bunu paylaşıyorum ama paylaşmam doğru olur mu bilmiyorum.....

çokk hataa yapmışsınızz hemenn söylemeniz lazımm
yoksaa altındann çıkamayacağınızz sonuçlarlaa karşılaşabilirisinizz

bencede esınız ilerde duyarsa neden sölemdıgınız deyip üstünüze gelır ve şüpheler yaratır hiç zaman kaybetmden uygun bir zamanda hemen söleyinn...:mymeka:ayrıca bu dayaklık adamı dvmek lazımmm

o zaman işiniz çok daha kolay. Öncelikle aranızda güven olduğu için kesinlikle anlatmalısınız. Ama söze başlarken "bunu sana anlatmakta çok zorlanıyorum ancak kesinlikle senin güvenini sarsmamam gerekitğini bildiğimden ve sana olan sevgimden anlatıyorum" diye söze girin.

olayı anlatırken çok detaya girmeden anlatın önce. Yani size nasıl baktığı, ne bileyim konuşurken size dokunup dokunmadığı gibi. Ama zaman-mekan vb husulardaki detayları verin. Çok uzatmadan da en çok kendi hislerinizden bahsedin. özellikle sizin tarafınızca bu olaya mahal verecek hiçbir his ya da hareketinizin olmadığını, olaydan sonra durumdan nasıl iğrendiğinizi vb...

erkekler böyle konularda kadınların hissiyatına çok fazla önem verir.

Ancak burada başka bir konu daha var. Eşiniz öfkeyle (ki asabi biri olmasa dahi) kesinlikle o arkadaşına gidip hesap soracaktır. Bu yüzden eşinizi telkin etmeniz ve adli bir sonuca yol açacak hareketlerden kaçınmasını sağlamanız şart.

Bir de en kötüsünü düşünecek olursanız, bu olayın arkadaşınızın eşinin de kulağına gidebileceği. Onun nasıl bir tepki vereceğini bilmiyorum ama kendi eşi olayı ona çok çok yanlı aktaracağından size büyük tepkiler de verebilir.

siz en başta kendinizden emin olun, eşinizi de yanınıza alın. bir süre gerinlik yaratacağı kesin ancak sonrasında daha kötü olaylar yaşamamak için bunu yapmalısınız. Olabilecek en güzel sonuç da eşinizin size olan güveninin artması ve bundan sonra daha omuz omuza evliliğinize devam etmeniz.

mutlu yuvanızın devamı dileklerimle...

olumunekankayizsmileçok teşekkürler..

bencede eşine anlat.. yoksa adam eşini sana karsı doldurur.. aranızı açar fln.. sen söylede .

kesinlikle en kısa zamanda söylemelisin sen suçlu duruma düşersin yoksa niye benden sakladın die başka şeyler bile düşünülür hakkında allah muhafaza.bu gibi konularda hep kadınlar haksız görülüor ne yazıkki...
ne yap ne et en kısa zamanda eşinin o adama bişi yapmayacağına dair önce yemin verdirt,baktın eşin sinirlenmeye başladı,bak böle yaparsan bi daha sana bişi anlatmam hep senden olanı biteni saklarım iiliğimiz için de aramızda yalan olmasını istemiosan mantıklıca beni dinle de...
böle böle konuyu anlat KESıNLıKLE ANLAT AMA kesinlikleeeeee

ya anlatmamak sacmalik olur :eek:lmaz:
herseyini paylastigin bi adamdan yani esinden bunu neden sakliyosun?
ben olsam hemen söylerdim
saklanilcak bisey degil.. eger sonradan ögrenirse esin bu olayi daha farkli sorunlar acilir basina
neden benden gizledin, kendinden süphenmi vardida gizledin der
bide ya yalan yanlis seyler duyarsa??? kabak basina patar :nazar:
bence en iyisi gidip konusman.. simdiye kadar söylememekle hata etmissin ztn :nazar:
esler arasinda gizli sakli olmaz :eek:lmaz:

ya en kısa zamanda söylein ya da o zaman hiç söylemein derim ben. çünkü her geçen gün için eşiniz hesap sorabilir.neden bana söylemedin de ben görüşmeye devam ettim die..

ya anlatmamak sacmalik olur :eek:lmaz:
herseyini paylastigin bi adamdan yani esinden bunu neden sakliyosun?
ben olsam hemen söylerdim
saklanilcak bisey degil.. eger sonradan ögrenirse esin bu olayi daha farkli sorunlar acilir basina
neden benden gizledin, kendinden süphenmi vardida gizledin der
bide ya yalan yanlis seyler duyarsa??? kabak basina patar :nazar:
bence en iyisi gidip konusman.. simdiye kadar söylememekle hata etmissin ztn :nazar:
esler arasinda gizli sakli olmaz :eek:lmaz:

kesinlikle aynen canım katılıorum
umarım bir an önce konuşur

yani dert mi anlatıyorsunuz türkçeyi mi katlediyorsunuz belli değil. böyle yazıyorsanız, nasıl konuşuyorsunuz merak ettim doğğğruuusuuu...

senin yaptığın bir sey yok neden kendin bir utancın var gibi saklayasın ki..
bu arada eşinde biraz genişmiş heralde bakışlarından rahatsız olduğunu sölediğin halde,dısarıda görüşebiliyor..
ben bunu evli değilim,,erkek arkadasıma sölesem bir daha asla görüşmez diğer tarafla...
bence acık acık anlatın..

böyle bir olay yaşadın ve napsam neetsemmi diyorsun sana inanmıyorum güzel bir dille eşine anlat ve görüşmemesini sağla ne kadar adi bir adammış o ya :umursamaz:

Kesinlikle söylemelisin tatlım. Benimde eşimle çıkarken başıma bu tarz bir olay gelmişti çocuk o kdr pişkin değildi direkt senden hoşlanıorm fln dememişti sanırım yememişti ama canımlı falan çok samimi konuşuyordu ve birlikte sinemaya gitmeyi teklif etmişti ben o zmn eşime bu durumu anlatmıştım ve eşim bnm arkadaşlarım o tarz şeyler yapmaz sen yanlış anlamışsındır dedi ve ben konuyu kapattım ama keşke msn kayıtları olsaydı elimdede gösterebilseydim yalnız şuan pek görüşmüolar anca antremanlarda ve halı saha maçlarında. Bnm eşimden öncede bir erkek arkadaşım vardı ve çocuk çok askıntı oluodu, ztn o zmnlr ki sevgilimde pek muhattap olmamamı söylemişti. Bir keresinde eski sevgilimle aram bozuktu o çocukla dertleşme gibi bir yanlışın içine düştüm ve çocuk beni evine davet etti içeriz falan demişti daha sonra sevgilimle barışınca ben durumu anlattım ve eski sevgilim çocuğun evini bastı gece gece. Karakolluk oluolardı, gözü dönmüştü bu tür kötü hadiselerde yaşanabilir tabi ki allah göstermesin ama bence eşine durumu anlatmalısın.

bence daha fazla üzerine gitme dikat çekme Allah cezasını verir inşallah

Aynı fikirdeyim canım.
Eşine gerekeni söylemişsin zaten.
O da cevabını almış.
Böylelerini vicdanı mahkum etsin ınşaallah.

Son düzenleme:
yani dert mi anlatıyorsunuz türkçeyi mi katlediyorsunuz belli değil. böyle yazıyorsanız, nasıl konuşuyorsunuz merak ettim doğğğruuusuuu...

sizde catacak yermi ariyorsunuz? dertlerini anlatan insanlara boylesi ukalalik yapmanin alemi nedir? bunu daha farkli bir uslupla soyleyemezmisiniz?
kizincada kizdi diyorlar

sizde catacak yermi ariyorsunuz? dertlerini anlatan insanlara boylesi ukalalik yapmanin alemi nedir? bunu daha farkli bir uslupla soyleyemezmisiniz?
kizincada kizdi diyorlar

valla çok doğru.
okuduğumda kendi kendime dedimki,dövseydin bari...:roflol:
usluptan uslupa var var,söyleyişten söyleyişe.
bu nasıl bir söyleyiş böyle:hulya:

bu arada herkes söyle demiş.
arkadaş eşinin bunu namus davası haline getireceğini yazmıştı.
peki o adam gidip arkadaşına bir şey yapsa,siz rahat edecek misiniz.
git söyle diyenler.
herkes sizin eşiniz sevgiliniz,yada babanız gibi olamaz.
biraz medyaya bakın.
arabasını geçti diye millet milleti kurşunluyor o sinirle,yada bir yan baktı karısına sevdiğine diye bıçaklıyor.
iyi cesaret git söyle demek
bu sorumluluğu alıyorsanız ,buyursun söylesin o zaman.
umarım eşinin tepkisi normal olur.
umarım.

kizincada kizdi diyorlar

şöyle açıklayım; ukalalık yapanlar en çok beni rahatsız eder, çok tepki gösterdiğim de olmuştur ama insan bazen dayanamıyor demek ki... kimse müthiş bir dilbilgisiyle yazmak zorunda değil elbette ama her kelimenin son harfini üç kere yazmanın ne anlamı var??? sonuçta eğlenceli bir konuda yorum yapmıyor, ciddi bir meselede derdini herkesle paylaşıyor. tüm samimiyetimle yardımcı olmak için açıp okudum ama çok rahatsız oldum, sanki kendi sıkıntısıyla alay eder gibi yazmış. hissettiklerimi arkadaşın üslubuyla yazmadan geçemedim.

X