Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

Eki Görüntüle 234313
ben bukadar estetikli örnek varken birtek bu bayanın burnunu beğeniorum fatmagülün suçu ne dizisinden nilay kaya..burnu yapılımı bilmiorum ama tahminen öyle olsada doktorunu nolur bi bilen çıksınnn:):):)

ya da en azından bu burna benzer burunlar yapan bi doktor önerirseniz çok sevinirim:) minicik kavisli ve ucu kalkık:)

ben de bu kızın burnunu çok beğeniyorum. yüzüne çok yakışmış :)

kizlar bakin ne buldum

pinar_altug_06h.jpg

pinar altug fisfisfis

İyi ki yaptırmış burnunu.. Önceki hali pek de hoş değilmiş...

İyi ki yaptırmış burnunu.. Önceki hali pek de hoş değilmiş...

bide şimdi lens takıyor galiba baksanıza ne kadar açık renk gözleri varmış şimdi ise koyu ayrıca ben merak ediyorum bu pınar altuğ çocuklar duymasında
protez saç mı kullanıyor acaba bi tuhaf duruyor saçları alnı saçının dibi kopkoyu ve dümdüz

tuvana-t%C3%BCrkay.jpg

48264.jpg
[/QUOTE]

Dün diziyi izlerken yakından görme şansım oldu resimlerde göründüğü kadar ufak bir buruna sahip değil zamanla daha da ufalıcaktır eminim ki.. Şu an ki hali bilee yüzüne yakışmış.

Dün diziyi izlerken yakından görme şansım oldu resimlerde göründüğü kadar ufak bir buruna sahip değil zamanla daha da ufalıcaktır eminim ki.. Şu an ki hali bilee yüzüne yakışmış.[/QUOTE]

Bence bu kızın eski hali daha iyiydi ya.ben çok güzel buluyordum hatta dizide ilk gördüğümde ooo kim bu güzel demiştim içimden,babam falan burnuna takıktı ama ben savunurdum kızı,asıl bu burun kızın gözlerine çok güzel bi çekicilik veriyor diye:)

Hülya Avşar'ın burnu estetikli değil galiba.

bana var gibi geliyor eski resimlerine bakınca daha tombiş bir burnu varmış şimdi ise incecik zaten hatırlıyorum eskiden bir magazin programı vardı
orada estetik olmuş ünlüleri konuşmuşlardı hülya avşardanda bahsetmişlerdi kuş gaası gibi yaptırmış vs gibi şeyler konuşmuşlardı eskidende küçükmüş burnu ama ucu biraz tombikmiş

Son düzenleme:
X