BURSA'da bebek sahibi olmak isteyenler gelin deneyimlerimizi paylaşalım

Merhaba arkadaşlar. Bende Acıbadem’de Şahin Bey’e tüp bebek yaptırdım ve ilk denememde cumartesi günü pozitif sonucu aldım. Çok şükür Rabbime. İnşallah böyle güzel devam eder.🤲 Rabbim isteyen herkese sağlıkla hayırlısı ile nasip etsin inşallah. Şahin Beyden ve ekibinden çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.
Bende Şahin beyde tedavi görüyorum ikinci transferimi olacağım inşallah 🙏 çok iyi ilgili her süreci anlatan hastasını dinleyen bir doktor odasından çıkarken insan kuş gibi hafifliyor. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı Bizlere de güzel haberler almayı nasip etsin insallah 🙏

Hayırlı olsun canım tedavin ilk denemenmiydi memnun kaldınmı bahçeciden..bendede pko var 21 yumurta toplanmıştı ama asla ağrı sızı hiçbirşey hissetmedim normal hayatıma devam etmiştim ama rabbim kısmet etmedi 3 negatif aldım inşallah sen bizlere umut olursun🙏🙏 bu arada genelde pkolularda 5.6.gün embriyosu zor oluyor 3.te donduruluyor demekki bahçecinin lab.gerçekten kaliteli
İlk tüp bebek denemem . Rabbim en kısa zaman da tüm bebek hasreti çeken kalbi anne , ruhu anne olabilen hanımlara evlat nasip etsin . Hepimizi bebişlerimize kavuştursun 🤲 sizin de güzel haberlerinizi burada alırız inşaAllah

X