BUZ LAZER EPİLASYON SONRASI HALSİZLİK VE HASTA OLMA HALİ

zamansizbiri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2024
4
1
24
Bu sayfaya yeni uye oldum yanlış konu secmişim orada sormuştum doğru yerde de sorayım merhabalar 5 aydır düzenli olarak tüm vucut buz lazer epilasyona gidiyorum toplam 5 seans oldu ve her seanstan sonra akşamına yada ertesi güne halsizlik yaşıyorum ve hastalık halinde buluyorum kendimi sanki bir grip olmuşum gibi yada bütün vücudumda ağrı hissediyorum aramızda benim gibi bu sorunu yaşayan var mı ? lazerle ilgili konulara bakındım ama böyle bir başlık göremedim

Merhabalar lazer yapılırken ortamın soğuk olması gerekiyormuş bende hasta oldum 2.seansimdi cami aciyor klima çalışıyor hata sabahına mide bulantısı oldu çok kötü üşütüm maleseff

Bu sayfaya yeni uye oldum yanlış konu secmişim orada sormuştum doğru yerde de sorayım merhabalar 5 aydır düzenli olarak tüm vucut buz lazer epilasyona gidiyorum toplam 5 seans oldu ve her seanstan sonra akşamına yada ertesi güne halsizlik yaşıyorum ve hastalık halinde buluyorum kendimi sanki bir grip olmuşum gibi yada bütün vücudumda ağrı hissediyorum aramızda benim gibi bu sorunu yaşayan var mı ? lazerle ilgili konulara bakındım ama böyle bir başlık göremedim
Klima çarpmış olabilir oda soguklugundan olmuş olabilir 🙂

İster istemez soyunuyorsunuz, üzerinize yoğun bir ışık veriliyor, bir yandan soğutma yapılıyor. İşlem tüm vücut olunca öncesinde temizleme orada veya siz tarafından yapılsa da yorulursunuz. Bir de seans uygulanıyor. Solüsyon da olsa olmasa da o da ekstra faklı bir şey. Vücudun rutini değişiyor, yorulman normal. Üşütüyorsundur ister istemez o da kırgınlık yaratıyordur sende

X