Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Merhamalar hanımlar
Benim bat bu ayın 15'i ama pek umudum yok.
Haziran bati daha sonra belli olduğunda yazarım
Size bir tavsiyem olacak. Sizin adet başladığı için yazıyorum.

Adetin ilk gununden itibaren ada cayi içmekte yunurtalarin çalışmasını sağlıyormuş. Kadınlık hormonunu artiriyormus. Bunun etkisini kaynanamda gördüm. Menopoz dönemi çok ateş basmasi oluyordu ada çayını düzenli içtiği zaman geçiyordu.
Adetin ilk günü baslanarak 12 gün icilecekmiş
Aklınızda bulunsun :KK34:

çörekotu 12 silme tatlı kaşığı
bal 10 silme tatlı kaşığı
tarçın 10 silme tatlı kaşığı cnm bunlar ölçüleri karıştırıp sabah akşam 1 tatlı kaşığı yeyince yumurtalarn daha çok gelişip çatlıyormuş hamileliği kolaylaştırıyo yakı da beli sıcak tutuyor eskiler hep yaparmış gebe kalamayan kadınlar yani istersen internetten araştır iyi geleceğini düşünüyorum senin sorun yoktur inşallah.....?

Cok sukur bi sorun yok ama yapsam dah iyi sonuc verir herhalde.benim esimin gecen temmuz sperm hareketsizligi vardi keciboynuzu pekmezi yedirdim ve bir ay sonra hamile kaldim.ucuz gebelikti cok sasirmistik.ama kaybettim.ayni anda hem normal hemde dis gebelik gecirdim.bu gebelige heterotopik gebelik deniliyo.otuz binde bir kadinin basina gelebilecek bi durumu attlattim cok sukur.gecen ay doktorum musade etti tekrar gebelik icin ama denedik olmadi.acaba gene esimin spermlerinde hareket sorunumu var diye aklima geldi .bu ay da keciboynuzu uygulicam esime tekrar.benim yumurtalarimda bi sorun yok ama bal tarcin corek otu faydali olurmu acaba .iste benim hikayemde ozetle buydu.

Merhamalar hanımlar

Adetin ilk gununden itibaren ada cayi içmekte yunurtalarin çalışmasını sağlıyormuş. Kadınlık hormonunu artiriyormus. Bunun etkisini kaynanamda gördüm. Menopoz dönemi çok ateş basmasi oluyordu ada çayını düzenli içtiği zaman geçiyordu.

Aklimizda bulunsun.oneriniz iciiinnmm cok tsk.sevgiler

olmazmı:)bal ç.otu tarçın yarın da yakı yapıştıracağım.....hayırlısıyla bu ay herkesin dilekleri kabul olur inşallah hep dua ediyorum....

yakıyı belınemı yapıstırıyorsun o ne yapıyomuskı anlamadım tarıfını bende aktardan alıp yapıcam yarın ıs cıkısı canım :) ben 9 ay boyunca hıc bırsey yapmadım ama burayı okudukdan sonra gordumkı herkesler birseyler yazıyo kendıne besı takvıyesı yapıyo bende senın tarıfı alayım barı bı yerden baslamak lazım artık olsaydı dogum zamanları gelmıstı bızım bebıslerınde:))

Cok sukur bi sorun yok ama yapsam dah iyi sonuc verir herhalde.benim esimin gecen temmuz sperm hareketsizligi vardi keciboynuzu pekmezi yedirdim ve bir ay sonra hamile kaldim.ucuz gebelikti cok sasirmistik.ama kaybettim.ayni anda hem normal hemde dis gebelik gecirdim.bu gebelige heterotopik gebelik deniliyo.otuz binde bir kadinin basina gelebilecek bi durumu attlattim cok sukur.gecen ay doktorum musade etti tekrar gebelik icin ama denedik olmadi.acaba gene esimin spermlerinde hareket sorunumu var diye aklima geldi .bu ay da keciboynuzu uygulicam esime tekrar.benim yumurtalarimda bi sorun yok ama bal tarcin corek otu faydali olurmu acaba .iste benim hikayemde ozetle buydu.

Inşallah bunda sağlıklı bir hamilelik gecirisiniz.
Bal tarçın çörek otunu yapin bence, bende de bir sorun yok ama yapacagim kalitesi artsin diye.

Keçiboynuzu pekmezini eşinize ne aralıkta ne kadar yedirdiniz acaba ?

Hayit hapini degilde hayit tohumunu kullananlari duydum.ama nasil kullanildgi hakkinda bi.bilgim yok

bırde hayıt hapı dıye bır ılac varmıs çogu kısı kullanıyomus ve o ılactan sonra hamıle kalanda cok olmus kullananınız varmı

Ben biraz arastirdim onu. Çok sert bir tohummuş. Havanda duvulup balla, yada yine dövülup derlenerek tuketiliyirmus.
S

Hayit hapini degilde hayit tohumunu kullananlari duydum.ama nasil kullanildgi hakkinda bi.bilgim yok

ben sımdı kulanıp gebe kalmıs bırıyle konusuyorum ılk ayda gebe kalmıs ılac seklınde reglı basladıgı gun ıcmeye baslayıp reglıye 5 gun kala bırakıyormussun

Biliyorum cnm da daha önceleri ne stresler yaşadım hiç gecikmemişti.acaba diyorum vücut şaşırdı mı ne yapacağını ☺️doktora gitmedim yarın gidecez eşimle beraber baktıralım bakalım bi sorun var mı merakla yarını bekliyorum😔

İnşallah hiçbir sorun yotur cnm bu ay kavuşursun bebişine. biraz strerli bir süreç sakin olmaya çalış.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

aynı seylerı yasamısız desene bakalım ınsallah bu ay ıkımızınde olur ne ılacına basladın bende ılk defa gecen ay doktora gıttım hersey normal testlerde esımde oyle oyuzden bana sadececatlatma ıgnesı verdı

canım ben sentetik troiit hormonu kullanıyorum tsh yüksek olduğu iiçin.

Ben geldiiiimmmm ;-) beni de ekleyin listeye.bugun aadetim bitti.15 inde ovulasyon donemim basliyo.haziranin 5 inde adet gormeyip hamile kalma umidiyle.sizleri coooook seviyorum.dert ortaklarim benim.hersey gonlunuzce olsun.
ep birlikte .
Merhaba hoş geldin cnm bu ne güzel enerji çok mutlu oldum. inşallah bu ay bebişine kavuşuruz hep birlikte.

Merhamalar hanımlar

abbim gönlüne göre versin inşallah.
inşallah bu ay hamiş olursun canım rabbim gönlüne öre versin inşallah hoşgeldin.

topiğimiz git gide kalabalık olmaya başladı. bol hamişli zamanlar görelim inşallah.....:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım ben sentetik troiit hormonu kullanıyorum tsh yüksek olduğu iiçin.

ep birlikte .
Merhaba hoş geldin cnm bu ne güzel enerji çok mutlu oldum. inşallah bu ay bebişine kavuşuruz hep birlikte.

abbim gönlüne göre versin inşallah.
inşallah bu ay hamiş olursun canım rabbim gönlüne öre versin inşallah hoşgeldin.

topiğimiz git gide kalabalık olmaya başladı. bol hamişli zamanlar görelim inşallah.....:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

aminnn yaa şu hayıtadamı başlasak:)

Beni de ekleyin Bat 6 haziran Allahım inşallah Hepimizi sevindirir 😄 4 aydır bebek düşünüyoruz 9 aylık evliyim.Hepinize kucak dolusu sevgimi yolluyorum😊

Inşallah bunda sağlıklı bir hamilelik gecirisiniz.
Bal tarçın çörek otunu yapin bence, bende de bir sorun yok ama yapacagim kalitesi artsin diye.

Keçiboynuzu pekmezini eşinize ne aralıkta ne kadar yedirdiniz acaba ?

Canim esim sabah ise giderken 2 yemek kasigi ,aksam gelince yemek yemeden once ac karnina 1 yemek kasigi yedi pekmezi.sizin esinizdedemi.boyle bi sorun var.gerci sorun olmass bile kalita artirir.

Beni de ekleyin Bat 6 haziran Allahım inşallah Hepimizi sevindirir 😄 4 aydır bebek düşünüyoruz 9 aylık evliyim.Hepinize kucak dolusu sevgimi yolluyorum😊

Hosgeldin cnm enerji getirdin bizi cok sevindirdin. İnsallah bu ay gobuslerimiz dolar canim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim esim sabah ise giderken 2 yemek kasigi ,aksam gelince yemek yemeden once ac karnina 1 yemek kasigi yedi pekmezi.sizin esinizdedemi.boyle bi sorun var.gerci sorun olmass bile kalita artirir.

Biz 2 aydır deniyoruz. Esimde bir sorun var mi bilmiyorum. Yine de kalitetisini artirir diye yedirmek istedim

merhaba kızlar bende aranıza katıldım. 3 yasında oglum var ve 31 ocakta 5 haftalık bebegımı dusurdum. hemen hamıle kalabılırım sanıyordum ama halen kalamadım.mayıs ayından cok umıtlıydım fakat regl oldum. dilerim haziranda olur. bat 7 haziran herkes icin hayırlı bekleyişler dilerim sevgiyle kalın

merhaba kızlar bende aranıza katıldım. 3 yasında oglum var ve 31 ocakta 5 haftalık bebegımı dusurdum. hemen hamıle kalabılırım sanıyordum ama halen kalamadım.mayıs ayından cok umıtlıydım fakat regl oldum. dilerim haziranda olur. bat 7 haziran herkes icin hayırlı bekleyişler dilerim sevgiyle kalın

Merhaca canim hosgeldin. Rabbim tekrar bir bebek nasip etsin insallah. Benim de 4 yasinda oglum var ve ikinci istiyorum 9 ay oldu bir tane dusugum var iki ay once. Hamile oldugumu bilmiyordum ben. Hakkimizda hayirlisi bu ay ugur getirsin insallah.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X