Bursa Bahçeci Hastanesinde Hangi Doktor?

cerenc1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2023
62
3
28
Merhaba kızlar pcosluyum ilaç tedavisi işe yaramadı. Aşılamam da çok yumurta olduğu için iptal edildi. Bursa Bahçeci’ye gideceğim, Bursa’da yaşamıyorum. Bu yüzden oradaki hangi doktoru tercih edeceğimle ilgili bir fikrim yok. Bana yardımcı olur musunuz? Bulunduğum şehirde vakit kaybetmek istemiyorum.

Merhaba kızlar pcosluyum ilaç tedavisi işe yaramadı. Aşılamam da çok yumurta olduğu için iptal edildi. Bursa Bahçeci’ye gideceğim, Bursa’da yaşamıyorum. Bu yüzden oradaki hangi doktoru tercih edeceğimle ilgili bir fikrim yok. Bana yardımcı olur musunuz? Bulunduğum şehirde vakit kaybetmek istemiyorum.
Bursa'da değilde başka Ankara veya İstanbul'u tercih etsen Ankara'da Aygül demirol bahcecice berfu denir var

Bursada bahçeci de dahil bi çok yeri ön görüşme için gezdim. Çok fazla ticari amaç güdüyorlar. Fiyat çokta değişmiyor telefonla bilgi alalirsin bence acıbadem şahin zeteroğluna git ilk denememde tuttu ve işini bilen bi adam

X