Burnum enfeksiyon mu kaptı ?

gribal enfeksiyon için vermiştir sana ilaçları
sigara içmediğin ve sağlıklı beslendiğin sürece korkma :KK200:
Merhaba hastaneye gittim serum taktırmaya kan aldılar ve test yaptılar ınfulenza virüsü testi pozitif çıktı doktor ilaç yazdı onları kullanıcam covidin diğer versiyonu

her şeyi sorun. burnunuza hiç dokunmayın. çok geçmiş olsun inş. gribal enfeksiyon falandır.
Merhaba hastaneye gittim serum taktırmaya kan aldılar ve test yaptılar ınfulenza virüsü testi pozitif çıktı doktor ilaç yazdı onları kullanıcam covidin diğer versiyonu
sana bir sey diyecegim umarım sinirlenmezsin burnun enfekte olacagına covid ol daha iyi... enfeksiyon ve nekroz çok büyük sorun... burnunu sürekli gözlemle dokunma ve doktora aklına bir şey takıldıgında sor. internette konuyu arastır.

Gecmis olsun belliydi grip oldugun
Burun iyilesme surecinde harika gecsin insallah🌸

Gecmis olsun belliydi grip oldugun
Burun iyilesme surecinde harika gecsin insallah🌸
teşekkür ederin inşallah güzel geçer süreç , infulenza virüsü pozitif çıktı ya burnuma herhangi bir zararı olur mu sizce enfeksiyon kapma vs gibi doktora sordum hastanede burnuma zararı olur mu diye hayır olmaz dedi

teşekkür ederin inşallah güzel geçer süreç , infulenza virüsü pozitif çıktı ya burnuma herhangi bir zararı olur mu sizce enfeksiyon kapma vs gibi doktora sordum hastanede burnuma zararı olur mu diye hayır olmaz dedi
Hayir olmaz merak etme

çok geçmiş olsun. bununla geçmiş olsun. burnuna çok dikkat et silme peçeteler temiz olsun. ne olur ne olmaz burun doktorunun verdiği antibiyotikleri kullan. gribim deyince senin adına sevindim desem🙏🏻

çok geçmiş olsun. bununla geçmiş olsun. burnuna çok dikkat et silme peçeteler temiz olsun. ne olur ne olmaz burun doktorunun verdiği antibiyotikleri kullan. gribim deyince senin adına sevindim desem🙏🏻
Çok teşekkür ederim elimden geldiğince dikkatli olmaya çalışıyorum infulenza virüsü covidin diğer versiyonu onu olmuşum kötü oldu tabi ameliyattan sonra böyle olması

İnternetten hiçbir şey anlayamazsın gerekirse doktorunla görüntülü konuş veya direkt randevu alıp muayene ol

İnternetten hiçbir şey anlayamazsın gerekirse doktorunla görüntülü konuş veya direkt randevu alıp muayene ol
Doktorumla konuştum infulenza olduğu için doktorun verdiği antibiyotikler ve benim verdiğim antibiyotikleri kullan düzenli de 5 gün sonra da muayeneye çağırdı normalde 2 gün sonraydı virüs olunca biraz daha iyileşip gelirsen daha iyi olur dedi

Çok geçmiş olsun. Kaburga revizyonu muydu? Şuan iyisinizdir umarım. Burun enfeksiyon riski hijyen ile mi alakalı sadece? Gidilen yerler dokunma vs sadece bunlar mı sebep oluyor bilginiz var mı

Doktorumla konuştum infulenza olduğu için doktorun verdiği antibiyotikler ve benim verdiğim antibiyotikleri kullan düzenli de 5 gün sonra da muayeneye çağırdı normalde 2 gün sonraydı virüs olunca biraz daha iyileşip gelirsen daha iyi olur dedi
Canım nasıl oldun iyi misin

X