Burun estetiği 4.ay görünüm nasıl sizce?

Ooo göz var nizam var seninki besbelli odem, bu kacinci ay bilmiyorum ama sirt kısmı incelmiş baya
Şimdi attığım resim atel ve sargı çıktığında ilk hali . Şu anda 4.ayımdayım. Baya şişti ya . İniyor yavaş yavaş ama şu burnumun yan tarafında olan çöküklük canımı sıktı oda ödemdendir inşallah bakalım .

Merhabalar. 11 eylülde burun estetiği oldum . Kalın derili bir cildim varmış . Ödemin uzun sürede gideceğini söyledi . Burnumun yan duvarında sanki çökme var gibi bana mı öyle geliyor acaba yorum yapar mısınız? Yoksa ödemden dolayı mı böyledir ? Eki Görüntüle 2756337 Eki Görüntüle 2756340 Eki Görüntüle 2756341
Slm canim bence ödemden dolayi....masaja devam et...bende ameliyat olali tam 3 ay oldu ve inan bana bende masaja haala devam ediyorum. Gerci benim burun deliklerimde sorun var asimetri belli oluyor. Cok zor allah yardimcimiz olsun:KK43:

Çok normal bende kalın derildiydim sizden kat ve kat daha fazla sıstım 1. Yılda o kadar çok inecek ki sizde sok olacaksınız

EE87C78C-2091-4F61-BCF9-956DC04C211E.jpeg
6 ay oldu son görüntü bu 🥰

Bu görüntülerin üstünden yaklaşık 1.5 ay geçmiş, nedir son durumunuz? Benimde hala sisliklerim devam ediyor merak ettim o yüzden.
Ben hamileyim şu anda biraz ödemim var . Ama son durum fotolarını attım . 2 senede anca oturuyormuş kalın derili olduğum için o yüzden zamana bıraktım ben 🥰
39177D05-5E01-4D5E-A0B3-CED2C1669860.jpeg

Merhabalar. 11 eylülde burun estetiği oldum . Kalın derili bir cildim varmış . Ödemin uzun sürede gideceğini söyledi . Burnumun yan duvarında sanki çökme var gibi bana mı öyle geliyor acaba yorum yapar mısınız? Yoksa ödemden dolayı mı böyledir ? Eki Görüntüle 2756337 Eki Görüntüle 2756340 Eki Görüntüle 2756341
Merhaba bende ameliyat oldum kalın derili olduğum söylendi ama burnum önden hala büyük gibi rica etsem şimdiki fotoğrafınızı paylaşır mısınız gerçekten çok merak ediyorum normal mi diye?

X