Tüp Bebek ile hamilelik sonrası gebelik takibi için doktor arayışı (BURSA)

umut123456

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2022
16
5
32
Merhaba arkadaşlar. Tüp bebek ile çok şükür hamile kaldım. Doktorum gebelik takibi yapmıyor ve doğal olarak takip doktoru arayışı içerisindeyim.
Doktorum tüp bebek olduğu için Bursa da bulunan pembe mavi hastanesini önerdi. Ancak fiyatlar uçmuş durumda.
Tüp bebek ile hamile kalan arkadaşlar sizlere sorum şudur. Riskli bir gebelik yoksa gebelik takibi için herhangi bir doktora mı gittiniz yoksa tüp bebek ile ilgilenen/ bilen bir doktora mı gittiniz?
Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmıştık. Fiyatlar çok pahalı olduğu için bu sigortadan yararlanabileceğim hastanelerden birine gitmeyi tercih etmek durumunda kaldım.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar. Tüp bebek ile çok şükür hamile kaldım. Doktorum gebelik takibi yapmıyor ve doğal olarak takip doktoru arayışı içerisindeyim.
Doktorum tüp bebek olduğu için Bursa da bulunan pembe mavi hastanesini önerdi. Ancak fiyatlar uçmuş durumda.
Tüp bebek ile hamile kalan arkadaşlar sizlere sorum şudur. Riskli bir gebelik yoksa gebelik takibi için herhangi bir doktora mı gittiniz yoksa tüp bebek ile ilgilenen/ bilen bir doktora mı gittiniz?
Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmıştık. Fiyatlar çok pahalı olduğu için bu sigortadan yararlanabileceğim hastanelerden birine gitmeyi tercih etmek durumunda kaldım.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba hangi kurumda tüp bebek yaptirdiniz bende başlamayı düşünüyorum. Biraz bilgilendirebilir misiniz?

Merhaba, Osman Develioğlu' na gittim, özel muayenehanesi var. Sert mizacını göze alarak gitmenizi tavsiye ederim. onun dışında aşırı derece de etik, hastaları doğru yönlendiren bir doktor.

Merhaba ben FSM Bulvarinda Ahmet Yılmaz var ona gitmeyi dusunuyom kendisi riskli gebelik takibide yapıyor benimkide Tüp bebek giden arkadaşlarım çok memnunlar

Teşekkür ederim yanıtınız için. Pembe mavi ile anlaşma yaptık. özel muayenehaneler de de aynı fiyata gelecek hemen hemen. en azından hastane ortamı olsun dedik.

X