Burun Estetiği Hasta Yorumları

kızlar ben de 3 hafta once abdulkadır beye amelıyat oldum.doktorumu cok sevıyorum cok ılgılı guleryuzlu ve amelıyat olup da memnun olmayan bır kısı bıle duymadım,yaprıgı ısler ortada cok basarılı.tek sıkıntım burun delıklerım cok havada ve kanatları cok acık gorunuyor burun ucum top gıbı.canım sıkılıyor.bır yandan da cok ıyı bır doktor kotu bır sey yapmamıstır guven bekle dıyorum cok guvenyrm doktoruma.ama yıne de sormadan edemedım delıklerın buyuk ve havada kanatların genıs gorulmesı normal mı?3 hafta oldu.baya degır mı sızın de oyle oldu mu basta

kızlar ben de 3 hafta once abdulkadır beye amelıyat oldum.doktorumu cok sevıyorum cok ılgılı guleryuzlu ve amelıyat olup da memnun olmayan bır kısı bıle duymadım,yaprıgı ısler ortada cok basarılı.tek sıkıntım burun delıklerım cok havada ve kanatları cok acık gorunuyor burun ucum top gıbı.canım sıkılıyor.bır yandan da cok ıyı bır doktor kotu bır sey yapmamıstır guven bekle dıyorum cok guvenyrm doktoruma.ama yıne de sormadan edemedım delıklerın buyuk ve havada kanatların genıs gorulmesı normal mı?3 hafta oldu.baya degır mı sızın de oyle oldu mu basta

burnun her ay şişlikler indikçe değişiklik gösterecek. o uç kısmıda şişlikten öyle top gibi bekle şişler inince güzel olucak :)

Kızlar bugün ameliyatımın 18. günü ve malum yüzüm şiş henüz :KK14:, gülüşünüz ameliyattan ne kadar sonra normalleşti acaba?

Canım ilk bir ayda yanaklarda şişlik hissediyorsun. Sonrasında geçiyor. Sanırım gülüşündeki değişiklik de bunlar geçince ancak düzelir.:KK1:

Tatlım üç hafta daha çok erken, bence bir iki ay geçmesini beklemelisin. Şişlikler geçtikçe hem burun ucu biraz iniyor hem de delikler küçülüyor. Biraz sabır gerektiren bir süreç ama Göksel Bey konusunda doğru karar vermişsin bence. Eminim burnun yerine oturduğunda çok doğal görünecektir. Benim çevremdeki ameliyat ettiği herkes çok memnun.:KK3:

Tatlım üç hafta daha çok erken, bence bir iki ay geçmesini beklemelisin. Şişlikler geçtikçe hem burun ucu biraz iniyor hem de delikler küçülüyor. Biraz sabır gerektiren bir süreç ama Göksel Bey konusunda doğru karar vermişsin bence. Eminim burnun yerine oturduğunda çok doğal görünecektir. Benim çevremdeki ameliyat ettiği herkes çok memnun.:KK3:
bende göksel beya ameliyat olacağım ona daha şimdiden çok güveniyorum..

Arkadaşlar merhaba,
Hem siteye hem de konuya yeni dahil oldum. 2 ayda bir faranjit olmam sebebi ile 3 farklı kbb uzmanının aynı şeyi söylemesi üzerine arayışlarım başladı.
Burnumda kemik eğriliği olduğunu, ameliyat olmam gerektiğini, çok az da olsa dışarıdan da eğrilik belli olduğu için aynı zamanda estetik olarak da müdahale edilmesi gerektiğini söylediler. yani septorinoplasti... ancak benim ne uykuda ne de normal hayatta nefes alma konusunda problemim yok. uyurken horlamam ağzım açık uyumam vs.. sadece faranjit oluyorum boğazlarım kızarıyor muayeneye gittiğimde doktorlar kemiğin eğri diyor. Burnumun ise çok çok dikkat edilmediği sürece eğimi belli olmuyor üstünde kemer fln da yok ..

Bir tanıdığım Göksel bey e ameliyat oldu, kendisinden memnundu bana da önerdi ancak durumumu anlatınca çok mecbur değilsen yaptırma dedi, iyileşme sürecinin bu kadar uzun olması, sonrasında yaşanabilecek riskler beni korkutuyor ve aslında hayatımı ciddi anlamda zorlaştırmadığı için ameliyat olma konusunda kararsızım.

Kemik eğriliği ilerde ne gibi sorunlara yol açabilir?
Yaptırmazsam eğrilik git gide artar mı?
Problemsiz bir burnum olduğu için estetik müdahale burnumun şeklini bozar mı? gibi sorular aklımı kurcalıyor..

Burnunda kemik eğriliği olduğu için ameliyat olan arkadaşlardan yardım bekliyorum teşekkürler..

Mrb Arkadaslar, uzun zamandir yazdiklarinizi takip ediyorum :)
Bende Burun ameliyati olmak istiyorum ve kac yildir Doktor arastiriyorum.
Almanyada yasadigim icin burda birkac yere görüsmeye gittim ama sonuc hep ayni, hem doktorlar hic kendilerinden emin degil insana güven vermiyolar, aksine her konusmadan sonrada vazgecmis gibi oluyorum, sürekli burun düsmelerinden bahsediyorlar ve fiyatlar cok asiri pahali burda en düsük fiyat 5.500€ (ön görüsme ve sonrasi haric). Gecen sene Türkiyede ameliyat olmaya karar verdim ve bu yaz tatilinde sizinde yazdiklariniz ve paylastiklarinizla Göksel Beyle görüsmeyi düsünüyorum ins. birde aslen samsunlu oldugum icin ordaki Hayati akbasla grsmek istiyorum, bakalim nasil olcak cok sorularim var en büyük sorun iznimin sadece 2 hafta olmasi ve bu sürecin yeterli olup olmayacagi benim icin. Ama gercktn burasi cok gzl bi site yazdiklarinizi okumak cok yardimci oluyor hepinize ayrica tskler :)

Almanyada yasadigim icin burda birkac yere görüsmeye gittim ama sonuc hep ayni, hem doktorlar hic kendilerinden emin degil insana güven vermiyolar, aksine her konusmadan sonrada vazgecmis gibi oluyorum, sürekli burun düsmelerinden bahsediyorlar ve fiyatlar cok asiri pahali burda en düsük fiyat 5.500€ (ön görüsme ve sonrasi haric). Gecen sene Türkiyede ameliyat olmaya karar verdim ve bu yaz tatilinde sizinde yazdiklariniz ve paylastiklarinizla Göksel Beyle görüsmeyi düsünüyorum ins. birde aslen samsunlu oldugum icin ordaki Hayati akbasla grsmek istiyorum, bakalim nasil olcak cok sorularim var en büyük sorun iznimin sadece 2 hafta olmasi ve bu sürecin yeterli olup olmayacagi benim icin. Ama gercktn burasi cok gzl bi site yazdiklarinizi okumak cok yardimci oluyor hepinize ayrica tskler :)

Canım, eğer İstanbul da bir hafta kalabilirsen bence Göksel Bey çok doğru bir seçim olur. Benim de çevremden ona ameliyat olup da sorun yaşayan hiç olmadı. Almanya da fiyatlar cidden çok pahalıymış. Burun ameliyatları konusunda bizim doktorlarımız kadar deneyimleri de yoktur herhalde :KK1:

Arkadaşlar merhaba,
Hem siteye hem de konuya yeni dahil oldum. 2 ayda bir faranjit olmam sebebi ile 3 farklı kbb uzmanının aynı şeyi söylemesi üzerine arayışlarım başladı.
Burnumda kemik eğriliği olduğunu, ameliyat olmam gerektiğini, çok az da olsa dışarıdan da eğrilik belli olduğu için aynı zamanda estetik olarak da müdahale edilmesi gerektiğini söylediler. yani septorinoplasti... ancak benim ne uykuda ne de normal hayatta nefes alma konusunda problemim yok. uyurken horlamam ağzım açık uyumam vs.. sadece faranjit oluyorum boğazlarım kızarıyor muayeneye gittiğimde doktorlar kemiğin eğri diyor. Burnumun ise çok çok dikkat edilmediği sürece eğimi belli olmuyor üstünde kemer fln da yok ..

Bir tanıdığım Göksel bey e ameliyat oldu, kendisinden memnundu bana da önerdi ancak durumumu anlatınca çok mecbur değilsen yaptırma dedi, iyileşme sürecinin bu kadar uzun olması, sonrasında yaşanabilecek riskler beni korkutuyor ve aslında hayatımı ciddi anlamda zorlaştırmadığı için ameliyat olma konusunda kararsızım.

Kemik eğriliği ilerde ne gibi sorunlara yol açabilir?
Yaptırmazsam eğrilik git gide artar mı?
Problemsiz bir burnum olduğu için estetik müdahale burnumun şeklini bozar mı? gibi sorular aklımı kurcalıyor..

Burnunda kemik eğriliği olduğu için ameliyat olan arkadaşlardan yardım bekliyorum teşekkürler..

Canım ben hiç anlamadım burnun dışında estetik bir sorun yoksa neden estetik burun ameliyatı olasın ki? Bildiğim kadarıyla deviasyon ameliyatnı estetik yapmadan da yapıyorlar. Göksel Bey'e bir muayene gitsene bakalım ameliyat önerecek mi?

Arkadaşlar benim burnuşum da 9 haftalık ama ucu kocaman duruyo sanki, böyle küçük ve güzel durmuyo önden bakınca. Hala şiş olduğundan mı öyle acaba? Şişlikler indiçe düzelicek mi ki ? Yandan çok güzüel duruyo ama önden hiç güzel değil :KK43: Abdülkadir Bey'e ameiyat olmuştum ben de..

bhr25 benim 9 ay olmasına rağmen burnum önden bakıldığında hiç hoş durmuyo. Geçen hafta arkadaşım önden bir resmimi çekti nerdeyse ağlayacaktım 9 ay oldu neden hala burnumun ucundaki şişlikler gitmedi anlayamıyorum. Yandan bakınca hiç bi sorun yok muhteşem ama önden bakıldığında hiç hoş durmuyor.. En önemlisi şunu fark ettim ameliyat olmadan önce kendimi beğenirdim şimdi kendimden nefret etmeye başladım nasıl bi psikolojiyse artık..

Off yaa düzelicek mi acaba zamanla, sen hiç paylaştın mı Göksel Beyle bunu zgedgn? Bazılarınınki ne kadar güzel görünüyo önden bakınca da:KK43:

paylaştım burun ucunda ödem olduğunu zamanla düzeleceğini söylüyor. Şuan için burun ucum hayal ettiğim gibi olmadı bakalım zaman ilerledikce ne kadar değişecek.. bir seneden sonra çokta bişey değişeceğini zannetmiyotum umarım yanılıyorumdur..

İnşallah değişir tatlım yaa, benim de dikiş yerinin olduğu kısım böyle düşükmüş gibime geliyo, arkadaşlarım bana öyle geldiğini söylüyolar ama ben de onu takyorum sürekli:KK43: Gözüm hep orda.. 1 yıl mı gerekiyomuş tam oturması için? Öyle mi söylüyo Göksel bey?

Merhaba

Ben Ocak ayında Abdulkadir Göksel'e ameliyat oldum. Morluklarım ve şişliklerim 1 hafta içinde geçti. Kesinlikle çok başarılı bir sonuç aldım. Ameliyat sonrası seyahat etmende bir sorun olmuyor. Abdülkadir bey benim 2. görüştüğüm doktordu ve kararımı verip hemen ameliyat oldum. Hiç de pişmanlık duymadım. Kesinlikle Samsun'a falan gitme derim. Ne kadar çok kişi ile konuşursan kafan o kadar karışır. Gel, ameliyatını ol ve yeni yaşamına başla :) Ben şu anda eski halimi hatırlamak için fotoğraflarıma bakıyorum... hiç tereddüt etme derim...

Arkadaşlar beni hatırlayanlarınız vardır. bende geçen yıl nerdeyse tamda bugünlerde ameliyat oldum Göksel Bey'e son günlerde burnumun sağa doğru eğildiğini görüyorum nasıl oldu anlamadım acayip moralim bozuk birda sağ tarafta şişlik var hala bu nedir ya

Busepınar ben seni hatırlıyorum canım. En son herşey yolundaydı diye hatırladım gerçi. Tatlım bir yıl sonra birdenbire burun neden eğrilsin ki bir görünsene Göksel Bey'e. Sonucu yazarsan sevinirim biz de bilelim. Belki alerji falan bir şişlik olmuştur bozma hemen moralini. Geçmiş olsun canım.

X