler daha cabuk ınıyo bant olunca :) aynen bendede bı hafta durucak :)
gozun alısınca aynanın karssından ayrılamıcaksın canım emın olablırsın :)

X