burun dolgusu :) (resimli)

Merhaba arkadaşlar ben de Mehmet Bey' e burun dolgusu yaptırdım buradaki yorumlar üzerine. Gayet memnunum, kendisi ilk seansta sıkıntı çıkmasın diye tam olarak dolgu işlemlerini tamamlamayıp bir daha çağırıyor ikinci seferde istediğiniz forma kavuşmaya başlıyorsunuz. Ve yine sizde oluşan bir memnuniyetsizlik olunca randevu isteyin gidin tekrar ilgileniyor. Çok hafif bir ağrı oluyor ama geçiyor hemen katlanılmayacak gibi değil.Ben dolgumu yaptırdıktan sonra gayet okula gidip derse girdim.Benim burun ucumda hafif düşüklük oldu onun dışında çok memnunum. Kendisi de en ufak şikayetimde gelebileceğimi söyledi. Çok tatlı bir insan, ilgilenmesi konuşması vesaire bir güven veriyor gidince görürsünüz zaten.Yalnız en başta burnunuzun boyutu çok büyükse dolgu yerine ameliyat yaptırmanızı tavsiye ederim. Çünkü çok istediğiniz gibi bi sonuç alamayabilirsiniz. Baya araştırdım zor bir süreçti ama genel olarak memnunum. Son bir randevu daha alacağım son halini yazarım buraya da. Sorusunuz falan varda yordımcı olurum :)

Merhaba hanımlar..Yukarıda yazılarınızı uzunca okudummm:) Ve dolgudan memnunmusunuz bayaa sene geçmiş ancak asıl şimdi yorumlarınızı almak daha değerli..Ben burun estetiği oldum fakat burnumun biyerinde bir sorun var çok küçük onun giderilmesi için dolgu düşünüyorum öneriyormusunuz?

Merhaba hanımlar..Yukarıda yazılarınızı uzunca okudummm:) Ve dolgudan memnunmusunuz bayaa sene geçmiş ancak asıl şimdi yorumlarınızı almak daha değerli..Ben burun estetiği oldum fakat burnumun biyerinde bir sorun var çok küçük onun giderilmesi için dolgu düşünüyorum öneriyormusunuz?
Ben Dolgu işlemlerimin hepsini Mehmet Akgün e yaptırıyorum Ankara da isen öneririm

ben ihtiyacım oldukça gidiyorum
DR ALİ ŞAHAN kesinlikle bu işte en iyisi
çok memnunum
estetikle alakalı da dolgu konusunda iyidir kendisi

Merhaba yeni açtığım için özelden yazamıyorum. Ben de Ankara'da dolgu yaptırmak istiyorum kimi önerirsiniz? Mehmet Akgün ile yazın görüştüm bir dolgunun yeteceğini 1 seneliğin 900 tl olduğunu söyledi açıkcası bana fazla geldi ve pek de güven vermedi. Sizler ne kadara yaptırdınız acaba cevaplarsanız sevinirim

Merhaba yeni açtığım için özelden yazamıyorum. Ben de Ankara'da dolgu yaptırmak istiyorum kimi önerirsiniz? Mehmet Akgün ile yazın görüştüm bir dolgunun yeteceğini 1 seneliğin 900 tl olduğunu söyledi açıkcası bana fazla geldi ve pek de güven vermedi. Sizler ne kadara yaptırdınız acaba cevaplarsanız sevinirim
O 18 aylık olmasın canım bende yaptırdım da hani 750 tl 1 yıllık dolgular? Mehmet Bey'e yaptırmayabilirsiniz ama burda kafa karıştırmayalım ben hastasıyım fiyatlardan da işlemlerden de memnunum..

Merhaba ne kadara yaptırmıştınız acaba
Merhabalar ben yapıtaralı 22 ay oldu ve hala kullanıyorum tabı kı ılk gun kı gıbı degıl fakat hala ıstedıgım bır goruntude. Fıyat olarak suan tam hatırlamıyorum ama 750 800 cıvarıyı zaten fıyat konusunda Mehmet beysde yardımcı oluyor

Ali Şahan tek bana göre bu konu da .. evet normalde 12-18 ay ama aynı görüntü maksimum 1 yıl kalıyor

O 18 aylık olmasın canım bende yaptırdım da hani 750 tl 1 yıllık dolgular? Mehmet Bey'e yaptırmayabilirsiniz ama burda kafa karıştırmayalım ben hastasıyım fiyatlardan da işlemlerden de memnunum..
Tekrar görüşmeyi düşünüyorum kendisiyle teşekkür ederimm

Ali beyin instagram adresi falan var mı acaba yaptığı işlemlere bakabilmek için? Kaç aylık ne kafar yaptırmıştınız öğrenebilir miyim
dr ali şahan yazarsanız internet adresi de isntagramı da
fiyat konusuna gelirsek sanırım o harcayacağı şeye göre değişkenlik gösterebiliyor
yeri atakule nin karşısında

X