Tüp Bebek Merkezleri Bursa A.R.T merkezinde Osman Devlioğluna giden ve çocuk sahip olan var mı ?

Evet dondurulmus var.yarın hayrlı haberlernı beklyrm canım.

dondurulmuş olanlardan tekrar denersiniz ama çokda pahalı artı çokda sabır isteyen bir durum eşimde bende çok üzüldük
yarın inş güzel haberler verebilirim cnm hakkımızda hayırlısı.senin adet kanaman oldumuki osman beyle bu gün görüştünüzmü muayene ettimi?

Canım sana da hısteroskopi yapılmıstı degl mı?bu nasıl bır süreç?

canım ilk hiteroskopide osman bey bebiş tutunsun diye rahimde çiizkler yapmıştı sonra bana tekrar hiteroskopi yapıldı meğer rahimde perde varmış anlıcan osman bey rahimde bir sıkıntımı olduda bebek tutunmadı diye rahimi inceleyecek canım

canım ilk hiteroskopide osman bey bebiş tutunsun diye rahimde çiizkler yapmıştı sonra bana tekrar hiteroskopi yapıldı meğer rahimde perde varmış anlıcan osman bey rahimde bir sıkıntımı olduda bebek tutunmadı diye rahimi inceleyecek canım

canım ilkinde perde oldugunu anlayamadı mı.bır de bu islem narkozlu mu yaplyr.sonra yatman gerekıyr mu?

canım ilkinde perde oldugunu anlayamadı mı.bır de bu islem narkozlu mu yaplyr.sonra yatman gerekıyr mu?

canım evet ilkinde rahime çizik atmak için histeroskopi yaptı rahim duvarlarına çizikler attım demişti tedaviye başladık rahim kalınlaşmayınca bu sefer tekrar histeroskopi yaptı ve rahimde ufak bir perde varmış onuda temizledi

evet canım narkozlu bayılıyosun 20 25 dakika sürüyo nerdeyse

canım evet ilkinde rahime çizik atmak için histeroskopi yaptı rahim duvarlarına çizikler attım demişti tedaviye başladık rahim kalınlaşmayınca bu sefer tekrar histeroskopi yaptı ve rahimde ufak bir perde varmış onuda temizledi

evet canım narkozlu bayılıyosun 20 25 dakika sürüyo nerdeyse

histereskopi sıkıntılı değil ama o gün dinlensen iyi olur bende polipler vardı temizledi en fazla yarım saat sürüyor bende çok tedirgin olmuştum ama korktuğum gibi olmadı
tedaviye başladık iğne vuruluyorum adetimi bekliyoruz

Osman hocayla gorustm.hısteroskopı yapacakmıs. histerskopiyi nerede yapacagı çok önemli.. çünkü ben 3 yıl önce osman haldun beye histereskopi oldum .. özel yerinde art de 15 dakikalık narkoz verdi yapamadı yeterli müdahale yok ben sizi bir ay sonra tıp fakültesinde operasyon yapayım dedi.. resmen süründük oradan oraya .. çok şükür yapışıklık açıldı ama osman hoca çok sert davrandı .belkide stresli bir dönemiydi ama ben memnun kalamadım en son telefonla azarlayınca bir daha gitmedim şimdi şahin zeteroğluna gittim tüp bebek için :) hayırlısı diyelim ..

histerskopiyi nerede yapacagı çok önemli.. çünkü ben 3 yıl önce osman haldun beye histereskopi oldum .. özel yerinde art de 15 dakikalık narkoz verdi yapamadı yeterli müdahale yok ben sizi bir ay sonra tıp fakültesinde operasyon yapayım dedi.. resmen süründük oradan oraya .. çok şükür yapışıklık açıldı ama osman hoca çok sert davrandı .belkide stresli bir dönemiydi ama ben memnun kalamadım en son telefonla azarlayınca bir daha gitmedim şimdi şahin zeteroğluna gittim tüp bebek için :) hayırlısı diyelim ..[/QUOTE]

canım oncelıkle gecmıs olsun.ınsallah hayırlısyla bebıslerın olur.osman hocayla yenı tanstm ama memnunum.demekki 3yılda yol katedmis,cunku konuşması nazik ve ınce.hayrlısı bakalım

Selam kızlar....

Biz A.R.T merkezinde tüp bebek tedavisine başladık.Burada tedavi olup da bebeğini kucağına alan var mı?

slm canım yeni gördüm yazını da bende aralık ayında başlamıştım osman hocada tüp bebek tedavisinde bizde tek sorun sperm düşüklüğü idi hatta çok fazla düşük birde olanlar hareketsizdi bu yüzden tedavi sürecimi bitirdik ve şuan 3 aylık hamileyim biraz sert mizaçlı olmasına rahmen osman hocaya sonuna kadar güveniyorum çünkü tedaviye başladığımız süreçten itibaren söledikleri herşey doğru ve haklı çıkıyo gerçekten işini bilerek yapıyor.allah ondan razı olsun.
rabbim herkeze nasip etsin

Selam kızlar....

Biz A.R.T merkezinde tüp bebek tedavisine başladık.Burada tedavi olup da bebeğini kucağına alan var mı?

slm canım yeni gördüm yazını da bende aralık ayında başlamıştım osman hocada tüp bebek tedavisinde bizde tek sorun sperm düşüklüğü idi hatta çok fazla düşük birde olanlar hareketsizdi bu yüzden tedavi sürecimi bitirdik ve şuan 3 aylık hamileyim biraz sert mizaçlı olmasına rahmen osman hocaya sonuna kadar güveniyorum çünkü tedaviye başladığımız süreçten itibaren söledikleri herşey doğru ve haklı çıkıyo gerçekten işini bilerek yapıyor.allah ondan razı olsun.
rabbim herkeze nasip etsin

rabbim bebeğini sağlıklı olarak kucağına almayı nasip etsin...
bende osman hocada tedavi oluyorum 8 ocakta başladım tüp bebek tedavisine bugün 12.günümdü test sonucum 166 pozitif çıktı allahım nazarlardan korusun...cuma tekrarlanacak bizdede sorun sperm düşüklüğü idi.
evt biraz sert mizaçlı az konuşan bir karakter ama işini iyi yapıyor hamile kalma oranım %50 demişti dediği gibide oldu.osman hocadan allah razı olsun .
rabbim herkeze nasip etsin ilk 3 ay düşük riski oluyor ya endişeliyim biraz

ne güzel senin adına çok sevindim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin biz daha tedavinin başındayız işallah her şey iyi olur

osman hocada tedavi oluyosun değilmi hangi aşamasındasın ? sorun ne? iyi düşünelim iyi olsun dualarım seninle canm

rabbim herkeze nasip etsin[/QUOTE]

merhaba canım.rabbım bebegnı hayrlısyla kucagna almayı nasp etsn.bız aralık sonunda basladk,uzun protokol uygulandı.ılk denememz malesef olmadı.simdı nedn tutunmadı diye hısteroskopı yaplck.

havin_su, nerlerdesin arkadaşım. sağlığın nasıl? oyyy ilk denemede olacağına o kadar inanmışım ki çok üzüldüm olmayınca. şimdi gideceğim yol karanlık geliyor. rahim incelemesi ve dondurulmus embryo ile yola devam... bazı kişiler dondurulmus embryoların tutunmasının daha düşük olduğunu söylüyorlar.Bu konuda bilgin var mı?

X