Burun Estetiği Hasta Yorumları

Ben gordum resmini. Ama cok artistik poz vermissin. Burnun guzel gorunuyor. Yandan cekip koyarsan daha iyi anlasilir cnm :) eger burun onden gorundugu gibiyse ameliyat olma derim ben sana:)

yandanda koyarım bu fotolar artıstik değil beya :))) elimde bu vardı yeni çeker koyarım bak dikkatli bakarsan burun ucum biraz düşük ve top gibi yandanda biraz kemikli nefes problemim olduğu için ameliyat olucam zaten ama açılmışken ufak dokunuşlar yapılmasını istiyorum zaten doğal olmalı hani diyolarya kimse anlamadı diye işte ondan :))) yorumun için tşk.ederim cnm artık o gün gelsin istiyorum

yandanda koyarım bu fotolar artıstik değil beya :))) elimde bu vardı yeni çeker koyarım bak dikkatli bakarsan burun ucum biraz düşük ve top gibi yandanda biraz kemikli nefes problemim olduğu için ameliyat olucam zaten ama açılmışken ufak dokunuşlar yapılmasını istiyorum zaten doğal olmalı hani diyolarya kimse anlamadı diye işte ondan :))) yorumun için tşk.ederim cnm artık o gün gelsin istiyorum

şekerim en sonunda gördüm resimlerini,şimdi benim gördüğüm şöyle ,hiç ihtiyacın yok değil,ama çok kötü de bir burnun yok,burnunun ucu evet düşük ve gövde kısmı geniş,ucuda dediğin gibi top gibi yuvarlak,elbette nefes alma problemini bilemem,
ancak sen burnunu yaptırdığında yüzün çok daha hoş olur orası kesin,:)

şekerim en sonunda gördüm resimlerini,şimdi benim gördüğüm şöyle ,hiç ihtiyacın yok değil,ama çok kötü de bir burnun yok,burnunun ucu evet düşük ve gövde kısmı geniş,ucuda dediğin gibi top gibi yuvarlak,elbette nefes alma problemini bilemem,
ancak sen burnunu yaptırdığında yüzün çok daha hoş olur orası kesin,:)

:)) çok teşekkür ederim canımcım evet bakın gerçekleri yazdığınızda ben daha çok mutlu oluyorum aynen öyle burnum beterin beteri var elbet yinede Allaha şükürler olsun ama ben zaten burun içi kıkırdak ameliyatı olucam olmuşkende estetikte olucam inşallah :) ailem hala bişey yok burnunda diyoda bende var diyorum bak sende olduğunu gördün :)) öpüyorum

:)) çok teşekkür ederim canımcım evet bakın gerçekleri yazdığınızda ben daha çok mutlu oluyorum aynen öyle burnum beterin beteri var elbet yinede Allaha şükürler olsun ama ben zaten burun içi kıkırdak ameliyatı olucam olmuşkende estetikte olucam inşallah :) ailem hala bişey yok burnunda diyoda bende var diyorum bak sende olduğunu gördün :)) öpüyorum

ailelerin öyle demesi çok normal,onlardan gelen birşey:)))
zaten sağlık için olacaksın ameliyatı,estetik açıdan da o gördüklerimizi hallolursa sürper bir sonuç elde edersin canım:)

Kızlar, bir suredir forumu takip ediyorum ve uzun zamandır hayalini kurdugum burun estetigi icin sonunda hazırım. Forumda bir çok doktorun yorumlarını inceledim ve aklima en cok yatan Abdulkadir Bey oldu. Lutfen bana yardim edin. Benin için sonucun dogal olmasi cook cok onemli. Yillarca kemerli bir burnum oldugu icin de artik biraz kalkik ve kucuk olsun isiyorum ama acaba dogal durmaz mi? Fotograflarimi yukleyecegim lutfen yorum yapin. Abdulkadir Beyin yaptigi buunlari gorunce aslinda icim cok rahatladi. Cevremde gordugum estetikli bircok arkadasimin hepsinden daha guzel burunlar gordum Goksel Beyin yaptigi. Umarim benim de sonunda sevdigim bir burnum olur. Bir de acaba hemen randevu alabilir miyim? Eylulun sonunda dugunum var ve o zamana kadar iyilesmem lazim. Simdiden herkese cok tesekkurler.

Kızlar, bir suredir forumu takip ediyorum ve uzun zamandır hayalini kurdugum burun estetigi icin sonunda hazırım. Forumda bir çok doktorun yorumlarını inceledim ve aklima en cok yatan Abdulkadir Bey oldu. Lutfen bana yardim edin. Benin için sonucun dogal olmasi cook cok onemli. Yillarca kemerli bir burnum oldugu icin de artik biraz kalkik ve kucuk olsun isiyorum ama acaba dogal durmaz mi? Fotograflarimi yukleyecegim lutfen yorum yapin. Abdulkadir Beyin yaptigi buunlari gorunce aslinda icim cok rahatladi. Cevremde gordugum estetikli bircok arkadasimin hepsinden daha guzel burunlar gordum Goksel Beyin yaptigi. Umarim benim de sonunda sevdigim bir burnum olur. Bir de acaba hemen randevu alabilir miyim? Eylulun sonunda dugunum var ve o zamana kadar iyilesmem lazim. Simdiden herkese cok tesekkurler.

canım bende senin geçtiğin yollardan geçiyorum şu an fotoğraf yüklersen hepimiz yardımcı oluruz sana düğünün varsa hemen halletmen lazım doktorla konuşursan yardımcı olur diye düşünüyorum

Acilmisken tabiiki ufak dokunslar yapilsin. Dogal burun icin goksel bey tabiiki :))

Cnm ailelerimiz, bizi seven insanlar oldugumuz gibi kabullendigi icin gerek yok derler ama onemli olan senin kendini nasil hissettigin. Guvenin ameliyattan sonra tam olarak yerinr geleceginden hayata sactigin enerji cok guzel oluyor. Bu gercekten paha bicilenez biseymis :) hickimseyi dinleme sen kararini verdiysen. Bu senin hayatin :))

Slm mattematte eğer doğal burun istiyorsan kesinlikle Abdülkadir Göksel diyorum.bence hiç telaş yapma hem küçük hem kalkık hemde doğal burun olabiliyor kendimden biliyorum :) hem doktor bey burnunuzun içini muayene ettikten sonra fotoğraflarınızla çalışma yaparken önce olması gereken çalışmayı yapıp hastasınında fikirlerini alıyor, bütün istediklerini anlatabiliyırsun sonunda olması gereken ve olacak olan burun ortaya çıkıyor.düğünün varsa hemen randevu almalısınız bence çünkü çok yoğunmuş

Slm,ben de göksel beye 17 ay önce revizyon oldum ve sonuçtan çok memnunum,göksel bey kişinin yüz anatomisine uygun burunlar yapıyor hiçbir hastasının burnu birbirine benzemez ama hepsi doğal ve güzeldir görüşmeye gittiğinde daha net olarak anlarsın ve ameliyat sonrasında da mutlu hastalarından biri olursun
Pzt arayıp randevu durumunu sorabilirsin yoğun bir dr vakit kaybetmeden ara bence:)

Canım, doğal ve yüzüne yakışan güzel bir burun istiyorsan Goksel Bey cok doğru bir tercih. Bence burun cerrahisi konusunda Türkiye'nin en iyisi. Fotograflarını yükle bakalım canım.

Merhaba kızlar ben de foruma yeni katıldım bu ilk mesajım :) bu aralar kafamı bir hayli karıştıran burun ameliyatı konusunda çok kararsızım yardımlarınızı bekliyorum :)

Merhaba kızlar ben de foruma yeni katıldım bu ilk mesajım :) bu aralar kafamı bir hayli karıştıran burun ameliyatı konusunda çok kararsızım yardımlarınızı bekliyorum :)

Canım, öncelikle nasıl sonuc olursa seni mutlu edeceğine karar ver. Eğer doğal ve yüzüne uygun bir burun istiyorsan Goksel Bey doğru bir secim olacaktır. Herkese Kucuk kalkik ve kavisli burun yapan doktorlar da var forumda fotograflardan görebilirsin.

selam kızlar..
botox konusunda beni bilgilendirebilecek biri var mı? göksel bey'e botox yaptıran arkadaşlar görüşlerini paylaşırsa çok sevinirim.. :)

Slm:) bir senedir Göksel bey e botox ve dolgu yaptırıyorum çok memnunum çünkü ne çok fazla ne de çok az uyguluyor dozunu.
İfadem şaşırmış gibi değil:) yüz kaslarımı mimiklerimi kullanabiliyorum tavsiye ederim:)

Slm arkadaşlar uzun Zamandır yazdıklarınızı da göksel beyi de takip ediyorum.pzt günü ameliyat olacam.oldukça heyecanlı ve gerginim umarım herşey yolunda gider.şehir dışından gelecek olmanın gerginliği de had Safada.tam 8 gün mü kalmak gerekiyor acaba pansumanlar için falan.bilgilendirirseniz sevinirim

Merhaba reihino kafanın karışması çok normal hepimiz aynı şeyleri yaşadık stresli süreç ama sonucu güzel olunca hayatın değişiyor. Öncelikle ne istediğine karar vermelisin gerçekten hem yüzünle orantılı hem güzel hemde doğal bir burun diyorsan kesinlikle doğru sayfadasın bence. Abdülkadir beyin hastalarının burunları kesinlikle ben estetikliyim diye bağırmaz şüphen olmasın hatta eğer görüşmeye gidersen kendisiyle ordada fotoğrafları yada ameliyat olmuş hastalarını mutlaka göreceksin ve anlayacaksın doğru adreste olduğunu. Ama bence çok uzatma süreyi hızlı karar ver zaman uzadıkça kafan çok karışır :)

X