Cilt Bakımı Ürünleri burun kenarindan agiza inen cizgiler :(

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Zebatu

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2013
1
0
arkadaslar burun kenarindan agiz kenarina kadar inen cizgilerle mucadele icin bir krem ve hayut alternatif cozumu olan var mi? cok ihtiyacim var.
:KK43:

Keşke bi çaresi olsa ben ne denediysem olmadı hatta cildim maf oldu onları yok etcem diye hala o çizgiler duruyo malesef makyaj yapmak istwmiyorum çizgiler yüzünden yaptığımda daha çok belli oluyo sanırım botokstan başka çaresi yok :KK43:

ufak çizgilerse prp ile gidio ama daha derinse dolgu veya botoks gerekir.siz ne tür yöntemler denediniz

Bitkisel ne duyduysam yaptım 2ay boyunca yüz yogası falan yaptım uzmana gidip özel birşey yaptırmadım canım senin dediğin tedavi şekli nasıl benim çizgilerim çok derin değil

arkadaslar burun kenarindan agiz kenarina kadar inen cizgilerle mucadele icin bir krem ve hayut alternatif cozumu olan var mi? cok ihtiyacim var.
:KK43:

öyle bi krem henüz üretilmedi maalesef.:KK1: ama sana ''PRP (Platelet Rich Plazma)'' yaptırmanı öneririm. :KK51:

PRP İLE KOMBİNASYON ŞEKİLDE hyaluronic ASİD DERMAROLLERLA UYGULANIRSA DAHA NET VE FAYDALI SONUÇLAR VERİYO

KEŞKE MADDİ DURUMUM DÜZELSE DE HEMEN UYGULAMAYA KOYULSAM AMA EVLENCEM O YÜZDEN BUNLARI DÜĞÜN ÖNCESİ YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM

ARTI BİLMEYEN LER İÇİN hyaluronic asid;
Hyalüronik asit

Kırışıklıkları tedavi etmeye yardımcı dünyada da yaygın olarak kullanılan dolgu maddesi, Hyaluronik Asit’tir. FDA onaylı, hayvansal olmayan, enjekte edildiği yere hacim veren, güvenli ve doğal bir üründür. Etkisi hemen görülür ve seçilen konsantrasyona göre 4-10 ay devam eder.

Cilt altında bulunan ve zamanla azalan bu maddenin yerine konması ve hücreler arası boşluğu doldurması esasına dayanan bir uygulamadır.

Dolgu tedavisi ile yüzün çeşitli bölgelerinde hafif çizgilerden derin kırışıklıklara kadar tüm uygulamalarda sonuç almak mümkündür. Dolguların kırışıklıklar dışındaki kullanım alanları; dudak konturunu belirginleştirme, dudak dolgunlaştırma, yüzün çökmüş bölgelerine hacim vererek gençleştirme olarak sıralanabilir.

Cizgilerin derinligine bagli, eger cok derin cizgiler degillerse goz cevresine kullandiginiz kremi deneyebilirsiniz, ben de biraz faydasi oldu.

22 yaşındayım kırıştım şimdiden :KK5:ilerisini düşüneiyorummmm:26:

Malesef nazobial dediğimiz bölgedeki derin çizgiler sıgara kullanımı veya aşırı zayıflıktan dolayı belirgin hale geliyor:KK43: Ben bundan 1 sene önce nazobial bölgeme hyalüronik asit ihtiva eden teosyal markalı dolguyu yaptırmıstım. Malesef 6.ayında eridi yok oldu...Süreklilik ihtiva eden bir çözümünün olduğunu sanmıyorum ama kişinin kendi vucudundan alınan yağlarla daha uzun süreli idare eden bir dolgunluğun olabileceğini söylemişti bana yapan doktor...

X