Bütün hamilelik belirtilerim var ama test Negatif

buse4546

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2024
5
0
18
Hamilelik belirtilerim var ama adetime 5 gün var test yaptım ama negatif sizce erkenmi test yaptım

Regli gününü bekle, beklenen tarihten 1 hafta sonra test yap bence.
Benimde regli tarihim gecikmişti ve kadın doğuma gittim, doktorum sol yumurtalığımın çatladığını söylemişti. Ya hamilesin ya da regli olucaksın demişti. Ben birkaç belirti söyledim göğüslerin hassas oluşu mide bulantısı ve akıntı fazlalığı gibi. Regli ile hamilelik belirtilerinin aynı olduğunu söyledi. Sonra ben gebelik istediğim için stres yaptım inşallah hamileyimdir diye kafamda sürekli kurup durdum. 1 hafta sonrada adet oldum :)

Benim bir gün kala negatif çıkmıştı bir hafta gecikince kan testi yaptırdım, pozitifti.
Belirti olarak adet bittikten iki hafta sonra kasıklarıma agri,batma oluyorfu normalde olmayan birşey farkli bir agriydi.. ondan dolayı bir gün kala test yaptım negatif çıkmıştı

Hamilelik belirtilerim var ama adetime 5 gün var test yaptım ama negatif sizce erkenmi test yaptım
Çok çok silik de olsa çizgi çıkıyor diye biliyorum.ama daha çıkmamış da olabilir.ben geçtikten 3,4 gün sonra yaptığımda çok silik çizgi çıkmıştı.geçmedne yapınca negatif çıkmış olabilir.bir de dediğiniz belirtiler regl belirtisiyle tıpatıp aynı.ayırt edebileceğiniz sanmıyorum

Sizlere bişey sorsam bilginiz varmı acaba ben eşimle ilişkiye girmek isterken içinde Şişlik ve darlık hissediyo sizce sebebi ne

Sizlere bişey sorsam bilginiz varmı acaba ben eşimle ilişkiye girmek isterken içinde Şişlik ve darlık hissediyo sizce sebebi ne
eğer fazla uyarılıyorsanız klitorisiniz şişiyor olabilir ki bu iyi bir şey kadının boşalması için klitorisin iyice şişip uyarılması gerekiyor, sizin fazla zevk aldığınızı gösterir

X