Burun Estetiği Hasta Yorumları

zgedgn,yanlış hatırlamıyorsam bi ara burunla ilgili ufak tefek sorunların vardı.hala devam ediyor mu yoksa gayet memnun musun??

zgedgn teşekkürler.. 27 aralıkta ameliyat oluyorum, aslında Abdülkadir Bey'e çok güvendim ama burdaa yazılan bazı yorumları okudukça kotkmaya başladım kızlar.

Burun deliklerinin havada ve büyük olması üzücü:KK43: İnşallah benimki öyle olmaz. Burun şeklini tasarlarken son aşama için önerebileceğiniz bişey var mı arkadaşlar? Görüşleriniz benim için çok önemli

Burun deliklerinin havada ve büyük olması üzücü:KK43: İnşallah benimki öyle olmaz. Burun şeklini tasarlarken son aşama için önerebileceğiniz bişey var mı arkadaşlar? Görüşleriniz benim için çok önemli

Kimin burun delikleri hava da ve büyük tam anlayamadım.

zgedgn 1 ay sonra abdülkadir bey'e ameliyat olacağım :21: ben de burnuna bakabilir miyim?

Tabi ki bakabilirsin. :) arkadaşlık talebini kabul ettim.

zgedgn,yanlış hatırlamıyorsam bi ara burunla ilgili ufak tefek sorunların vardı.hala devam ediyor mu yoksa gayet memnun musun??

Ameliyat sonrası ilk 6 ayda herkesin yaşadığı sorunlar :) burun ucumdaki ödem dışında hiç bir sorun yok. Memnunum ama arada bi aynaya bakıp keşke biraz dha kalkık ve kavisli bir burnum olsaydı diyorum. Ameliyat olduğun anlaşılsın istemiyorsan kesinlikle doğru bir tercih Göksel bey. Bazı burunların estetikli olduğu ilk başıkta anlaşılıyor bana kimse sormadı burnun estetik mi diye o kadar doğal duruyor :)

zgedgn teşekkürler.. 27 aralıkta ameliyat oluyorum, aslında Abdülkadir Bey'e çok güvendim ama burdaa yazılan bazı yorumları okudukça kotkmaya başladım kızlar.

Korkmanı gerektircek bişey yok olumlu olumsuz yorumlar olacaktır. Ameliyat sonrası insanın psikolojisi değişiyor olmayacak şeyleri kafaya takıyorsun gayet normal şeyler bunlar :)

zgedgn sen ameliyat olalı ne kadar olmuştu? Gerçekten 10 gün sonra normal yaşantıya dönülebiliyomu? Yani burnundaki şişlik falan belli olmuyo mu?

zgedgn sen ameliyat olalı ne kadar olmuştu? Gerçekten 10 gün sonra normal yaşantıya dönülebiliyomu? Yani burnundaki şişlik falan belli olmuyo mu?

Yaa bi de burun şekli konusunda bişeyler önermek isteyen var mı ? :)

6.5 ay oldu ama burun ucum hala sert.. ne zaman eskisi gibi olcak çok merak ediyorum. 10 gün yeterli bir süre. Ben bandajlar varken işe başlamıştım yani normal yaşantıyı etkileyebilecek bir durum olmuyor. Burun şekli konusunda da öneri de bulunmak pek doğru olmaz her yüze giden burun şekli farklıdır. Yapılan tasarımı iyi incele ve kendi fikirlerini de söyle çnkü yapılan ameliyat kolay bi ameliyat değil olmadı hadi bi daha diyemezsin...

Çok şükür burnumda ne bir yamuklık ne de başka bi sorun var ama biraz daha kalkık olmasını ve burun ucumun biraz dha ufak olmasın isterdim..

arkadaşlar merhaba,
siteye yeni üyelerden biriyim. öncelikle hepinize geçmiş olsun.
zgedgn
diagonal
mefee
NLorance
busepınar
AdVeNTrUrE adlı arkadaşlarım, ocak ayında önce Abdülkadir beyle sonrasında da Emre İlhan beyle görüşmeye gidicem. mümkünse arkadaş listenize resimlerinizi görmem için beni eklermisiniz.

Son düzenleme:
zgedgn adlı arkadaşım yeni üye olduğum için özelden mesaj atamıyorum. arkadaşlık teklifimi kabul edip resimlerinin benimle paylaştığın için çok teşekkür ederim gerçekten burnun o kadar doğal olmuş ki "gör de inanma" derler ya aynen öyle vallahi :) resimlere baktım baktım eski resimlerini görmemiş olsam inan inanmazdım ameliyat olduğuna.. resimler için tekrardan teşekkür ederim.

Veee bittii.. Arkadaşlar gerçekten korktuğum kadarkötü değilmş. Silikonlarım alındı maa şuan kalıp var, o da salı günü alınacak ama biişey merak ediyorum: şuan burnuöun uç kısmında dışarıdan görülebilen yara kabukları ve kan pıhtıları var, doktor kalıbı alırken onları temizliyomu? Yani kalıpalındıktan sonra da görüncek mi o kanlar:KK43:

6.5 ay oldu ama burun ucum hala sert.. ne zaman eskisi gibi olcak çok merak ediyorum. 10 gün yeterli bir süre. Ben bandajlar varken işe başlamıştım yani normal yaşantıyı etkileyebilecek bir durum olmuyor. Burun şekli konusunda da öneri de bulunmak pek doğru olmaz her yüze giden burun şekli farklıdır. Yapılan tasarımı iyi incele ve kendi fikirlerini de söyle çnkü yapılan ameliyat kolay bi ameliyat değil olmadı hadi bi daha diyemezsin...

Çok şükür burnumda ne bir yamuklık ne de başka bi sorun var ama biraz daha kalkık olmasını ve burun ucumun biraz dha ufak olmasın isterdim..

zgedgn lütfen cevap:) doktor kalıbı alırken içindeki yara kabuğu ve kanları temizliyomu, kalıp çıktıktan sonra dışardan görülebiliyomu onlar?

Bence sevinmelisin tatlım ne kadar serin hava o kadar iyi sıcak şişlikleri arttırıyor. Ayrıca olucak biticek oh diceksin. Benim pansumanımıda hemşiresi yaptı doktor bey ozamanda amerikadaydı. Hemşiresi çok deneyimli 10 yıldır birlikte çalışıyorlarmış.
busepinar pansuman dediğin hangisi, kalıbı çıkartırken mi pansuman yapıyo?

Veee bittii.. Arkadaşlar gerçekten korktuğum kadarkötü değilmş. Silikonlarım alındı maa şuan kalıp var, o da salı günü alınacak ama biişey merak ediyorum: şuan burnuöun uç kısmında dışarıdan görülebilen yara kabukları ve kan pıhtıları var, doktor kalıbı alırken onları temizliyomu? Yani kalıpalındıktan sonra da görüncek mi o kanlar:KK43:

Canım geçmiş olsun:KK5: Ameliyatı olduktan sonra ne kadar rahatladığımı hatırlıyorum da üzerinden büyük bir yük kalkmıştır herhalde. Silikonlar çıktıysa hiç merak etme bundan sonrası en kolayı. Burun üzerindeki kalıbı alırken doktor beyin hemşiresi temizlik yapıyor merak etme. Ama kalıbı alır almaz bir bant yapıştırılacak üzerine:KK1: Yani üç dört gün daha sabretmen gerekecek. Eminim burnun çok güzel olmuştur ama bundan sonrası sabırla beklemek. Zaman geçtikçe çok daha iyi görünecektir.

Canım geçmiş olsun:KK5: Ameliyatı olduktan sonra ne kadar rahatladığımı hatırlıyorum da üzerinden büyük bir yük kalkmıştır herhalde. Silikonlar çıktıysa hiç merak etme bundan sonrası en kolayı. Burun üzerindeki kalıbı alırken doktor beyin hemşiresi temizlik yapıyor merak etme. Ama kalıbı alır almaz bir bant yapıştırılacak üzerine:KK1: Yani üç dört gün daha sabretmen gerekecek. Eminim burnun çok güzel olmuştur ama bundan sonrası sabırla beklemek. Zaman geçtikçe çok daha iyi görünecektir.

Diagonal teşekkürler.. Temizleyemiyorum ben henüz. dokunmaya korkuyorum hatta konuşurken kalıp oynuyo bişey olcak şekli bozulcak diye korkuyorum :) Bi de bazı doktorlar deniz suyu, badem yağı falan öneriyomuş temizlemek için. Göksel bey bana hiç bişey söylemedi daha, yarın kalıp alınırken söyler belki. Senin resimlerini göremiyorum benimle paylaşırmısın?

Canım ben buraya resim koymadım ama istersen doktor beyden rica edersen görebilirsin. Kayserili korkak hastanız dersen mutlaka hatırlayacaktır. :KK1:

X