Burada yeniyim yardımcı olurmusunuz

burnumageliyoduslkmsn

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2024
4
5
22
Merhaba kızlar yeni kayıt oldum yıllardir takip ediyordum fakat iş başa düşünce kaydoldum 22 yaşındayım kızım 7 aylık olucak bir kaç gün sonra 67 kg hamile kaldım 83 le doguma girdim şuan 78 falanim aşırı kafama takıyorum 160 boyundayım çok mutsuz hissediyorum kendimi neler önerirsiniz emiyor kızım ona rağmen veremiyorum kabızlık sorunum var bu arada önerilerinizi deneyimlerinizi bekliyorum hedefim ilk 70 sonra 65

Merhaba kızlar yeni kayıt oldum yıllardir takip ediyordum fakat iş başa düşünce kaydoldum 22 yaşındayım kızım 7 aylık olucak bir kaç gün sonra 67 kg hamile kaldım 83 le doguma girdim şuan 78 falanim aşırı kafama takıyorum 160 boyundayım çok mutsuz hissediyorum kendimi neler önerirsiniz emiyor kızım ona rağmen veremiyorum kabızlık sorunum var bu arada önerilerinizi deneyimlerinizi bekliyorum hedefim ilk 70 sonra 65
Bende aynıyım 24 yaşındayım 67 le hamile kaldım 76 yım boyum 1.75 su an 9 aylik Bebeğim var. İlk 10 Kiloyu verdim geriye 6-7 kilo kaldı asla gitmiyor. Önerilere bende açığım

İnşallah veririz ya ben çok taktım kafama gerçi senin boyunda var 10 kg kendiliğinden mi gitti
İnsallah ya yapabildiğim tek şey yürüyüştü. Bir de doğumdan sonra arka arkaya hastalandım bir şey yiyemistim surekli istifra ede ede kilolar gitti ilk baş oh ne güzel dedim sonra kaldı üstümde. Onun haricinde beslenme düzenim aynı gitti.

Yürümeye başlasın çocuğun arkasından koştururken gidiyor bütün kilolar 😇

X