Bursa'da Falcı

ama bu arkadaslar ıkı ayrı falcıdan mı bahsedıyorlar. sogukkuyu mu ne orda olan mı omer beymış

ama bu arkadaslar ıkı ayrı falcıdan mı bahsedıyorlar. sogukkuyu mu ne orda olan mı omer beymış

Yok bu Ömer başka, modernfalcı diye internet sitesi çıkıyor Google'dan aratınca... Soğukkuyu lafını bir arkadaş ortaya attı, devamı gelmedi...

valla toplanıp gidelim kızlar banada uyar. da şu iyi bakan kimmiş ömer taş mı

hayır değil semiha diye biri anneside çok güzel bakıyor kız zaten 13 yaşından beri anneside 10 yaşında bakmaya başlamış bana ne dediyse çıktı toplaşıp gidelim bir gün ama ben haftaiçi çalışıyorum :KK43:(

bu arada ben gül hanıma gittim hemen hemen o kızla aynı şeyleri söyledi ama semiha biçok şeyi daha ii bildi transada gerek yokmuş yani :)

hamzabeyin orada demirkapı mah var orada evi biraz ara sokakta bir yerde isterseniz toplanıp gidelim ben bir daha gitmek istiyorumda :)

hamzabeyin orada demirkapı mah var orada evi biraz ara sokakta bir yerde isterseniz toplanıp gidelim ben bir daha gitmek istiyorumda :)

Bana uyar :) Kaça bakıyor ve buradaki gelmek isteyen hatunlar, yani sen, bulutolsam ve cemredeniz hangi günler müsait oluyorsunuz?

kahve falı 20 ye bakıyor tarot 40 birde su falı var oda 60 ben pazartesi ve çarşamba akşamları hariç 6 da çıkıyorum işten pazarlarıda evdeyim kızlara uyarsa bir akşam gidebiliriz

fiatıda iimiş. kahve falı baktırırım ben. tarottan korkuyorum.
hamzabey neresi oluyoki kızlar. ben nilüferdeyim.
bende hiçi çalışıyorum. c.tesi yarım gün çalışıyorum. h.içi de 6 da çıkıyorum.
bi gün ayarlayalım. ama bu hafta gelmem zor benim. haftaya uyarmı size

kızlar selamm... ben hafta ıcı de hafta sonuda gelebılırım c tesı olabılır ogleden sonra gıdelım bırgun ne dersınız.
keza hafta ıcı ısten cıkmanız bulusmamız oraya gıdısımız 8 i bulur gec saatte de bu ıs guzel olmaz.
bende nıluferde oturuyorum carreforu'un karsı caprazında.
haberlesıp gıdebılırız . ama bu kısı semıha sanırım adı. bıraz bahsedermısınız. guzel bakıyor da nelerı bılıyor ozel olmazsa bı kac ornek verebılırmısınız ...
bahsedılen semt neresı nılufere yakın mı ben pek bılmıyorum bursayı.

bende beşevlerdeyim. bu hafta gelmem zor olur. ama c.tesi gidersek iyi olur iş çıkışında
araya sıkıştırılmış gibi olucaz ve çok geçe kalıcaz.
hepimiz yakınız zaten uygun bi yerde buluşur gideriz.
lfbrls nolduki acaba. neden üyelik iptal olmuş merak ettim şimdi.

X