Burun Estetiği doktor tavsiyesi

siyahsever84

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2024
4
1
40
Merhabalar burun estetiği düşünüyorum ancak doktor konusunda çok kararsız kaldım Ameliyatın acık mı yoksa kapalı mı olması daha avantajlı daha önce ameliyat olan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi? Dr Murat Songu ve Dr Oben Yıldırım isimleri arasında kaldım tecrübesi olan var mı acaba🙏🏼 İzmir de yaşıyorum burada olması gerekiyor

Son düzenleme:
Ben yaklaşık 3 hafta önce oldum. Epey arastirmistim. Eli hafif olan dr denk geldim. Hem rahat nefes alıyorum suan. İstanbul Bahçelievler medipol op dr barkin yavuz. İnstagram var. Yaptığı operasyonlara bakabilirsiniz

Yıllardır araştırıyorum Ankara’da yaşıyorum bir kaç aya artık randevumu almak istiyorum aklimdakiler hakkında şikayet görünce vazgeçiyorum 10 yıl önce girmişim foruma göğüs ameliyatı için birde burnu olsam sorunsuz 🤦‍♀️

Merhabalar burun estetiği düşünüyorum ancak doktor konusunda çok kararsız kaldım Ameliyatın acık mı yoksa kapalı mı olması daha avantajlı daha önce ameliyat olan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi? Dr Murat Songu ve Dr Oben Yıldırım isimleri arasında kaldım tecrübesi olan var mı acaba🙏🏼 İzmir de yaşıyorum burada olması gerekiyor
Açık ya da kapalı doktor buruna göre karar veriyor açık ameliyat olursa sorunlariniz daha detaylı görerek cözülür dikiş izi kalır o da az kalıyor bence. Kemeri yüksek bir burunda kapalı rino olursa düz bir burun çıkıyor ortaya bu kemerin şekline burnun uzunluguna göre değişiyor. 2 kez burnu açılmış biri olarak söylüyorum 😂

İzmir de Gürkan Aladağ hocayı tavsiye ederim. Tanıdığım iki kişi ona burnunu yaptırdı ve efsane oldu. İnstagram hesabından bakabilirsiniz.

Merhaba,
İzmir’de dr Mustafa Yazır var birde. Ben kendisine ameliyat oldum çok memnunum. Botoks vs kendisine yaptırıyorum işinde çok iyi tavsiye ederim 👍
Hatta benim arkadaşımda kendisine oldu benim adımla gittiği için indirim de yaptılar sağolsunlar

X