Tüy dolu vücudum, İğneli epilasyon serüvenim

Delik delik iz kalıyor yaralar 1 yılda geçiyor olayı doğru mu
Bölgeden bölgeye ve kişiden kişiye değişiyor açıkçası. Koltuk altı inanılmaz hızlı iyileşti bende ama kol daha uzun sürdü. Gittiğiniz yerde kullanılan iğnenin kalınlığı da etkiliyor olabilir, benim gittiğim yer çok ince bir iğne kullanıyor. 1 ay önce yaptırdığım yerler tamamen iyileşti mesela, leke gibi bi durum olmadı ve çok açık tenliyim.

vücuduma pek yaptırmadım, ayaklarıma , meme ucuma ve enseme yaptırdım. henüz izleri geçmedi. herhangi bir bakım yapmıyorum zaten, sadece kese yapmıyorum duşta o kadar.
İğneli epilasyondan sonra kese yapmamak lazım ya vücudunu sürekli nemlendir hametan krem falan kullan bence

İğneli epilasyondan sonra kese yapmamak lazım ya vücudunu sürekli nemlendir hametan krem falan kullan bence
her gün madecassol sürüyorum ama kremle olacak iş değil gibi geliyor bana :KK43: çok sıkıntılı bi şey iğneli epilasyon. delik delik kaldım. dermaroller falan yapcam artık

Özelden yazanlar ve takip edenler olduğu için güncellememi yorum yazıyorum
22.12.2023- 4 saat daha çalışılarak sütyene kadar sırt bitmiş oldu. Yarım sırt toplam 13saat olmuş oldu :KK43: benim çoook yoğundu tekrar söylüyorum. İnce oldukları için 2. Seansta çoğu çıkmazmış.
14 aralıkta çalışılan bölüm kabukları düşmek üzere. İlk yapılan yer ise hafif kızarık sadece. Sıradaki durak maalesef zamlı fiyatla kollar, kabusum…

Genital için uyuşturucu krem alın kesinlikle, dün üst kısmı bitirdik. Kremi bol sürdüğüm yerlerde iğne girişini bile hissetmedim mükemmeldi. Az sürdüğüm yerler acıdı. Emla krem kullandım biraz pahalı (650tl diye hatırlıyorum) daha ucuz alternatife bakacağım bittiğinde ama sadece genital için kullanırsam 4 tur için yeter. Genitalin 4-5 turda bittiğini söylüyorlar za

Genital için uyuşturucu krem alın kesinlikle, dün üst kısmı bitirdik. Kremi bol sürdüğüm yerlerde iğne girişini bile hissetmedim mükemmeldi. Az sürdüğüm yerler acıdı. Emla krem kullandım biraz pahalı (650tl diye hatırlıyorum) daha ucuz alternatife bakacağım bittiğinde ama sadece genital için kullanırsam 4 tur için yeter. Genitalin 4-5 turda bittiğini söylüyorlar zaten.
uygun fiyATlı uyuşturucu krem öneriniz var mı bildiğiniz? emla çok pahalı çünkü

Özelden yazanlar ve takip edenler olduğu için güncellememi yorum yazıyorum
22.12.2023- 4 saat daha çalışılarak sütyene kadar sırt bitmiş oldu. Yarım sırt toplam 13saat olmuş oldu :KK43: benim çoook yoğundu tekrar söylüyorum. İnce oldukları için 2. Seansta çoğu çıkmazmış.
14 aralıkta çalışılan bölüm kabukları düşmek üzere. İlk yapılan yer ise hafif kızarık sadece. Sıradaki durak maalesef zamlı fiyatla kollar, kabusum…
bayağı uzun sürüyor ya maddi olarak çok yıpratıcı. 4 saat için ne kadar ödediniz?

bayağı uzun sürüyor ya maddi olarak çok yıpratıcı. 4 saat için ne kadar ödediniz?
5 bin gibi bir şey ödedim , evet maddi coooook yorucu ama sırtımdakilere başka çözümüm yoktu yani:/ şuan izlerin geçmesini bekliyorum maddi battığım için kollara geçemedim:)

27.01.2024 tarihinde kol bölgesine başladım sağ üst kol 4 saat çalışıldı ancak yarısı bitti :/ ince kalın çok vardı

Merhaba , 18yaşımda yüzümde çoktan tüylerden bırakarak lazer epilasyon yaptırdım ve yüzüm felaket hale geldi. Kurtarmaya çatışırken debelendiğim bir döngü içerisine girdim. 5 sene lazer uygulandı ve boynuma yayıldı. Mezun olduktan sonra 15 dk aralarla 2 sene boyunca iğneli epilasyona gitmeye calıstım ve tamamen bitmese de artık insan içine dolabilecek haldeyim. Şuanda da İşleme gittikçe 10 dk çalışılıyor. Yüzün Detayına girmeye hala cesaret edemiyorum. Göz kenarlarım falan yoğun. Yaptıran varsa yazarsa çok sevinirim.
Tüm vücudumda ince tüyler var. Kollar inanılmaz sık ve ince jilet ve lazer gördü felaket, bel yoğun denebilir.
Göbek ağda tüy sararma işlemi görmüştü ve yoğundu . Şimdi tüm vücut iğneli epilasyona başladım. İlk olarak yıllardır siyah siyah görmekten bıktığım göbek bölgesiyle başladım. Aşırı sık ve ince bir bölge.
Hem kendim unutmamak için hem de forumda çok detaylı bilgi bulamadığım için buraya yazmaya karar verdim. Çünkü benim gibi 600 küsür boş iğneli epilasyon sayfalarını defalarca okuyanlar çözüm arayanlar var biliyorum.
Bugün aşırı detaylı olmasa da göbek/karın için tam tur seansı bitmiş oldu ve toplam 10 saat ,40dk oldu. Ben uyuşturarak yapıyorum yoksa dayanamazdım.
23.09.2023 2 saat çalışıldı.
29.09.2023 4 saat calısıldı
18.10.2023 4 saat 40dk calısıldı.
Kabuklar ; ilk olarak alt bölgeye başladım. Orası kabukları yaklaşık 3 haftada düştü. Günde 2 kez pudraladım.
2.seansım göbek çizgisi olarak yukarıya çıktık. Üst bölgelerdeki kabuklar 1 hafta daha erken düştü.
Şimdi yanları yaptırdım.böylelikle kabaca yani sıfıra sıfır olmasa da temizlenmiş oldu.
Fotoğraf olarak özelden isteyene atabilirim . ilk alt kısma yaptırmıştım ve bir hafta geçtiğinde kabuklar tam yoğunlaşmıştı . sonrasında sürekli pudraladım ve döküldü. Gerçekten ihmal etmedim bunu. Kul tüyle uğraşanlar hem maddi hem manevi ne kadar rezil bir durum olduğunu çok iyi bilir. Umarım herkes kurtulur

Güncelleme : 13.11.2023 de bel bölgesi için gittim 4 saatte bel bölgesi bitti bir turu. Yapıldıktan sonra aşırı sert oldu ve gerçekten yaralar oldu yoğun olduğu için. Ama kabuklar yaraların çoğu 25 gün sonra düştü.25 günün sonunda sadece iğne giriş yeri olan kırmızılıklar var. Zamanla hafifleyecek

02.12.2023 -önce görünen yerleri bitirmek istediğim için belden sonra enseden başlamak istedim. ense ve sırta başladık 5 saat çalıştık ama çok az bir kısım bitti çok yoğun olduğu için. Yolum uzun :KK43: göbek bölgemde kabuklar geçti ama izler var bakalım ne kadar sürede geçecek

14.12.2023 - önceki tarihteki ense ve sırtta çalışılan yerlerin kabukların çoğu düşmüştü. Bugün sırta üstten 4 saat daha çalıştık ve üst diğer omuz yarısı , orta yogun kuşumdan sütyen kısmına doğru inildi. Şuan üzerine yatamıyorum bu zorluyor biraz. Yavaş yavaş aşağıya bele yapılan yere ineceğiz. Yılbasından sonra zam yapılacağını öğrendim çok üzgünüm :KK43: o yüzden kol yerine tüm sırtı bitirmeye karar verdim. Herkes kolun daha hızlı gittiğini yazmıştı. Ocağa kadar kalan beli bitirip sonrasında kollara geçeceğim…

22.12.2023- 4 saat daha çalışılarak sütyene kadar sırt bitmiş oldu. Normalde tüm sırt biter diyordum ama ancak yarısı bitebildi. Yarım sırt toplam 13saat olmuş oldu :KK43: benim çoook yoğundu tekrar söylüyorum. İnce oldukları için 2. Seansta çoğu çıkmazmış.

27.01.2024 tarihinde kol bölgesine başladım sağ üst kol 4 saat çalışıldı ancak yarısı bitti :/ ince kalın çok vardı
Merhaba öncelikle uzunca açıkladığınız için teşekkür ederim. Verdiğiniz bilgiler çok faydalı. Baya bilgili duruyorsunuz bu konuda. Bende sizin gibi yıllardır muzdaribim pkosum var iğneli lazer yaptırsam yine aynı etkiyi alır mıyım acaba? Bir de yüz için iğneli lazer yaptırdıktan sonra detaylı bir bakım yapıyor musunuz? Yapıyorsanız bunuda paylaşabilir misiniz?

Merhaba öncelikle uzunca açıkladığınız için teşekkür ederim. Verdiğiniz bilgiler çok faydalı. Baya bilgili duruyorsunuz bu konuda. Bende sizin gibi yıllardır muzdaribim pkosum var iğneli lazer yaptırsam yine aynı etkiyi alır mıyım acaba? Bir de yüz için iğneli lazer yaptırdıktan sonra detaylı bir bakım yapıyor musunuz? Yapıyorsanız bunuda paylaşabilir misiniz?
Aslında baya bilgim yok ama kendimce bir şeyler öğrendim, iğneli lazerin her türlü kesin çözüm olacağı söyleniyor pcos ta da etkili yani. Yüz içinse pudra ve sonra medacasiol kullanıyorum. Ekstra bir bakım yapmıyorum

X