Piercing, Hızma Burnunu Deldirenlerin Önerileri, Soruları, Cevapları

valla bugün bu başlığı gördüm.zatende istiyodum hemen giidp bu akşam deldirdim.merak eidyosanız acımadı kızlar..hızmam sadece iki günlüğüne biraz büyükk ama gerçekten şık oldu ya:))

Ben Deldirdim Kapandi Ve Hiçbir Sorum Yaratmiyo Ayrica Hiç De Acimiyo Kulak Deldirmekten Bilşe Daha Kolay

slm dark,benimde cildim çok hassastır imitasyonlar yara yapıyordu ama ben deldirdim burnumu 5 sene oldu kullanıyorum hiç bi sorun olmadı,diğer arkadaşa katılıyorum burnu hokka gibi olanlara yakışıyor e benimkide hokka gibi minicik çok hoş duruyor :nazar:.ilk deldirdiğin günlerde hijyenik olursan hiç bir sorunla karşılaşmassın sürekli takıp çıkartmassan sorun olmaz...

benim bi arkadaşımda var çok güzel duruyo..bende düşünüorm aslında ama karar veremiorm böle şeylere..aslında bnim çenesi kaşı delik bir sürü arkadaşım var ama ben cesaret edemiorm...

Aynı gün içinde yanyana 2 delik deldiren var mı acaba benim gibi?
Yerini beyenmeyip 2 dk. sonra daha yakın bir yerden deldirmiştim burnumu.
Ahirette hesap sorucak bana burnum :KK43:
Çok acımıyor hiç korkma , sadece ilk takılan hızmayı lütfen 1 - 2 ay çıkartma , burna hızma takmak zor çünkü kulak gibi değil. Hemen kapanabilir.

3 sene önce deldirmiştim bende...önce temizliğini yaptı kadın sonra tabancayla deldi ama ilk anda yoğun bir ağrı oluyo ama sadece 30 sn. sürüyo gerçekten çok kolay bi işlem.antibiyotikli bir krem aldığımı hatırlıyorum.deliğin çevresi kuruyordu ve o büyük hızmayı çıkarıp kremi sürmek orayı temizleyip tekrar o kocaman hızmayı takmak tam bir işkenceydi ama bu işkence en fazla 2 hafta sürüyo sonrası çok rahat.çok güzel görünüyo şimdi hızmamı çıkardığımda kendimi eksik hissediyorum sanki benle bütünleşti şuan:) deldirmeyi düşünenler tereddüt etmesin çok acı çekmiyorsunuz:) vede delik hemen kapanıyo 3 senedir devamlı kullanmama rağmen yarım gün takmasam yeniden takarken zorlanıyorumtatlicadiarzu

benim kulağımda 6delik var burnumda da var.öle dedikleri gibi iltihaplanma vs bişi olmadı.temiz bi yere deldir ve uzunca bir süre dikkatli bak bi sorun olmaz ama mutlaka makina ile deldir benimkini elle deldiler daha küçük delik olur die küpenin ucunu sivriltip bastıra bastıra deldi:)
ama delik aynı yani akın elle değil makina ile deldirin arkadaşlar

eğer bir gün sıkılıp çıkarmak istersen mor bi iz kalıyor söleyim :) bence yaptırma .. yüzünü silerken havluya takılıyor ! çocukları kucağına alıp sevemiyorsun :S vs vs .. gereksiz bence :)

3 senedir hızmam var hiçbir sorun yaşamadım sadece ilk deldirdiğimde iltihap olmuştu dönem dönem...Onun dışında çok güzel duruyor ve çıkardığımda bir daha deliği bulamıyorum bilee iz fln kalmicak yani benimkinde çıkarınca...

ben burnumu deldireli nerdeyse 6 yil olacak. ben guzellik salonunda deldirmistim deldirtikten sonrada 4 hafta boyunca hergun iki kez temizledim. ilk yaptirdigim zamanlar bir iki kere iltahaplanmisti. ama daha sonra pek bir sorun olmadi. simdi orda oldugunun bile farkinda degilim bazen. zamanla alisiyor insan.

Benimde 3 yıldır burnum delik. Bence çok güzel duruyo tabi bu düşünce kişiden kişiye değişir. Temiz tutulduğu takdirde hiç bir problem olmuyo. Acısına gelince benim hiç acımadı ama arkaşımın dediğne göre onun ki bayağ bi acımış.

kızlarrrrrrrrrrrrrr ınanamıyorummm sızın sayenızde cesaretlendım ve az once burnumu deldırdımmmmm çok tesekkur ederım hepınıze 3 senedır cesaret edemıyodum hep deldırmeye gıdıyodum ama korkup gerı gelıyodummm hıççç acımıyooo herkeze tavsıye edıyorum mukemmel duruyooooo çok mutluyummmmm çokkkk:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

kızlarr dun gece uyurken hızmam burnumdan cıkmıs ve delık kapanmıs bugun gıttım aynı yerı yıne deldırdımsenağlama bıraz acıdı bu gece uyumıcammmsenağlama

hay allahım ne deldirirsiniz burnunuzu zaten kocaman 2 delikyokmu onda.bak gece düşüyo yok bilmem ne bide onun derdiyle uğraş dur yok hiç bana göre deil.ama şu zarif küçücük taş hızmaları çok seviyorum hoş duruyor yani..

ya pek acımıyo öle kanama falanda olmadı ama ıkıncı kez aynı yerı deldırınce bırazcık acıdı tabı yarın yenısı takılıcak pekı ne zaman düzene girer yanı gecelerı faln burnumdan çıkmasın sonra yıne kapanırsa mahfolurum

tatlım bende var 3 sene oldu ve şimdiye kadar şükür sorun çıkmadı eğer düşünüyosan mutlaka hijyenik bi yer olması gerek ve deldirirken boynunu kesinlikle oynatmamalısın çünkü ben can havliyle yaptım ve canım çok yandı

ya pek acımıyo öle kanama falanda olmadı ama ıkıncı kez aynı yerı deldırınce bırazcık acıdı tabı yarın yenısı takılıcak pekı ne zaman düzene girer yanı gecelerı faln burnumdan çıkmasın sonra yıne kapanırsa mahfolurum

canım ben de deldireli 2hafta falan oldu...benm de boyle cıktı tekrar elemana deldirmem gerekti...
bunun icin kolay bi onlem buldum ben
gece yatarken hızmanın ustune hani kucuk kan alındıktan sonra yapıstırılan bantlar varya
onlardan takıyorum....hem gece rahat uyuyorum hem de cıkmıyor...
o bantları nerden bulurum dersen eczanelerde oluyor.ben 50tanesini 2.5ytlye falan almıstım 50gece icin dusunerek..zaten ortalama 2-4ay arası tamamen iyilesiyormus ama en azından 1-2ay sen dikkat etsen sonra duzelr bence..
cunku benmki suan baya rahat hic acı hissetmiorm hatta arada bir cıkartıyorum temizliyorum kabuk falan yaparsa kremleyip tekrar takıyorum...

X