Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

Yahu estetik yaptırmayan hatun kalmamış. Ünlü olan bir koşu burnunu yaptırmaya gidiyor demekki.
Son dönem teneke burun moda galiba ince keskin hatlı ve yapma olduğu feci halde belli.

Ciddden çok şaşırdım. Bu ne ya! kimde estetik var durumunu geçtim. kimde estetik yok acaba diye düşünüyorum. Kesinlikleen Türkan Şoray'a şaşırdım. Ben Pınar Altuğun burnunu beğeniyorum. çok doğal bence.

kızlar ünlülerin estetikli olması çok normal artık sokaktan geçen sıradan bi kadının bile burnu estetik yada yüzünde her hangi bir operasyon mevcut ünlüler yaptırmış çok mu:)

Fatmagül'ün sucu ne dizisindeki meltemin kuzeni gaye nin burnunu merak ediyorum bende.estetik mi arkadaslar $248853_121259927958381_106041706146870_188487_2821111_n.jpg

atom arkadasımız her baslıgın altına aynı seyı yazmıssınız konu acma yetkınız yokmu yada bırıne yazın zaten sıze cevap verıceklerdır arkadaslar...

tabıkı var alnı cok cıkık ınsanlar oluyor ceneyı bıle torpuluolar dızın yan cıkıntılarını torpuluyorlar :KK70: bır orasımı olmıcak ama ddedıgın gıbıde olabılır burun kavısı yoktur dırek alnıyla bırlesıyodur duz bır hat seklınde erkeklerde olur genelde hatta

Hülya Avşar son dönemde biraz yaşlanmaya başladığı için belki yağ aldırmış vs. olabilir ama yüzünde vücudunda bir gram estetik ve silikon yok..:nazar:

:KK52:Ne derseniz diyin en büyük değişim Deniz akkayada olmuş arkadaşlar??
Bilen varmı doktorunu ve acık mı kapalı mı ameliyat olmuş?

ya insanda eşşek şansı olunca heryerde kötü sonuçla karşılaşmak kuvvetle muhtemel oluyor ama yine de hoş kadın jennifer..:KK53:

cnm doktoru onur erol ve buyuk ihtimal acik tekniktir.

:KK52:Bambam acıkta iz kalır genelde ama Deniz Akkaya da yok gibi dimi? Emin misin açık olduğundan? Bi de burda Onur Erol'a ameliyat olan varsa link atabilir mi acaba ..müthiş bi değişim her zman söylerim bunu ..

X