Burun ameliyatı süreci 2022

Peki serum suyuyla hinkirarak yikama yapsam nasil bir yan etki olur.burnum daha fazla egrilir mi.o az da olsa rahatlarti.panik atagim var nefes alamayinca olecek gibi oluyorum.

Peki serum suyuyla hinkirarak yikama yapsam nasil bir yan etki olur.burnum daha fazla egrilir mi.o az da olsa rahatlarti.panik atagim var nefes alamayinca olecek gibi oluyorum.
Benim doktorum ihtiyac duyduğunda yapabilirsin demişti ama ben ilk zamanlar yapmamıştım o yüzden zaman geçtiği için sümkürerek yapmıştım siz yinede doktorunuza sorun ve burnunuz sümkürmek için şuan çok yeni olabilir

Canlarim hepimize gecmis olsun.benim 3.gunum.tamponlar cikti.nefes sifir.cok panik oldum.bu normal mi.az once izotonik ile burnuma yikama yaptim.baya pihti geldi.sumuk hic bitmiyor.nefes alamiyorum.cok pismanim.bir de sol burun deligim saga gore yuzde 20 falan daha kucuk.ne zaman rahatlayacagim.
Benim tamponlar 7.günde çıkmıştı.İçi şişti,ödemliydi ama sonradan geçti.Sinüs rinse kit ile burun banyosu yaptım ve çok rahatladım.Doktoruna danışmadan hiçbir şey yapma.Hepsi geçecek bunu unutma…

Peki bu asimetri normal mi.boyle mi kalir.sag sol arasi cap farki var.
20220430_095908.jpg

Nefes alış benim 3. Haftadan sonra illiadin sayesinde biraz açıldı suan çok iyi 23. Günüm ağzım açık uyumamışım yüzüm şiş olduğu halde burnumda inme olmadı burun ucum halen sis biraz biraz yüzün şişliği inince iniyor ama öyle her gün kalktığımda ağım şahım bi değişiklik yok suan benimde burun ucumdaki dikiş halen gitmediii oyuntu gibi değil ama normal duruyor :KK43: sertug beyin instagramda paylastıgı hasta fotofrafları shoplu mu sizinki de öyle bebek gibi mi oldu acava

Gerçekten sırf bu konu icin burdan hesap açıp yazmıştım cünkü kimse bundan bahsetmemiş ilaç bendede alerji yaptı özellikle ondan sonra daha çok yüzümde yanma hissi oluyordu birde galiba yüzüm şişip inince bakalım 2 gündür yok yarın doktor kontrolüm var peki ne kadar devam etti 3 ay demişsiniz ama :KK43: o kadar uzun sürermi ya cidden çok kötü birsey sanki yüzüme çakmak tutuyorlarmış gibi
sertug beyin instagramda paylastıgı fotograflar shoplu gibi duruyor sizce öyle mi sizinkide bebek gibi oldu mu fotograflardaki gibi

Kızlar ben ameliyat olalı 5 gün oldu yüzüm de sislikler inmeye başladı ama burnum davul gibi ve hafif sızlama da oluyor tamamen tıkalı asla nesef alamıyorum.tampon çok durmadi alındı ama şu an boğaz kuruluğu ve gece uykusu berbat 12. Günde Atel alınacak bakalım o zamana inecek mi

X