Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

bi arkadas ta tv röportaji icin ona yanlislikla abla yerine bülent bey demisti kadin yaygarayi koparmisti. nasilda kacmisti. hala dalga geciyoruz nasil da bey dedin ona dövmeye geliordu die sırnaşık şey

niye olay cikartiyorsa, aslinimi inkar edicek tüm dünya biliyor onun önceden erkek oldugunu.... bülent bey demesi cok normal:umursamaz:

14wauf8.jpg

nez2008bymp3clubiesmp3haq5.jpg

sanki incelip,küçülmüş gibi.Ama belkide photoshopludur,kimbilir...:uhm:

arkadaşlar sılanın burnu estetik değil yan profilden kemeri var önden baktığınız için size estetikmiş gibi geliyo çünkü burnu önden güzel

cansu dere inkar ediyor ama bence bariz belli ya estetik oldugu. burnunun karekteri kaybolmus. dogal bi burun karekterli durur. iste o cansu da yok.

16wa6.jpg

file.ashx

michael jacksona bile benzemis hatta

Cansu+Dere+&+Michael+Jackson.jpg

Son düzenleme:
yaa cansu dereninki kesin estetik o burnun dogal olduguna inanmam kesinlikle, kıkırdak yapısı bile belli ediyor

evet kizlar. ya inkar eden cok hatta ben cevremde o kdar cok burun estetigi yaptiran bilyiorumki...sadece bi tanesi inkar etmedi, gerisi hep inkar ediyor. sanatcilarin cogu da öyle

evet kizlar. ya inkar eden cok hatta ben cevremde o kdar cok burun estetigi yaptiran bilyiorumki...sadece bi tanesi inkar etmedi, gerisi hep inkar ediyor. sanatcilarin cogu da öyle

neden inkar ederler anlamiyorum...sadece gülünc bir duruma düsürüyorlar kendilerini...estetik ameliyati oldum diye utanmammi gerekiyor...facelift bile yaptirsam kimseden saklamam ben...etrafdakiler aptal degilya sonucta...

evet küçükaşk sen ve burnun ondan daha güzelsiniz gerçekten
cok ince uzun bi burnu var,ama onun suratına da bizimki gibi topik bi burun gitmezdi:roflol:

kızlar teşekkür ederim :kedi: ayy masumpapatya canımm benimkide kavisli pek doğal durmuyor belli oluyor ama alıştım ben sevgili buruncumaa zemuszemus :dance:

ya canım şakamı yapıyorsun seninki harikaa bir burun sanki onula doğmuşsun gibi doğal
hatta ben hep diyorum bu sitede en çok beğendiğim burun küçükaşkın diye

X