Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

Yok hayatım çocukluk fotolarıyla aynı burun hep bi nakın 14lük brite anlarsınız bizim medyadan kaynaklanan bir şey

kizlar yukardaki üc resimdeki ilki travesti, diger ikisi kadin. gerci kadin demeye bin sahit ister ama öyle:KK70:

duygu yetiş in burnu muhteşem de estetiklimi ki????? bayılırım öle kıkırdağı belli ve çıkık olan kalkık burunlara :) kalkık olmasada olur kıkırdaklar belli ve biçimli olsun yeter :)

duygu yetiş in burnu muhteşem de estetiklimi ki????? bayılırım öle kıkırdağı belli ve çıkık olan kalkık burunlara :) kalkık olmasada olur kıkırdaklar belli ve biçimli olsun yeter :)

bilmiyorum ama tam estetikli bir buruna benziyor fisfisfis
evet yüzünede cok yakisiyo yaaa

yelda basaranin burnu...bi insanin burnu kadar mi sivri olur, ben estetigim diye bagirir....hep burnuna bakyiorum oysaki basarili bi estetik olsa idi burna bakilmazdi hep

yelda&

Son düzenleme:
rojin büyük ihtimalle estetikli ve ben burun ucunu pek begenmiyorum yani cok bariz estetikli gibi duruyor kıkırdak yapısı

ebrucum ben de tam tersini düşünüyorum..kıkırdak yapısı belli olan buurnlar bana daha doğal geliyo mesela duygu yetiş in burnu harika estetik diolar inanamadım muhteşem yapısı var

yelda basaranin burnu...bi insanin burnu kadar mi sivri olur, ben estetigim diye bagirir....hep burnuna bakyiorum oysaki basarili bi estetik olsa idi burna bakilmazdi hep

yelda%20basaran5332.jpg

ben beğendim valla. Estetikli olduğu belli olsada gayet düzgün ve hoş görünüyor.Yakışmış

ben beğendim valla. Estetikli olduğu belli olsada gayet düzgün ve hoş görünüyor.Yakışmış

zevkler ve renkler tartisilmiyor demek:KK70: benim de burunum estetikli. ama itiraf etmem gerekir ki benim burnumda yeldaninkinden daha cok kavis var. ancak bu kadar sivri ve asiri kakik degil:KK70::KK70::KK70:

Son düzenleme:
atvcurrent2007051623364zl6.jpg

buda inkar edenlerdenkaydirigubbakcemile3 bnce hem burnda hemde yanaklarda var biseyler

Son düzenleyen: Moderatör:
X