Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Merhaba bende nisan 19da düşük yaptım kanamam hala var bat hala belirleyemedim ama bende haziranda bebek sahibi olmak istiyorum 24 yaşındayım ilk olacak Allah nasip ederse rabbim hepimize hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı bebekler nasip etsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Mrb cnm dusuk yapmana uzuldum vardir bir hayir cnm. Bende iki ay once dusuk yaptim. Kadin olmak anne olmak zor zanaat gercekten
Beklerken stres hamile olunca hersey yolundami dogumu buyumesi. Rabbim saglikli ve hayirli evlatlar nasip etsin cumlemize.

Listeye bende kendimi ekledim inş hepimizin ve tüm bebek isteyenlerin gönlüne göre verir Rabbim.Bizde iki aydır istiyoruz bu ay adetim ilk defa gecıkmıstı 3 gün sevinmiştik heralde hamileyim diye bugün çıktı geldi kırmızılar 😭😭

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Mrb cnm hosgeldin hakkinda hayirlisi insallah bu ay gobusun. Dolar canim. Adetin duzenli 28 gunde mi cnm?

Oncelikle butun annelerimizin ve anne adaylarimizin anneler gunu kutlunolsun. Rabbim seneye hepimizin bebisleriyle kutlamayi nasip etsin insallahh..

Merhaba cnm hosgeldin. İnsallah bu ay hemen dolar gobusler. Rabbim kimseyi evlatsiz birakmasin. Benim bir oglum var dort yasinda. Ogluma ilk ay hamile kalmistim. Bu sefer 9 ay oldu hala olmadi. Tsh hormonum yuksek bu ay ilaca basladim. Bir de vajinal mantar vardi onu da temizledik. Bu ay umutluyum ama Rabbim ol derse olur tabi.

Hosbulduk cnm amin inş Rabbim herkesin gönlüne göre versin inş.

Mrb cnm hosgeldin hakkinda hayirlisi insallah bu ay gobusun. Dolar canim. Adetin duzenli 28 gunde mi cnm?

Hosbulduk.26 27. Gün kesin olur sasmaz hic bu ay ilk defa 3 gün gecikmişti ama geri geldi😞

Hosbulduk.26 27. Gün kesin olur sasmaz hic bu ay ilk defa 3 gün gecikmişti ama geri geldi😞

Stres gecikme nedeni olabiliyor bazen yada mevsimsel degisimler de neden olabilir cnm. Doktora gittin mi hic?

Stres gecikme nedeni olabiliyor bazen yada mevsimsel degisimler de neden olabilir cnm. Doktora gittin mi hic?

Biliyorum cnm da daha önceleri ne stresler yaşadım hiç gecikmemişti.acaba diyorum vücut şaşırdı mı ne yapacağını ☺️doktora gitmedim yarın gidecez eşimle beraber baktıralım bakalım bi sorun var mı merakla yarını bekliyorum😔

Oo cnm baya varmis bu ay nicin umudun yok. Sanirim henuz adet olmadin dimi?

Ben su an korunmak zorundayim.çünkü 6 aylik ölü doğum yaptim doktorun 4 ay korun dedi kromozom hormon v s tahlil istedi.ona gore değerlendirip mayista baslicaz.daha mayis adetini olmadim 20 mayista bu ayki adetim sonra nsipse ........

Canim bn de ayni dokuz ay oldu bu adetimle. Bende bir dusuk yaptim ama dusuk oldugunu bilmiyordum kanama cok olunca dr gittim kimyasal gebelik dedi test felan yapildi. Tsh hormonum yuksekti ilac tedavisi basladik bu aydan umudum var insallah bakalim.

aynı seylerı yasamısız desene bakalım ınsallah bu ay ıkımızınde olur ne ılacına basladın bende ılk defa gecen ay doktora gıttım hersey normal testlerde esımde oyle oyuzden bana sadececatlatma ıgnesı verdı

Ben geldiiiimmmm ;-) beni de ekleyin listeye.bugun aadetim bitti.15 inde ovulasyon donemim basliyo.haziranin 5 inde adet gormeyip hamile kalma umidiyle.sizleri coooook seviyorum.dert ortaklarim benim.hersey gonlunuzce olsun.

Ben geldiiiimmmm ;-) beni de ekleyin listeye.bugun aadetim bitti.15 inde ovulasyon donemim basliyo.haziranin 5 inde adet gormeyip hamile kalma umidiyle.sizleri coooook seviyorum.dert ortaklarim benim.hersey gonlunuzce olsun.

hoş geldin:)hadi hayırlısı inşallah bu liste uğurlu gelir hepimie...

Canim bu saydiklarin ne icin faydali ve olculeri tuketim miktari nasiln?acaba bilgi verebilirmisib

çörekotu 12 silme tatlı kaşığı
bal 10 silme tatlı kaşığı
tarçın 10 silme tatlı kaşığı cnm bunlar ölçüleri karıştırıp sabah akşam 1 tatlı kaşığı yeyince yumurtalarn daha çok gelişip çatlıyormuş hamileliği kolaylaştırıyo yakı da beli sıcak tutuyor eskiler hep yaparmış gebe kalamayan kadınlar yani istersen internetten araştır iyi geleceğini düşünüyorum senin sorun yoktur inşallah.....?

X