burun dolgusu :) (resimli)

buket3406

L&M Delisi
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2011
422
9
burnumdaki kemerden ne kadar rahatsız olsamda estetik ameliyat yaptıramazdım mümkün değildi. bende başka bir yol ararken dolgu işlemini keşfettim. ankarada bir kaç doktor gezdikten sonra işlerinden en memnun kaldığım doktoru seçtim ve yaptırdım. . bi estetik ameliyat kadar sonuç vermez elbette ama ben çok mutluyum şuan. bir kaç dk içinde acısız şişlik morarma yok artık rahatlıkla yan durabilirim :KK52:

RESİMLER 5. SAYFADA BAKABİLİRSİNİZ

Son düzenleme:
ben daha pahalı bekliyordum iyimiş ya fiyat çok teşekkür ederim memnun musun peki şuan nasıl?

bana yardım eder misin?ankaraya geldiğimde ben de yaptırmak istiyorum.ömür boyu mu kalıcı?memnun musun ve kime yaptırdın?

tabi yardımcı olurum bende ankarada değilim şuan ama gittiğinde yardımcı olurum doktoruma söylerim arkadaşım gelicek diye

tabi yardımcı olurum bende ankarada değilim şuan ama gittiğinde yardımcı olurum doktoruma söylerim arkadaşım gelicek diye

ben ankarayı bilmiyorum ama ekim gibi arkadaşımı ziyarete gelmeyi düşünüyorum isim adres verir misin doktorun?geliceğm zaman sanada ulaşırm burdan

ben ankarayı bilmiyorum ama ekim gibi arkadaşımı ziyarete gelmeyi düşünüyorum isim adres verir misin doktorun?geliceğm zaman sanada ulaşırm burdan

tatlım kusura bakma internetimde sorun var sana özelden numaramı gonderiyorum burdan ulaşamazsan ordan ulaşabilirsin o zaman bende ankarada olucam birlikte de gidebiliriz doktorun bilgilerini de gonderiyorum

2 yıllık 600lira çok iyiymiş benim de estetiğe şu anda gücüm yetmez bende mi bundan yaptırsam ki

Son düzenleme:
ben foruma girmemiştim canım kusura bakma özelden de mesaj atamıyormuşum 50yi geçmemiş yazdıklarım :)tamam gelirsem sana ulaşıcam
çok sağol

bir şey daha sorucam kemeri azaltmak için kaş ortasına doğru mu dolgu yapıyorlar şiş ve daha büyük durmaz mı?

X