Bursa'da Falcı

ne şanslısın bulutolsam.bende sıkıntılı olduğum için gittim ama bana tek söylediği şey çok nazar var üstünde çok sıkıntılısın neden?oldu.bi falcı olarak onun söylemesini beklerdim.fatoşu merak ettim doğrusu hem fiiyatıda uygundu güle göre.önce ona baktırıpda sonra gülü deneseydim keşke ama olsun en azından artık gülü merak etmiycem :)

bende gitmiştim gül hanıma hiç memnun kalmadım verdiğim paraya içim acıdı :KK43:( semiha die bir kız var işte anneside çok güzel bakıyor o arkadaşıma bakmıştı ben iki kere gittim çok memnun kaldım bazıları kısa zamanda oldu ama diğerleride bir iki ay içinde çıktı sonra bidaha gittim ve yine memnun kaldım 20 ye bakıyor ayrıca uygun yani

6 dan önce çıkamıyorum genelde ama bu cumartesi belki olabilir bir açılış var kaçta biter bilmiyorum bir şekilde haberleşebilsek fena olmazdı

necıbecım tellerımız verelım bırbırımıze bı yerde bulusulacak ya abeklemıyelım bırbırımızı .
sende erken cık 2 saatten bısey olmaz bak kalabalıgız
ayrıca esım bnm evde olucak muhakkak gec saatlere kalmamam gerek asla ızın vermez gelmem yoksa
bulutolsam ve dıger kızlarde hepımız msjlasalım ozelden . bnm sımdı cıkmam lazım acıl
opuyorum hepınızııı haberlesrız yıne
yalnız ınsallah bundada hayal kırıklıgı olmaz semıhada yanı. umarım dedıgın gıbı ıyı bılıyordur.

ben özel msj atamıyorum bende yok numarası arkadaşımda var yarın ondan alırım numarayı cumartesi haberleşir gideriz hep birlikte ben beğendim giden arkadaşlarda çok memnundu

kızlar artık saati belirleyelim isterseniz ykm nin önünde 4 uygunmu sizlere..dahada erken olabilir necibenin işten çıkış saatine bağlı....

4 bana uygun daha erkende olabilir. çok geçe kalmayalım. eşimde sorun çıkartabilir.
ykmnin önünde buluşalım. özelden de numaralarımızı alalım kızlar. necibe 20 ye mi bakıyordu canım.

necibeee canım onceden semuha yı aramak gerekıyor muhakkak
artık o ışıu mecburen sana bırakıyoruz.
arayalım kı onceden c tesı 4 kışı fln gelıcez dıyelım bır aksılık cıkmasın evde olsun ne bılyıım belkı mısafırı fln olur bırde 20 tlden fazla derse anlasalım o fıyat dan fazla vermeme ben şahsen.
çunku ılk kez gıdıyoruz ayagımız alışsın dımı :)))))
4 banada uyar ykm nın onunde

tamam ben arkadaştan alır numarayı ararım semihayı özel msj atamıyorum ben biriniz bana atsa ben onu arasam olur mu cumartesi 4 r yetişemezsem haber veririm ama çokta gecikmem

yarencim ben sana ve bulutolsama ozelden numaramı yolladım. ondan gerı donuş geldı numarasını yolladı kaydettık tellerımızı
senden cvp beklıyorum
necibe bens ana ozelden numaramı yolluyorum arkadasım
ama lutfen kızı ara kı haberı olsun kalmıyalım ortada :)

evet 4 kesinleşti....
daha geçe kalmayalım lütfen kızlar. akşamına misafirim gelicek çünkü.
4 kişinin baktırmasıda bayağı sürer

ok yarın 4 te ykm onunda olucam bı aksılık cıkarsa bana cepten uLASIN KIZLAR BURAYA BAKMAYABILRIIM

X