Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

ABOVVVVV...Kesin ferihanın işi....burnunu öyle her işe sokarsan olacağı budur...demiştim size...

resmen yamuk olmuş :s şimdi bu ünlü olduğuna göre bir çuval para verip ünlü bir doktora ameliyat olmuştur diye düşünüyorum. demek ki paraya pula bakmıyor, işimiz şansa kalmış. ameliyattan sonra benimki böle olursa kafayı yeme derecesine gelirim, gargi burnumu özlerim :KK53:

resmen yamuk olmuş :s şimdi bu ünlü olduğuna göre bir çuval para verip ünlü bir doktora ameliyat olmuştur diye düşünüyorum. demek ki paraya pula bakmıyor, işimiz şansa kalmış. ameliyattan sonra benimki böle olursa kafayı yeme derecesine gelirim, gargi burnumu özlerim :KK53:

her ameliyatta birçok risk mevcut mikrop kapmadan tut şekli istediğin gibi olmamasına kadar birsürü şey başına gelebilir o yüzden eski halinle kıyasladığında daha iyiyse önemli olan budur bence.Eskiden sıradan bir oyuncu iken şimdi bu dizideki role seçilmesinde görünüşündeki değişimin etkili olduğunu düşünüyorum.

ya o hafif yamukluk bence estetik olan hemen herkeste oluyor,çünkü hani bu insan yapımı bi yerinde hafif asimetri kalır illaki,yine de güzel bence.zaten önemli olan o hafif yamukluk değil bence,işte şekil olarak yüze yakışması.kıza yakışmış.doğal ve zarif duruyor bence

Bence bu derece yamukluk estetik olmuş biri için kabul edilebilir bir kusur değil. Doktoru şayet iyi bir estetik cerrahsa bu kusuru da düzeltebilmeliydi ama bu kızda düzeltilmemiş.

Bence bu derece yamukluk estetik olmuş biri için kabul edilebilir bir kusur değil. Doktoru şayet iyi bir estetik cerrahsa bu kusuru da düzeltebilmeliydi ama bu kızda düzeltilmemiş.

ladycoco bilmiyorum ameliyat oldunmu ama burda öyle burunlar varki,ameliyatla mahvolmuş..onların yanında bu kızınki harika kalıyor. yani yaşamayan bilemez,ben de bunu yaşayan biri olarak söylüyorum kızın burnu güzel olmuş.

ladycoco bilmiyorum ameliyat oldunmu ama burda öyle burunlar varki,ameliyatla mahvolmuş..onların yanında bu kızınki harika kalıyor. yani yaşamayan bilemez,ben de bunu yaşayan biri olarak söylüyorum kızın burnu güzel olmuş.

Arkadaşım senin burnun sorunlu mu bilmiyorum ama eğer öyleyse inşallah istediğin sonuca ulaşırsın. Bir de beklenti meselesi mesela benim ameliyat sonucum böyle olsaydı ben tatmin olmazdım. Tabii ki hasta açısından üzücü başarısız sonuçları da gördük burda ama ben bu burna en fazla kötünün iyisi diyebilirim göz göre göre mükemmel bir burun olmuş diyemem.

yani tabi brook shieldsinki gibi mükemmel bi yüze sahip olmak için tamam belki doğru burun değil,ama kesinlikle kötü değil.en azından ameliyatlı olduğu belli olmuyor ve gördüğüm çoğu estetikli burundan güzel duruyor.yani şöyle düşün,sen beğenmezsin ayşe beğenmez fatma beğenmez.ama kendi burnundan kurtulup,böyle bir burna sahip olabilmek için çok para dökebilecek insanlar tanıyorum,onlara göre de güzel bir burun bu.yani tamamen göreceli.mesela ben. böyle bi burnum olsa çok sevinirdim galiba

Son düzenleme:
yani tabi brook shieldsinki gibi mükemmel bi yüze sahip olmak için tamam belki doğru burun değil,ama kesinlikle kötü değil.en azından ameliyatlı olduğu belli olmuyor ve gördüğüm çoğu estetikli burundan güzel duruyor.yani şöyle düşün,sen beğenmezsin ayşe beğenmez fatma beğenmez.ama kendi burnundan kurtulup,böyle bir burna sahip olabilmek için çok para dökebilecek insanlar tanıyorum,onlara göre de güzel bir burun bu.yani tamamen göreceli.mesela ben. böyle bi burnum olsa çok sevinirdim galiba

Açıkçası ben estetik düşünen tanıdığım tanımadığım, hiçbir kimse için böyle bir burun dilemem. İnşallah senin bundan çok çok çoook daha güzel bir burnun olur...

Açıkçası ben estetik düşünen tanıdığım tanımadığım, hiçbir kimse için böyle bir burun dilemem. İnşallah senin bundan çok çok çoook daha güzel bir burnun olur...

inşallah ..benim de tek duam burnumun düzelmesi..şuan kötü halde.umarım düzelir ilerde doğru bir ameliyatla

Paulina Porizkova,Eva Herzigova,Milla Jojovich arasında en güzel burunlu hangisi?
Uma Turmanın burnunu beğeniyormusunuz?
Barbra straisend ve sarah jessica parker nnasıl?

evet ben de fark ettim. gecen sezon kizin burnunda biraz yamukluk vardi, biraz da asimetrik di simdi tam duzgun hafif bir duzeltme yaptirmis.

Geçenlerde mesut yarın proğramına katılmıştı kameraman devamlı çok yakından çekiyordu resimlerdeki yamukluğu göremedim...evet düzelttirmiş olmalı...

X