bursa ACIBADEMDE tüp bebek yaptıracaklar VE yaptıranlar..

merhaba arkadaşlar transferim cuma günü yapıldı tedavimde herşey çok içime sindi sonucuda inşallah pozitif olur.Doç.Dr Şahin zeteroğlu na ve ekibine çok teşekkür ediyorum her şey oldukça güzeldi onlar ve ben elimizden gelenin en iyisini yaptık gerisi allahın arzusuna kalmış.
Şimdilik 31 aralığa kadar hamileyim gerisi allah kerim

Burada birbirimizi tanımasakta aynı doktorun elinden geçmek..aynı muayene masasında muayene olmak..aynı ameliyathanede bebeklerimizin transferini bekliyor olmak gerçekten çok ilginç..sevgili yücem sabırla heyecanla endişeyle dolu bir bekleyiş süreci başlamış senin için dilerim hayırlı ve uğurlu olur...kaç embriyo transfer ettirdin..merak ettim..

merhaba arkadaşlar transferim cuma günü yapıldı tedavimde herşey çok içime sindi sonucuda inşallah pozitif olur.Doç.Dr Şahin zeteroğlu na ve ekibine çok teşekkür ediyorum her şey oldukça güzeldi onlar ve ben elimizden gelenin en iyisini yaptık gerisi allahın arzusuna kalmış.
Şimdilik 31 aralığa kadar hamileyim gerisi allah kerim[/QUOT

aylar önce başka formlarda bizler için dilediğin bütün iyi dileklerin hepsini bütün kalbimle senin için diliyorum bana ilk bence sen hamilesin diyen kişisin şimdi bende senin için yürekten dileklerinin kabul olmasını diliyorum

yücem uzun zamandır giremiyorum düşük tehlikem var. seni çok merak ediyordum çok sevindim inşallah hayırlı haberlerini alırız kendini yorma dinlen bol bol çokta stres yapma kendine dua ediyorum senin ve herkes için

Burada birbirimizi tanımasakta aynı doktorun elinden geçmek..aynı muayene masasında muayene olmak..aynı ameliyathanede bebeklerimizin transferini bekliyor olmak gerçekten çok ilginç..sevgili yücem sabırla heyecanla endişeyle dolu bir bekleyiş süreci başlamış senin için dilerim hayırlı ve uğurlu olur...kaç embriyo transfer ettirdin..merak ettim..
evet seybaycım gerçektende öyle yabancıyız belki birbirimize ama hemen hemen aynı şeyleri yaşadığımızdan onca yabancılığa rağmen biz anlarız birbirimizi.
Şimdilik endişe pek yok ama ilerleyen günlerde neler olur bilmiyorum transfer yapılıp odama döndüğümde onca çiş sıkıntısına rağmen bir garip mutluluk ve coşku vardı içimde daha öncekilerde olmamıştı böyle gerçekten sıkıntı ve endişe vardı o zaman ama şimdi bir garip rahatlık ama gelecek günler nasıl olur bilmiyorum.beş embiryo koyuldu 3 çok iyi 2 si ikinci derece hayırlısı inşallah

Şimdilik 31 aralığa kadar hamileyim gerisi allah kerim[/QUOT

aylar önce başka formlarda bizler için dilediğin bütün iyi dileklerin hepsini bütün kalbimle senin için diliyorum bana ilk bence sen hamilesin diyen kişisin şimdi bende senin için yürekten dileklerinin kabul olmasını diliyorum
çok teşekkür ederim amazon güzel yüreğin ve dileklerin için

yücem uzun zamandır giremiyorum düşük tehlikem var. seni çok merak ediyordum çok sevindim inşallah hayırlı haberlerini alırız kendini yorma dinlen bol bol çokta stres yapma kendine dua ediyorum senin ve herkes için
efsane canım bende seni merak ediyordum canım benim geçmiş olsun dilerim sağlıcakla yavrunu kucağına zamanlı alırsın.İyi dileklerin için çok teşekkür ediyorum

merhaba kızlar nerdesiniz hiç sesiniz çıkmıyor bu gün bizim 6. günümüz .altıncı günde pozitifi görenler ne hissediyordu acaba

pinkrose canım merhaba özelden soruna cevap yazmıştım canım aldın mı.
Ne durumdasın neler yapıyorsun başladınmı tedaviye
bu arada arkadaşım şahin bey ve ekibi çok iyidir

handan 1976 merhaba bende şahin beyin hastasıyım şu anda 27 haftalık hamileyim şahin bey ve ekibine güvenebilirsin hala görüşüyoruz şahin beyle yani uzaktandanda olsa takip ediyor ve sorularım olursa cevaplıyor endişelenme canım rahatlıkla git derim ben

X