BURUN ESTETİĞİ 6. AY BURUN UCUNDA AĞRI HİSSİ

gelecegedairhalaumutlu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2023
2
0
29
Merhaba arkadaşlar burun estetiği olalı 6 ay oldu hiç kontrole gidemedim hep bir şey çıktı burnumda da pek bir sorun yoktu gerek de görmedim kontrolü ama şimdi ağrı var ucunda bu normal midir dokunamıyorum sizde böyle bir problem olmuş muydu

Merhaba arkadaşlar burun estetiği olalı 6 ay oldu hiç kontrole gidemedim hep bir şey çıktı burnumda da pek bir sorun yoktu gerek de görmedim kontrolü ama şimdi ağrı var ucunda bu normal midir dokunamıyorum sizde böyle bir problem olmuş muydu
Kontrolü gerek görmemek ne demek anlamadım gerek görmek zorundasınız. Olan olmuş lakin görecek diğer arkadaşlar için er ya da geç kontrollerinizi tamamlayın lütfen sonuç olarak ameliyatlı bölgeler.
Gelelim konunuza dokunamayacağınız kadar ağrı ve hassasiyet varsa doktorunuzla görüşmenizi öneririm bana normal gelmedi.

Mutlaka kontrole gidin, ihmal etmeyin, burun ameliyatı ciddi bir ameliyat doktorunuzun görmesi gerekir, ayrınca 6 ay geçmesine rağmen böyle şiddetli ağrı hassasiyet olmaması lazım

Kontrolü gerek görmemek ne demek anlamadım gerek görmek zorundasınız. Olan olmuş lakin görecek diğer arkadaşlar için er ya da geç kontrollerinizi tamamlayın lütfen sonuç olarak ameliyatlı bölgeler.
Gelelim konunuza dokunamayacağınız kadar ağrı ve hassasiyet varsa doktorunuzla görüşmenizi öneririm bana normal gelmedi.
Doktorda numaram var yazdım kontrol için geleceğimi söyledim izindeyim dedi sonra da ben bir türlü vakit bulamadım 🙁

Nasıl bir ağrı dokunduğunuzda olan mı? Ben de 8. Aydayım bazen burun ucumda çekilme hissediyorum. Dokunduğumda sızlama oluyor ama ağrı değil.

X