Burun ameliyatı sonrası takıntı ve pişmanlık

Hepinizin yorumları için çok teşekkür ederim. Hala çok takıntılı bir şekilde burnumdan memnun değilim. Biliyorum Asimetri normal ve suçun bende olduğunu da biliyorum keşke daha çok doktor araştırsaydım. Terapiste gitmeye karar verdim bu konu hakkında çünkü gerçekten psikolojim sıfır ve çok mutsuzum.
Sizin adınıza çok üzüldüm 😔 benimde suan asimetri sorunum var bir ay oldu ameliyat olalı psikolojim bozuldu burda konu açtım bende . Bu arada dedikleri düzeltmek için kıkırdak alında demişsiniz lokal anesti ile mi yaptı doktorunuz acaba bilgi verir misiniz

kime ameliyat oldunuz özelden yazar mısınız? bu arada burnunuz gayet güzel görünüyor ama memnun olup olmamanız önemli tabii

Hepinizin yorumları için çok teşekkür ederim. Hala çok takıntılı bir şekilde burnumdan memnun değilim. Biliyorum Asimetri normal ve suçun bende olduğunu da biliyorum keşke daha çok doktor araştırsaydım. Terapiste gitmeye karar verdim bu konu hakkında çünkü gerçekten psikolojim sıfır ve çok mutsuzum.
Maalesef doğal burun istiyoruz ama illa bildiklerini yapıyorlar

Merhabalar,

Ben gerçekten çök pişmanım burun ameliyatı olduğum için. O kadar araştırmama rağmen ve en iyi doktoru bulmak için beklememe rağmen burnumdan hiç memnun değilim. Ben bir yıl önce burun ameliyatı geçirdim. Doktoruma tek istediğim şeyin doğal olmasını söylemiştim. Doktorum sanki benim inadima burnumu çok yapay yaptı. Hiçbir şekilde doğal durmuyor, burun delikleri asimetrik, burun deliklerim asimetrik oldukları için burnum önden asimetrik duruyor, ve sağ burnumun deliğinin altında bir sertlik var. Bir yıl geçti ve çok umuyordum bu bir yıl içinde bu sorunların çözüleceğine. Ben hatta iki ay önce küçük bir prosedür geçirdim doktorum Asimetri düzeltmek için birazcık kıkırdak aldı deliklerim birazcık düzeldi ama hala çok asimetrik. Etrafındakilerin hepsi eski burnumun daha iyi olduğunu söylüyor. piskolojim inanılmaz bozuk ve bunu bir takıntı haline getirdim. Gerçekten artık ne yapacağımı bilmiyorum ikinci ameliyatı düşünüyorum ama tehlikeli olduğunu söylüyorlar ve gerçekten de ameliyat şans işi birincisinde şansım yaver gitmedi bununda gitmeyeceğininden korkuyorum. Doktoruma bütün sıkıntılarımı söyledim kendisi bu kadar takmamı söyledi ama onun için kolay. Benim eskiden çok uzun eyri bir burnum vardı dediğim gibi çok doğal bir burun istemiştim onun yerine küçük çok kalkık bir buruna sahip oldum. Hiçbir şekilde bence yüzüme uymuyor. Yani 100 metreden belli burnumu yaptırdım ve bu beni çok rahatsız ediyor. Eski burnumdan nefret ederdim ama öyle bir duruma geldim ki eski burnumu özlüyorum ve çok pişmanım.
Çok beğendim burnunuzu. Ufak tefek küçük kusurlar herkeste var. Hiç takmayın. Harika olmuş. Tüm samimiyetimle söylüyorum.

Benim burnumu görseniz halinize şükrederdiniz burnunuz mükemmel olmuş keşke benim de böyle olsaydı ameliyat olalı 2.5 oldu 1.ayda burnumda kemer oluştu ve ucu düştü istisnasız her gün ağlıyorum ben de doğal burun istemiştim ama fazla doğal ve kusurlu bir burun yaptı ya benim burnum gibi yapsaydı o zaman daha mutsuz olurdunuz etrafınızdakiler kesinlikle yeni burnunuzu kıskanmışlar iyi niyetli değiller burnunızun hem kavisi hem ucu kalkıklığı harika

Fotografta mukemmel bir burun gorsemde sizi cok iyi anliyorum ayni durumdayim, hayalimdeki burun dogal oyulmamis bir burun , suan asimetrik ve daha kısa bir burnum var bazı fotograflar cok berbat gorunuyor iki goz arasi sanki boş kemik yok gibi , ve yaşadigim ulke estetige karşilar eski beni taniyan insanlar garip garip bakiyorlar

X