bunu paylaşıyorum ama paylaşmam doğru olur mu bilmiyorum.....

QUOTE=sevsevil;11959489]yani dert mi anlatıyorsunuz türkçeyi mi katlediyorsunuz belli değil. böyle yazıyorsanız, nasıl konuşuyorsunuz merak ettim doğğğruuusuuu...[/QUOTE]

lütfen insanları eleştirirken kendimize bakalım.ayrıca benim nasıl konuştuğum sizi ilgilendirmez.siz önce kendinize bakın.:kahve:

şöyle açıklayım; ukalalık yapanlar en çok beni rahatsız eder, çok tepki gösterdiğim de olmuştur ama insan bazen dayanamıyor demek ki... kimse müthiş bir dilbilgisiyle yazmak zorunda değil elbette ama her kelimenin son harfini üç kere yazmanın ne anlamı var??? sonuçta eğlenceli bir konuda yorum yapmıyor, ciddi bir meselede derdini herkesle paylaşıyor. tüm samimiyetimle yardımcı olmak için açıp okudum ama çok rahatsız oldum, sanki kendi sıkıntısıyla alay eder gibi yazmış. hissettiklerimi arkadaşın üslubuyla yazmadan geçemedim.

dertlerimle alay edecek halim yok siz dertlerinizle alay ediyorsanız o başka......

ayrıca laf olsun diye yorum yapıyorsunuz.

eşinle tabiki bunu paylaşmalısın yerimseniben
bunun nasıl söylerimi yok canımCADIARZU
eşin senin en yakın dostun tabiki paylaşacaksın
densizin yaptığı yanına mı kalsınkötükedihüso

dertlerimle alay edecek halim yok siz dertlerinizle alay ediyorsanız o başka......

ayrıca laf olsun diye yorum yapıyorsunuz.

meltem_06,

Bence siz şu anda burada söylenenleri bırakın. Sizin sıkıntınızla gerçekten ilgilenen biri olarak, neye karar verdiğinizi merak ediyorum. :uhm:

cnm bu adam hala eşinle görüşüyorsa bilki seni kafaya takmış,biranlık hareket yada kısa süreli bi takıntı olsa utanır eşinle görüşmezdi.
bence senin eşine bişiyler çıtlattığını anladı ve imalı slmlar gönderiyor.eşin agresif biriyse bunuarkadaşıda bilir ve cesaret edemez,demekki eşinin tepkisinden korkmuyor az çok biliyodur arkadaşını.o böyle birşeyi göze alıp yapabiliyorsa sende mağdur olarak herşeye rağmen eşine bu akşam hemen anlat,aynen anlat dolandırma.çünkü o kişide kendini savunmaya kalkacaktır sen farklı anlatırsan biryerde pot kırarsın,eşin senden şüphelenir.

hiç korkma cnm sen doğruyu çok kışkırtmadan anlatırsan eşin hemen köpürmez,sakin bir üslupla anlat,kendinide acındırma sakın bukez koruma dürtüsü oluşur abartır olayı erkekler işte...

yanlız anlatmassan o kişi bukadarla kalmaz bence,gurur meselesi yapar sapık adam,iftira bile atar.yada size zarar vermek isteyen biri çekemeyen.senin anlatmayacağını sanıp seni sıkıştıracak,huzurunu kaçıracak.sen ondan önce davran hiç korkma

Son düzenleme:
Bu devirde adam öldürmek kolay mı ya?
herkes aynı şeyi sölemiş yok öldürür bimlemle..
en fazla ağzını burnunu patlatır..
siz bence hic korkmadan söyleyin..yarın bi gün ortaya cıktığında neden sakladın hayırdır imajı içinde kalmanız daha mı güzel olucak yani?
merak etmeyin öldüreceğinide sanmıyorum..adam öldürmek ruh hastalarının ve psikopatların işidir.
ya burdaki hanımların ne kadar psikopat eşleri varsa toplanmıs yada yetiştirilme cağından gelen bi anne terbiyesi ile aman kızım kocana söyleme öldürür namus cinayeti olur düşüncesinin hakim olması..hangisi henüz çözemedim...?

terbiyesiz adam o tür bi insandan her şey beklenir bencede anlatın tabiki çok zor fakat eşinizin hatta o adamın eşininde bunları bimeye hakkı var zavallı kadın hiç bir şeyden habersiz bide eşinin peşine takılıp geliyor çok acı eşinizde sandığınız kadar sinirli değil sanırım bazı şeyleri belirtmişsiniz aslında bu kadarı bile o kişiyle ilişkisini kesmesi için yeterli bence daha fazlasına gerek yok çok kötü çok

bence susarsan esini aptal yerine koyarsin, bunuda haketmiyor.
Ama illa da soyleyemem dersen elinden bir kaza cikar dersen ki haklida , o zaman
baska bir bahane bul ve arkadaslik etmesini engelle. zor bir durum Allah yardim etsin.
Herkes bu durumu olgunlukla karsilayamaz tabi oda ayri.

nasil söylemezsiniz esinize hayret birsey
türk filmi cevirmek istemiyorsaniz esinize söyleyin
uzak tutsun o arkadasinizi
hic güzel birsey degil bu
yoksa su entrika dizilerinden birisini yasayabilirsiniz

ne yaptın arkadaşım çok merak ettim...bende eşimin arkadaşından böyle bi durumdan şüphelendim..eşime görüşme onlarla dedim...huylanıyorum dedim bana inanmadı..ayrıldık..ve aylar sonra kapıma gelip özür diledi...şimdi adlarını bile anmaz..anan biri oluncada küfür edip kapattırır..bizim durumumuza düşmeyin..bu çok ciddi bi konu..yuvanızı yıkmaya çalışır serseri..ben yaşadım bacım..ama ben biraz deli doluyum...anında sert müdahele yaparım valla..kafasını kırarım...rezil ederim...bağıra bağıra...napıyım yapım bu

söyleyemedim canm.maalesef...

canım bunun bi farklısıda benim başıma geldi sözde ben komşumun eşinden hoşlanıyormuşum gibi bi laf ortaya çıktı önce 1 hafta boyunca kendimi sakinleştirdim sonrada eşime yatakta cilvelerşirken anladın sen onu bi güzel anlattım eşimde bu sorunu güzelce çözdü şimdi o lafı ortaya atanlar eşimdende bendende tırsıyolarkaydirigubbakcemile3
bu arada kızlar ben bebek tedavisi için sürekli koşuşturuyorum her zamanki gittiğim doktorun dışında bide başka bi doktora gideyim dedim 2 doktorumda erkek ama eski doktorum çok iyi bi doktor bu gittiğim yeni doktor böyle genç bişey ve çok laubali gibi geldi bana neyse sorun görünmüyor sıkıntı yapma çocuğun olur falan diye güzel şeyler söyleyince bende teşekkür edip nezakaten elimi uzattım el tokalaştık ama doktor işaret parmağıyla avucumun içini okşayarak el tokalaştı benle ve gözlerimin içine bakarak anlam veremeden odadan dışarı çıktım bidaha gitmicem ona ama bu tür tokalaşmanın anlamı nedir acaba sapık mı bu doktor yoksaaklinialirimsmile

eşini sen biliyorsun.
agresif,çabuk öfkelenen ,öfkelendiğinde gözü etrafı görmeyen biri mi.?
hemen celallenir mi?.
bunu namus davası haline getirir mi.?
eğer o yapısı varsa,olay büyür hatta vahim sonuçlar doğurabilir.
ama daha mülayim,sakin,bir yaradılıştaysa,sadece 2 çift telefonda laf eder ve keser.
ona kararı sen vereceksin..
burada ben sana söyle derim söylersin,kan çıkarsa, ben o vebali alamam.

aynen böyle canım....
Arkadaşıda zaten böyle biri olduğunu bildiği için yapıyor...
senin ona söylemeye cesaret edemeceğini çok iyi anlıyor pislikk ..
Nasıl olsa söyleyemez diye korkmuyor çekinmiyor yapacağımı yaparım diyor...
İşallah daha ileri falan gitmezz... :Saruboceq:
çok zor bi durum canım :teselli:

canım bunun bi farklısıda benim başıma geldi sözde ben komşumun eşinden hoşlanıyormuşum gibi bi laf ortaya çıktı önce 1 hafta boyunca kendimi sakinleştirdim sonrada eşime yatakta cilvelerşirken anladın sen onu bi güzel anlattım eşimde bu sorunu güzelce çözdü şimdi o lafı ortaya atanlar eşimdende bendende tırsıyolarkaydirigubbakcemile3
bu arada kızlar ben bebek tedavisi için sürekli koşuşturuyorum her zamanki gittiğim doktorun dışında bide başka bi doktora gideyim dedim 2 doktorumda erkek ama eski doktorum çok iyi bi doktor bu gittiğim yeni doktor böyle genç bişey ve çok laubali gibi geldi bana neyse sorun görünmüyor sıkıntı yapma çocuğun olur falan diye güzel şeyler söyleyince bende teşekkür edip nezakaten elimi uzattım el tokalaştık ama doktor işaret parmağıyla avucumun içini okşayarak el tokalaştı benle ve gözlerimin içine bakarak anlam veremeden odadan dışarı çıktım bidaha gitmicem ona ama bu tür tokalaşmanın anlamı nedir acaba sapık mı bu doktor yoksaaklinialirimsmile

yuhh yaniiii :1shok:
nasıl bişey demeden çıktınız merak ettim doğrusu :nazar:
allahın cezaları arada böle sapıklarda çıkıyo işte en iyisimi bayan olsunn diyorum her zaman :lepi:

bişey dememe fırsat kalmadıki içeriye başka bi hasta lak diye girdi zaten bu yaptığının ne anlama geldiğinide bilmiyorum ilk defa böle bi tokalaşma oldu hayatımda test falan yaptırmam için adetin 3.günü çağırdı ama gitmicem en iyisi bayan olsun evet ama sürekli gittiğim doktorumda 30 yaşlarında bi erkek ama çok iyi bi doktor sen şimdi zaten gebe kalmak için stres yapıyorsun birde ben strese sokmayım diye elinden geleni yapıyor ya işte tek bi doktora bağlı kalmayım bakalım başkası ne dicek diye gittim hem kadın hem erkek vardı içeriye erkek doktor girdi muayene etti falan ama yuhhh dediğine göre çok kötü bişey olsa gerek şimdi diyeceksin arkadaşım aptalmısın diye ama inan ilk defa karşılaşıyorum ve ne anlama geldiğini bilmiyorum.

canım ben olsam bu durumu onun ailesinden aklı başında biriyle yani annesi yada ablasıyla paylaşırdım benim kayınvalidem bana hep der erkeğe böyle şeyler anlatılmaz der gerçi ben herşeyi a-z ye anlatırım anlatmasam ölürüm

ama bu durumda heralde annesine " anne böyle böyle oldu ne yapacağımı şaşırdım derdim "
Belki 3 üncü kişiyi ilgilendirmez diyenler çıkacak ama söylemese sürekli rahatsız olacak haa söylese ve eşide arkadaşına bişeyler yapıp başını derde soksa niye söyledin diyenler olacak ama birde bu şıkkı aklınızda bulundurun

Kesin olan bişey varki eşinin bunu bilmesi gerek.Onun açısından çok kötü bir durum karısında gözü olan bir adamla hala arkadaş birde adam dalga geçer gibi dselam yolluyormuş Ben korktum bu adamdan daha beter şeyler yapar Allah korusun.Allah yardımcın olsun canım.

ya bu cok terbiyesiz bir hareket oldugunu soylediler bana ne demek tokalasirken avuc icini kasimak resmen sapiklik yapmis
bana aynisini yapmislarda eskiden calistigim dukkanda tezgahtardim luzumsuz biri gelip muhabbet etmeye calisiyordu aldigi urunlerin parasini verirken avucumun icini kasidi bir sey diyemedim bir gun tekrar yapinca igrenc igrenc bakarak bende tezgahin uzerindeki konserve kutusunu kafasina attim adam polise sikayet edecem diye bas bas bagirdi
ama cesaret edemedim
sizinkide doktor ustelik yuh diyorum

valla konu sahibi arkadasim kocaniz sizin yuzunuzden aptal duruma dusecek bunuda bilin
ohh esiniz size asilan arkadasiyla hafta sonlari top oynasin selamini getirsin enayi durumuna duserek ve sizde buna goz kapayin

kadinlar sustukce erkekleri rezil etmedikce erkekler yuz bulup boyle sapikliklar yapar iste !

bişey dememe fırsat kalmadıki içeriye başka bi hasta lak diye girdi zaten bu yaptığının ne anlama geldiğinide bilmiyorum ilk defa böle bi tokalaşma oldu hayatımda test falan yaptırmam için adetin 3.günü çağırdı ama gitmicem en iyisi bayan olsun evet ama sürekli gittiğim doktorumda 30 yaşlarında bi erkek ama çok iyi bi doktor sen şimdi zaten gebe kalmak için stres yapıyorsun birde ben strese sokmayım diye elinden geleni yapıyor ya işte tek bi doktora bağlı kalmayım bakalım başkası ne dicek diye gittim hem kadın hem erkek vardı içeriye erkek doktor girdi muayene etti falan ama yuhhh dediğine göre çok kötü bişey olsa gerek şimdi diyeceksin arkadaşım aptalmısın diye ama inan ilk defa karşılaşıyorum ve ne anlama geldiğini bilmiyorum.

Seni istiyorum demekboshayallersmile

meltem tatlim bencede esine söylemelisin.cünkü arkadaslarinda demesi gibi sen utanacak birsey yapmadin ama böyle gizleyerek sanki utanacak birsey yapmisin gibi suclu duruma düseceksin.

cesaret edipde söylemeye çalış ilerde bi şekilde duyulursa senin için kötü olur eşin güvenini kaybeder sana karşı....

Seni istiyorum demekboshayallersmile

meltem tatlim bencede esine söylemelisin.cünkü arkadaslarinda demesi gibi sen utanacak birsey yapmadin ama böyle gizleyerek sanki utanacak birsey yapmisin gibi suclu duruma düseceksin.

ayyy cileklimm teşekkür ederim ama inan çok sinirlendim şuan:eek:klava: allahın belası sapık doktor belliydi zaten tipinden içimden hiç muayene olmak bile gelmemişti ama içeriye bir kere girmiş bulunmuştum ama gitmicem adetimin 3.günü falan yok ya ben doktorumu birdaha hiç değiştirmeye kalkmayım.bilmiyorumkismile

X