Burun Estetiği Hasta Yorumları

buse üzüldüm mutsuz olmana .Ben de göksel bey e ameliyat olanlardanım 10 ay oldu olalı revizyondu benimkisi.hem deviasyonum vardı hem de estetik kaygım vardı.Çok şükür ben çok memnunum nefes almamda sorun yok burnumda yüzüme uygun hem küçüldü hem de biraz kalkık:) istersen profilden resimlerime bakabilirsin.
senin resmin var mı profilinde?
yüzünde acaba asimetrik bir durum mu var?
ben çok araştırmıştım ikinci operasyonum olduğu için çok endişeliydim göksel bey hakkında çok olumlu referanslar aldım bu nedenle kendisine 2.ameliyat olmayı göze aldım.İyi ki de yaptırmışım:)

Sevgiler,[/QUOTE

Ecemali ekledim seni çok hoş olmuş burnun güle güle kullan ama eskitme :) yüzümde asimetri var ameliyat olma sebebimde o asimetri yüzünden burnum yamukmuş...son olarak göksel beyle görüştüm ve kendiside biraz kayma olduğunu söyledi küçük bir operasyonla düzeltebiliriz dedi ama bir daha cesaretim yok

Merhaba arkadaşlar kulubun formunu en son burun amelimatımdan önce ziyaret etmiştim. Şimdi çok şükür ki ameliyat oldum. Birçok kişinin korktugu gibi bende 2. Kez burun ameliyatı olacağım için ciddi sıkıntı ve panik yaşadım bunun üzerine gittiğim bir çok adres bana Doktorum Sn. OP. Dr.Abdulkadir Göksel beyi gösterdi. Burdan kendisine ve çok değerli ekip arkadaşlarına Yeliz ve Deniz hn. da sonsuz tşk. Etmek istedim. Samimi içiten en önemlisi hasta pisikolijisini anlayan bir anlayışla büyük sabırları için sonsuz teşekkür ediyorum. Benim daha önceden kötü tecrübeyi değil yazmak hatırlamak bile istemdeğim için bende bıraktıgı etkiyi yüzümde her her sabah hatırlıyorudum. Nefes alamamam da en büyük darbeydi benim için. Artık nefes alarak yaşamak birde rahat uyumak istiyordun. Dr. Göksel bey ilk gittiğimde bana ameliyatın özellikle revizyon ameliyatlarının daha zor ama sonuçta benim için şartlılık gerektiren bir durum oldugundan bahsetti. Karar verdim 1 şubat 2013 trh. ameliyat oldum ertesi sabah hastaneden ameliyatım 4 saat sürmesine ragmen yürüyerek gitti. Elbetteki şişlik ve morluk oldu oda kanımca bana yakıştı tabiki benim ilk ameliyatımı bilen ve beni görenlerin ilk tepkisi çok daha zor olan bir ameliyatı bu kadar rahat atlattıgın için doktorun a minnet borçlusun oldu evet öle çünki kendisi çok mütevazi oldugu için birkez daha sonsuz teşekkürlerimi bildirmek isterim. Sizden ricam lütfen kendinize çok iyi bakın ve resimlerimi görmekisterseniz de bana mail atın Şimdi eşim ve oğlum resim için bana anne yan dön burnun yamuk çıkıyor demiyorlar çok önemli benim için&#61514:KK66::

Mehtaba ben revizyon ameliyatı oldum :) hatta hem blogda hemde burda yazdım Dr . Abdulkadir göksel hoca ameliyat etti çok şükür ben gayet rahat geçirdim tam. Birbucuk ay oldu kendisine inan ve güven benım ilk ameliyatım çok kötü etkilemişti bu yüzden öncesinde çok araştırdım mutlaka bir görüşün derim kendisi ile. Sağlıklı bir yasam dilerim herkese .

Ben Abdülkadir Göksel Bey e revizyon ameliyatı oldum .Bir sene oldu,hatta geçen hafta sonu burnumu göstermek için kendisini ziyaret ettim,hala burnumla ilgili .Ve ben sonuçtan çok memnunum,deviasyonum vardı o da halloldu,hem de estetik açıdan sıkıntım vardı çok şükür görüntüden de çok memnunum,son derece mesleğine ve hastalarına saygılı,anlayışlı ,ve işinde çok titiz.
Fiatına gelince ben geçen sene 7000 tl ye revizyon ameliyatı oldum .Aama burna göre ve aynı zamanda burnun sorunlarına göre sanırım fiat değişebilir,yani belli bir standartı yok,ama %100 kendisini tavsiye edebilirim,çok başarılı

buse üzüldüm mutsuz olmana .Ben de göksel bey e ameliyat olanlardanım 10 ay oldu olalı revizyondu benimkisi.hem deviasyonum vardı hem de estetik kaygım vardı.Çok şükür ben çok memnunum nefes almamda sorun yok burnumda yüzüme uygun hem küçüldü hem de biraz kalkık:) istersen profilden resimlerime bakabilirsin.
senin resmin var mı profilinde?
yüzünde acaba asimetrik bir durum mu var?
ben çok araştırmıştım ikinci operasyonum olduğu için çok endişeliydim göksel bey hakkında çok olumlu referanslar aldım bu nedenle kendisine 2.ameliyat olmayı göze aldım.İyi ki de yaptırmışım:)

Sevgiler,

ecemali henüz resimelrine bakamadım ama eminimki çok güzeldir...Mutsuz olma sorunumu çözdü Göksel bey sağolsun 2 yıl sonunda hala ilgili davrandı ve msj attı bi sorun varsa görüşelim diye sonuç eskiye göre süper kabul ediyorum ama ben aşırı detaycı olduğumdan mıdır bilmem fazla abarttım...Tabi sorun lar olabiliyor dış etkenlerden yada benden kaynaklanan ama Göksel bey hepsini çözüyor sağolsun

Arkadaşlar göksel beye ameliyat olalı 2 yıl oldu muntazam bir burnum yok sağ taraftaki kemiğim şiş ve kıkırdak hafif yamuk burun delikleri bir yana yatmış gibi görünüyor....1 yıl sonra da böyleydi şimdide 1 yıl sonra gittiğimde bi problem yok dedi :) ilk yapıldığı resmi gösterdi ilk günlerdede böyleydi dedi hakikaten öyleymiş ama nedne böyleydi diyemedim şaşırıdm kaldım...Nefes almamda bi prıblem yok çok şükür ayrıntılara takılmazsam mutluyum ama incelersem mutsuz oluyorum. Gayet açık ve net düşüncelerimi yazmak istedim ki olmak isteyenler mükemmeliyet beklemesinler en azından bende yok şanssızım

kendi msjımı cevaplamak isterim : herşey çözüldü sağolsun göksel beyle görüştüm ve beni telkin etti bir doktor kıesinlikle böyle olmalı ya huzur vermeli... ameliyat ve sonarsı hakkında hiçbir eğitimimiz olmadığından panikliyoruz berbat senaryolar yazıyoruz buradan kimseyi yanıltmak istemem kesinlikle doğru doktorun ellerindesiniz herkese çok geçmiş olsun sonuç mükemmel olacak ama sakın benim gibi sadistçe abartmayın

bugün burnum ve ben revizyon ameliyatı olduğum doktorum Abdülkadir Göksele 1 sene kontrolüne gittim,bu kadar yoğun olmasına rağmen hala burnumla ilgilenen sevgili doktoruma tşk ederim,kendimi gerçekten güvende hissediyorum ,
Teşekkürler Göksel Bey:)

ben burun estetiği konusunda doktor araştırırken öncelikle doktorum tecrübesini piyasadan sorgular ve yapmış olduğu burun referanslarını araştırırdım,
ister revizyon olsun ister olmasın Göksel Bey burun estetiğinde benim için tek isim,
hala 1 sene olmasına rağmen burnumun sürecini titizlikle takip etmekte,
ben biliyorum ki burnumla ilgili herhangi bir sıkıntımda kendisine rahatlıkla ulaşabilirim,bunu bana hissettirmesi benim için çok önemli

kendi msjımı cevaplamak isterim : herşey çözüldü sağolsun göksel beyle görüştüm ve beni telkin etti bir doktor kıesinlikle böyle olmalı ya huzur vermeli... ameliyat ve sonarsı hakkında hiçbir eğitimimiz olmadığından panikliyoruz berbat senaryolar yazıyoruz buradan kimseyi yanıltmak istemem kesinlikle doğru doktorun ellerindesiniz herkese çok geçmiş olsun sonuç mükemmel olacak ama sakın benim gibi sadistçe abartmayın

çok doğru söylüyorsun buse,burun ameliyatlarında öncelikle sabırlı olunmalı ve doktora güven duymalıyız,Göksel Bey gerçekten tüm sorulara büyük bir içtenlikle cevap vermekte ve burnun her aşamasını detaylı anlatmaktadır:)

ben de göksel bey ameliyat olanlardanım bir hafta sonra işe döndüm sıkıntı olmadı tamponlar duruma ve burna göre değişiyor ama max dört günde alınıyor ondan sonra sorun olmuyor zaten sadece burnunu kollaman gerekiyor

diagonal merak ettim Göksel Bey e ameliyat oldun mu?

ya hiç çenesini düzelttiren kimse yokmuuu , bu sorun sadece bendemi varki :KK43:(( ben ameliyat günümü aldım 14 şubatta kısmetse ameliyat olacağım ama çok korkuyorummmmm :KK43:((

bu sorun değil ki sanırım simetriyle ilgili ,yani burun yapıldığında cepheden yüze bakıldığında yüze orantılı olması lazım burnun,,benim bir arkadaşım burun ve çene ameliyat oldu Göksel Bey e hiç anlaşılmıyor o kadar doğal ki,siz ameliyat oldunuz sanırım 14 şunat demişsiniz,şu anda nasıl durumdasınız?

feci kötüyse korkma, yüzüne uygun ve güzel bir burun yapar, sağlık kısmı da çok iyi, benim burnum güzel, bozar mı die korkuyorm ama biraz yamuk :KK43:

ben de göksel bey e burun ameliyatı oldum revizyondu benimkisi sonuçtan çok memnunum
hala kontrollere gidiyorum,

Ben de Abdülkadir Göksel e revizyon ameliyatı olanlardanım,1 yıl oldu sonuçtan ve Göksel Bey in hala burnumla ilgilenmesinden çok memnunum,doğru karar verdiğimi bugün birkez daha anladım,

Abdülkadir Göksel'e gidebilirsin bence. cok başarılı.

Özel mesaj atacaktım ama mesaj sayısı yüzünden atamıyorum. Geçmiş olsun çok güzel olmuş burnun da çenen de. Çene ameliyatını bende düşünüyorum ama korkuyorum. Nası yapıyorlar, kesiği çenenin altında mı attılar? İçeriye protez mi koyuyorlar? Zor bi amelyat mıydı? Burun hakkında çok konuşuluyor ama çene pek duymadığımızdan korkutuyor beni.

X