Burun Estetiği Hasta Yorumları

Canım ben ameliyat olmadan önce iki defa gidip birsuru hastasının fotografına bakmıştım. Muayene sırasında konuşurken o da birçok fotograf gostermisti ama sana neden göstermedi ki? Goksel Beyin Facebook sayfasında da birsuru hastasının fotografı var ama bence en iyisi tekrar görüşme icin gidip daha dikkatli bakman derim.

gösterdi de ben hiç hatırlamıyorum, erkek resimlerine falan baktık. deniz hanım bakmam için elime bi pad verdi bakmayı unuttum ona da. ben ameliyat zamanı bidaha gitçem bakçam.

gösterdi de ben hiç hatırlamıyorum, erkek resimlerine falan baktık. deniz hanım bakmam için elime bi pad verdi bakmayı unuttum ona da. ben ameliyat zamanı bidaha gitçem bakçam.

Aslına bakarsan binlerce burun ameliyatı yapmış ünlü bir doktordan bahsediyoruz ama insan yine de defalarca emin olmak istiyor. Benim çevremde 3 arkadasım ve ben varım yakinen bildigim. Ama sen yine de fotograflara bakmak icin git derim.

Abdülkadir beyle görüşmeye gittiğimde heycan acele derken hastaların foroğraflarını inceleyemedim. Şimdi de görmem gerek diye düşünüyorum, internette çok az hastasının öncesi resimleri var. Aslında doktor olarak kendisini çok sevdim ama ameliyat sonucundan endişeliyim. Muhammet beyin yaptığı bir sürü fotoğrafı görme şansım oldu, bu da tabii güveni arttırıyor. Kararsızlıktan camdan atlıcam valla.

Benim resimlerime bakabilirsin profilimden. 1 yili gecti ameliyat olali. Sana referans olur diye dusunuyorum. Hem cene hem de burun ameliyati oldum. Kararsiz olmana gerek yok. Bence Goksel beye muaysneye git. Cok daha iyi anlayacaksin ne demek istedigimi. Kendisi konusunda cok basarili bence. Kbb uzmani olmasinin yaninda yuz plastik cerrahisi egitimleri de almis. Ben sonuctân cok memnunum. Tavsiye ederim...

Abdülkadir beyle görüşmeye gittiğimde heycan acele derken hastaların foroğraflarını inceleyemedim. Şimdi de görmem gerek diye düşünüyorum, internette çok az hastasının öncesi resimleri var. Aslında doktor olarak kendisini çok sevdim ama ameliyat sonucundan endişeliyim. Muhammet beyin yaptığı bir sürü fotoğrafı görme şansım oldu, bu da tabii güveni arttırıyor. Kararsızlıktan camdan atlıcam valla.

çok haklısın chaosqueen,ama bahsettiğimiz doktor gerçekten işinde uzman ve br sürü burun estetiği yapmış bir doktor.Burda memnunolan bir sürü hastası var,daha doğrusu kadınlar klubüne üye olan hastaları,üye olmayan daha fazla var:)
ben memnunum,muaynanesine gittiğimde resimleri detaylı inceledim,doktoruma güven duydum,ne istedğimi biliyordum,ve sonuç ortada.
bir sene oldu biliyorsun basetmiştim sana sonuç ortada.Çok doğal ,fonksiyonel,yüzüme uyumlu.
doğru kararı vereceğinden eminim,,istersen tekrar git bu sefer tamamen yapılan burunlar üzerinden değerledr,
hiçbiri birbirine benzeyen burunlar olmadığını göreceksin,
karar vermeden önce tekrar Göksel bey in muaynanesine git bence sadece resimleri incele,Göksel bey ile görüş ,

,

misinur,aramıza hoşgeldin:) sağlıklı günler dilerim,evet Göksel bey işinde çok başarılı,iyi bir gözlemci,detaycı,burnu yüzde bir bütün olarak ele alıp olması gerektiği şekilde yönlendiriyor,
doğru doktoru seçtiğimiz için Göksel bey hastalarını ve kendimi tebrik ediyorum:)
Birçok arkadaşım başka doktorlara ameliyat olmuşlardı.birçoğununun nefes alamama sorunu hala devam etmekte.benim hiç böyle bir sorunum olmadı. Göksel beye ameliyat olan eşiminde hiç sorunu olmadı. Göksel beye ameliyat olan hiçbir arkadaşım da bir problem çıkmadı. İyiki tavsiyeni dinledik dediler. Hepimiz çok mutluyuz.

Canım eşinin de burun estetiği olması çok hoş bence. Ne kadar modern görüşlü erkekler var ya . Ben erkek arkadaşıma hayatta kabul ettiremezdim canım.

Açıkcası tam bir Anadolu erkeğidir kendisi.ameliyat sonrasında bendeki büyük değişimi görünce oda cesaretlenip yıllardır ertelediği ameliyatı olmaya karar verdi. Bugüne kadar hiçkimse burun estetiğini farketmeyip büyük bir değişimin olduğunu ama ne ve nasıl olduğunu hiçbir şekilde anlamadılar.ve Ogün bügündür hergören eşimin daha genç daha yakışıklı olduğunu söylüyor.

Merhabalar,

Uzun zamandır forumu takip etsem de yeni yeni yazmaya başladım , ben sadece burun ucu ameliyatı olmak istiyorum.. belki biraz törpü o kadar, ondan bile emin değilim.

Göksel Bey de sanırım doğallıktan yana , ameliyat olanların fotoğraflarına bakınca hiç de belli olmuyor ameliyat oldukları..
Daha önce burun ucu ameliyatı olan var mı Göksel Beyden? daha önce Yakup Avşar'ı düşünüyordum ama arayıp fiyat alınca vazgeçtim. ki verdikleri fiyat en düşük fiyatmış..

Beni acil bilgilendirebilirseniz çok mutlu olurum , yardım =)

Açıkcası tam bir Anadolu erkeğidir kendisi.ameliyat sonrasında bendeki büyük değişimi görünce oda cesaretlenip yıllardır ertelediği ameliyatı olmaya karar verdi. Bugüne kadar hiçkimse burun estetiğini farketmeyip büyük bir değişimin olduğunu ama ne ve nasıl olduğunu hiçbir şekilde anlamadılar.ve Ogün bügündür hergören eşimin daha genç daha yakışıklı olduğunu söylüyor.

Ben olsam esimin daha genc ve yakışıklı görünmesini kiskanirdim canım ya. Demek ki senin kendine özgüvenin tammiş. Fotografın var mı?

Merhabalar,

Uzun zamandır forumu takip etsem de yeni yeni yazmaya başladım , ben sadece burun ucu ameliyatı olmak istiyorum.. belki biraz törpü o kadar, ondan bile emin değilim.

Göksel Bey de sanırım doğallıktan yana , ameliyat olanların fotoğraflarına bakınca hiç de belli olmuyor ameliyat oldukları..
Daha önce burun ucu ameliyatı olan var mı Göksel Beyden? daha önce Yakup Avşar'ı düşünüyordum ama arayıp fiyat alınca vazgeçtim. ki verdikleri fiyat en düşük fiyatmış..

merhaba jengusprite,

Göksel bey evet hem doğal görüntüye önem veriyor hem de herkesin yüzüne uygun bir burun yapıyor,bu nedenle Gökel bey in yapmış olduğu burunların hepsi birbirinden farklı ,bu nedenle ortaya doğal bir sonuç çıkıyor,ben bir sene önce kendisine ikinci burun estetiğimi oldum sonuçtan çok memnunum,hem nefes alabiliyorum hem de görüntüsünden çok memnunum,profilimden resimlerime bakabilirsinz,

Kizlar burnunuz ameliyat olduktan sonra, burun ucunuz boyle sanki oyun hamuruna sekil vermissin de oturtmussun gibi top gibi mi oldu? Bi cok estetikte burun ucundaki o iki kikirdagi goremiyorum, top gibi kalmis burun ucu.

Bi de bazi hastalarda burun ucunun ustunde sonradan deride bi kat olusuyor. sanki burun derisi fazla gelmis te orda kirismis gibi. bilmem anlatabildim mi.

Kizlar burnunuz ameliyat olduktan sonra, burun ucunuz boyle sanki oyun hamuruna sekil vermissin de oturtmussun gibi top gibi mi oldu? Bi cok estetikte burun ucundaki o iki kikirdagi goremiyorum, top gibi kalmis burun ucu.

Bi de bazi hastalarda burun ucunun ustunde sonradan deride bi kat olusuyor. sanki burun derisi fazla gelmis te orda kirismis gibi. bilmem anlatabildim mi.

Sanırım burun derisi kalın olanlarda oluyor bu dediğin. Bazen de bazı doktorlar top gibi burun ucu yapıyorlar. Goksel Bey bana ameliyat fotografları gösterirken burun ucunda iki kıkirdak olduğunu ve iyi yapılmış bir estetikte doğal burundaki gibi iki kikirdagin da görüleceğini anlatmıştı. Ameliyat ettigi hastaların fotograflarını gösterirken özellikle burun uçlarına bakmıştım ve hepsi cok doğaldı. Ameliyat sonrasında ilk önce burun şişiyor ama benimki ilk aydan sonra seklini almaya başlamıştı. Goksel Beyin ameliyat ettigi çevremdeki arkadaslarimda da burun uçları cok doğal. Bence eğer kalın derili degilsen burun ucun top gibi olmaz.

Merhabalar,

Canım benim burnumda eğrilik de olduğu icin tamami düzeltildi. Ben ameliyat oncesinde muayene icin gittiğimde birsuru burun ucu ameliyatı olmuş hastaların fotograflarını gormuştum. Bence imkanın varsa görüşme icin git. Goksel Bey sana sadece burun ucunun mu yoksa tamamının mı ameliyat olması gerektiğini soyleyecektir. Sonuc gercekten cok doğal ve güzel oluyor.

Ya bişey sorcam çok pardon ama kafam çok karıştı. Ben de Göksel Bey e amlyat olmayı düşünüyorum. Ancak ameliyat sonrasında bana yaklaşık bir hafta sonra işe gidebilirsin ya da istersen 10 gün dinlen dedi. Forumda kimsi bir ay kimisi 15 gün falan diyor . Sen Göksel beye ameliyat olmuşsun kaç gün sonra normale dndün canım?

3 gün sonra normale dönüyorsun. En geç 1 hafta sonra işe dönebilirsiniz :) gerçek bu Göksel beyle!!! Boşuna beklemişim diyeceksiniz.

Ya bişey sorcam çok pardon ama kafam çok karıştı. Ben de Göksel Bey e amlyat olmayı düşünüyorum. Ancak ameliyat sonrasında bana yaklaşık bir hafta sonra işe gidebilirsin ya da istersen 10 gün dinlen dedi. Forumda kimsi bir ay kimisi 15 gün falan diyor . Sen Göksel beye ameliyat olmuşsun kaç gün sonra normale dndün canım?

Canım benim burnumda eğrilik de olduğu icin tamami düzeltildi. Ben ameliyat oncesinde muayene icin gittiğimde birsuru burun ucu ameliyatı olmuş hastaların fotograflarını gormuştum. Bence imkanın varsa görüşme icin git. Goksel Bey sana sadece burun ucunun mu yoksa tamamının mı ameliyat olması gerektiğini soyleyecektir. Sonuc gercekten cok doğal ve güzel oluyor.
Güzel burun değil mesele. Mesele yüzüne hatlarına en uygun olanın yapılması. Göksel beyın bır sözü vardır. Eğer insanlar yağ sende bir degişiklık var ama nedir derlerse doğru iş yapılmış demektir.ayrıca NEFES alabilmek !!!

Boşuna kendıne eziyet edıyorsun bence.ben doktorun doktor tavsiyesiyle gittım.ve bana yapacagı burnun taslağına bile bakmadım. Çünkü çok ıyı yerden aldım tavsıyeyı. Göksel bey boşa çıkartmadı hem tavsıye eden doktoru hemde güvenimi. Botox ve dolguylada mnık dokunuşlar lada çok çok memnun oldum.

merhaba jengusprite,

Göksel bey evet hem doğal görüntüye önem veriyor hem de herkesin yüzüne uygun bir burun yapıyor,bu nedenle Gökel bey in yapmış olduğu burunların hepsi birbirinden farklı ,bu nedenle ortaya doğal bir sonuç çıkıyor,ben bir sene önce kendisine ikinci burun estetiğimi oldum sonuçtan çok memnunum,hem nefes alabiliyorum hem de görüntüsünden çok memnunum,profilimden resimlerime bakabilirsinz,

fiyatları nedir peki göksel bey'in ? ben dün yakup avşarın uçuk fiyatlarda olduğu öğrendim ve vazgeçtim kendisinden. tv de görmüştüm zaten kendisini :)

şöyleki aynayı karşıma aldım burnumu inceliyorum,ilk zamanlarda bir şişlik ardı tabiii ondan yuvrlak görünüyordu ancak şimdi dediğin gibi bir durum yok burnumda:)birde benim burnumun ucu kalkık olduğundan ( çok kalkk değil ama:) oyun hamruna şekil vermiş gibi de değil,sadece fazlasıyla muntazam:)))))

İlk kez hayatımda bir sabah hapşurmadan ve uykumu almış kalktım hemde bahar ayında hemde polenler bukadar havada uçuşuyorken.bugün 4. Seansıma gideceğim , deliksiz uyumak gercekten güzelmiş. Seanslardan önce geceleri sürekli uyanıyordum, nefes alamıyorum tıkanıyorum, geniz akıntısı, burun kaşıntısı , sürekli hapşuruk. Hepsinden kurtuldum sanırım ya inanılmaz ama ben yinede garanti olsun seanslarımın hepsini bitireceğim :)

Benim 4. Seansım bitti. Hic şikayetim kalmadı diyebilirim. Sanırım devam etmeyeceğim 8. Seansa kadar. Umarım tekrarlamaz. Ama hapsurmamak ve rahat nefes almak harika bir duygu. Yasasın Rhinolight :)

X