Bursada yaşayan arkadaşlar iyi bir dogum doktoru biliyormusunuz

aras bende 33 haftalık hamileyim. öncelikle Allah kolay doğumlar versin. ben de evrim hanımın hastasıyım. şimdiye kadar sakinliğiyle güler yüzüyle memnun etti beni gayet sorunsuz geldik bu zamana evrim hanımın doğumda da aynı olacağını ümit ediyorum. gelişmelerden haberdar edersen sevinirim.

merhabalar. sanırım her ikinizde şuan bebişlerinizi seviyorsunuz. ben şuan 32. haftadayım ve evrim aydın a gidiyorum en başından beri. bana doğum ile iligili deneyimlerinizi ve evrim hanımı anlatırsanız çok sevinirim.

merhabalar. sanırım her ikinizde şuan bebişlerinizi seviyorsunuz. ben şuan 32. haftadayım ve evrim aydın a gidiyorum en başından beri. bana doğum ile iligili deneyimlerinizi ve evrim hanımı anlatırsanız çok sevinirim.

merhaba,
bende dorukta hatice hanma gittim iki kez öyle özel olarak seçtiğim bir doktor değildi ama evrim ve sevil hanım ile ilgili güzel şeyler duydum. on haftalık hamileyim. iki hafta sonra muayenem var. evrim ve sevil hanım arasında kararsız kaldım. iki arkadaşım da sevil hn.da doğum yaptı,ama birisinin doğumu yılbaşı tatiline denk geliyor ve ben burada olmayacağım diye erken almıştı bebeği suni sancıyla arkadaşımın o halini hatırladıkça içim acıyor :KK43: benim de muhtemel doğum tarihim aralık sonu gibi :)

evrim han hakkında yorum alabilir miyim ltfn...

merhaba,
bence kesinlikle Ahmet Yılmaz Medical Park ın dr u..Çok iyi bir dr..Herşeyden önce insancıl asla paracı değil...İster hastaneye git ister muaynanesine kesinlikle çok güzel ilgileniyor...
diğer yazılanları okudum.Ziya Çetin demişler evet iyi ve eski bir dr ama dediğim gibi eski artık herşeye doymuş biri.Zübeyde hnm başhekim i bnm akrabam ve ordan bana İsmail bey diye bir dr ve Özlem hnm ı önermişti.tabi ben devlet düşünmediğim için gitmedim hiç.. Yalçın kimya ise çok paracı eltim gtitti bnm.Adam hem deli gibi para alıyor hemde insanla konuşmuyormuş bile.İlk gittiğinde sayfalarca yazılar imzalatıyormuş..Birde ultrason cihazları da çok önemli bence...Bursa da 3 hekimde olan bir cihaz var biri Yalcın bey de biri Ahmet beyde diğeride başka bir hekimde adını unuttum...Muayne esnasında olup biteni cd ye de çekiyorlar bence süper bir anıı ilerisi için.Ayrıca bu cihazlarda görüntüler çok iyi...Pembe mavinin mak. larındanda acı abdemden de jimerden de....mesela eltim ayrıntılı ultrasonunu aynı cihazla yalçın beye yaptırdı 600 tl verdi ben aynı cihazla ahmet beye 100 tl verdim üstelik bir sonraki yani 15 gün sonraki muaynem ücretsiz:)) dediğimi anlatabildimmi..Eltim le aramızda tam 2 ay vardı o doğumunu yaptı üniversitede yaptı ama herhangi bir drla..bnde 39 haftalığım ve müthiş günü sabırsızlıkla bekliyorum...

Merhaba ben Ziya Çetini kesinlikle tavsiye etmiyorum.Ziya beyin hastasıydım ve kanamam olmasına rağmen erken doğum olacağına kesinlikle anlamadı ve kızım 25 haftalık dünyaya geldi.Yani anlayacağınız ben hiç memnun değilim.Allahıma hamdolsun şu anda kızım iyi ama 10 ay yoğun bakımda kaldı ve bi sürü sıkıntı.Allah herkese ilgili bir doktor nasip etsin ve sağlıklı doğumlar...

gerçekten çok şaşırdım bursanın bi numaralı doktoru ziya bey nasıl böyle bişey yapmış olabilir
ben ahmet yılmazı bıraktım ona başladım ve 10 tane doğursam gene ziya çetin derim çünkü çok profosyonel eli hafif merhametli saygılı beyefendi
ama sizin ki kötü bi tecrübe olmuş ben çok arkadaşlarımı yönlendirdim hepside çok memnun :nazar: :nazar: :nazar:

gerçekten çok şaşırdım bursanın bi numaralı doktoru ziya bey nasıl böyle bişey yapmış olabilir
ben ahmet yılmazı bıraktım ona başladım ve 10 tane doğursam gene ziya çetin derim çünkü çok profosyonel eli hafif merhametli saygılı beyefendi
ama sizin ki kötü bi tecrübe olmuş ben çok arkadaşlarımı yönlendirdim hepside çok memnun :nazar: :nazar: :nazar:

Evet duyan herkes şaşırıyo ama bende 4 aydan itibaren yürüdükçe kanamam olmasına rağmen gittim.Bi sorun yok yatmana gerek yok ve 1 hafta sonra doğum gerçekleşti ki özel muyananesine giden bir hastaydım...

Evet duyan herkes şaşırıyo ama bende 4 aydan itibaren yürüdükçe kanamam olmasına rağmen gittim.Bi sorun yok yatmana gerek yok ve 1 hafta sonra doğum gerçekleşti ki özel muyananesine giden bir hastaydım...

Ayy geçmiş olsun çok üzüldüm..Allahtan bebeğiniz iyi ama tabi o süreç yıpratmıştır sizi..Kanama olupta yatmana gerek yok diyen bir doktor da ilk defa duydum..Kanama önemli bir işaret..Neyse geçmiş artık bebeğinize ve size sağlıklı ve mutlu günler..

Ben jimerde Cenk Aşkalli yi tavsiye ederim..Benim 2. doğumum ve yine ona gidiyorum..Erken doğum tehlikem var ve çok ilgili sağolsun bir kez aradığımda telini açmadığını görmedim..

Ben jimerde Cenk Aşkalli yi tavsiye ederim..Benim 2. doğumum ve yine ona gidiyorum..Erken doğum tehlikem var ve çok ilgili sağolsun bir kez aradığımda telini açmadığını görmedim..

Teşekür ederim allahıma binlerce hamdolsun o kadar sıkıntı çekmemize rağmen sonu hayırlı oldu...

merhaba,
bende dorukta hatice hanma gittim iki kez öyle özel olarak seçtiğim bir doktor değildi ama evrim ve sevil hanım ile ilgili güzel şeyler duydum. on haftalık hamileyim. iki hafta sonra muayenem var. evrim ve sevil hanım arasında kararsız kaldım. iki arkadaşım da sevil hn.da doğum yaptı,ama birisinin doğumu yılbaşı tatiline denk geliyor ve ben burada olmayacağım diye erken almıştı bebeği suni sancıyla arkadaşımın o halini hatırladıkça içim acıyor :KK43: benim de muhtemel doğum tarihim aralık sonu gibi :)

evrim han hakkında yorum alabilir miyim ltfn...

Ben cevap vermekte biraz gecikmiş oluyorum mesajını Hairan ayında atmışsın. Ben Evrim Aydın'a gidiyorum ve kesinlikle tavisye ederim çok iyi güleryüzlü ve işini iyi yapan bir doktor bence.

Ben cevap vermekte biraz gecikmiş oluyorum mesajını Hairan ayında atmışsın. Ben Evrim Aydın'a gidiyorum ve kesinlikle tavisye ederim çok iyi güleryüzlü ve işini iyi yapan bir doktor bence.

Yok gecikmedin teşekkür ederim..
bende 32. haftama girdim :)
doğumun nasıl oldu? normal mi? sezeryan mı?

bende aranıza yeni katılıyorum ve mutluyum:) ben 2.5 yıla yakın evliyim ve şu anda 11 hafta bitti 12 haftalık hamileyim bursa da yaşıyorum ve ilk bebeğim olduğu için bu konularda biraz acemiyim.öncelikle bursa da özel hastane öncelikli tercihim ve bayan doktor olmasını istiyorum yardmcı olabilirmisiniz acaba bide bişey daha soracağım.ben hesaplıyorum son adet tarihimden itibaren bebeğim 12 haftalık oluyo ama ultrasonda iki hafta küçük görünüyo bi problem mi var acaba ....cevaplarınızı bekliyorum...

merhaba bende 32. haftanın içindeyim benim doktorum meral candan sözer özel muayhanesine gidiyorum medicabil ve acıbadem has. anlaşmalı ben çok memnunum güler yüzlü ve ilgili biri görümcemin 2 çocuğundada gittiği bir doktor görümcemin 2. hamileliği problemliymiş doğru yönlendirmeleriyle sağlıkla kavuşmuş oğluna daha önceki yıllarda zübeyde hanım ın doktoruymuş kendinden emin bir doktor güven veriyor bana

benim bursadaki hastaneler ve doktorlar hakkında bi bilgim yok ve öğrenmek istiyorum bide muayne ücretleri nasıl oluyo ssk ile anlaşmalı mı mesela bi kaç kişiden duydum testler falan istenirse normal hastanede de yaptırılabiliyormuş öyle mii acaba ??? kafamda o kadar çok soru var kii umarım zamanla çözülürler...

Zübeyde Hanımda Özlem hanımı tavsiye edenler hangi Özlem hanımı tavsiye ediyorlar acaba? İki tane Özlem hanım var..

X