Tüy dolu vücudum, İğneli epilasyon serüvenim

İnşallah deneyimlerinizi merakla okuyacağım 2 buçuk yıl iki farklı yere 3 farklı cihazla buz lazer deneyimim oldu cihazların biri soprano şu en iyi denilen maalesef ters etki yaptı her bir merkezde başlarda rahat edeceksin diye söylüyor bende inanmayı o kadar çok istedim ama olmadı maalesef hormonlara atıyorlar suçu bütün testleri yaptırdım endokrinolojiye gittim kaç kez herşey normal çıktı ilaçlar da kullandım bi şey olmamasına rağmen tüylenme için fayda etmedi. Artık kabullenmek üzereyim bitmiyor bitmeyecek sakal gibi sert değil ama siyahlar yani belli oluyor özellikle yüz bölgesi çok can sıkıcı insanlar dik dik bakıyor sanki yıllarca uğraşmamışım gibi pes ettim artık yapacak bşy yok para tuzağı olduğunu düşünüyorum artık 😩 denemediğim bi iğneli kaldı onu araştırıyorum ama çok pahalı oda
İğneli inanılmaz pahalı dediğim gibi en son bel bölgesine gittim yoğun bir bölgeydi. Yüze de sürekli gitmek gerekiyor bence yüz için vakit kaybetmeden başlayın azar azar. Bütçenize göre gidin 500 tl mi ayırıyorsunuz o kadar yaptırım çünkü bir sene sürüyor en az

İğneli inanılmaz pahalı dediğim gibi en son bel bölgesine gittim yoğun bir bölgeydi. Yüze de sürekli gitmek gerekiyor bence yüz için vakit kaybetmeden başlayın azar azar. Bütçenize göre gidin 500 tl mi ayırıyorsunuz o kadar yaptırım çünkü bir sene sürüyor en az
Eldivenle alıyorum ama sanki çoğalıyor gibi aldıkça,araştırıyorum bulunduğum bölgede işinin ehli birini deneyim ve işini iyi yapması önemliymiş leke ve iz kalma durumu oluyor diyorlar inşallah bulabilirim bide onu deneyeyim bir yıl oda fayda etmezse daha ne yapılabilirim bilmiyorum.

Eldivenle alıyorum ama sanki çoğalıyor gibi aldıkça,araştırıyorum bulunduğum bölgede işinin ehli birini deneyim ve işini iyi yapması önemliymiş leke ve iz kalma durumu oluyor diyorlar inşallah bulabilirim bide onu deneyeyim bir yıl oda fayda etmezse daha ne yapılabilirim bilmiyorum.
İğneli kesin farkeder bir sürü insan kurtuluyor hiç sıkma canını , benim coook sertti yüz tüylerim

Kol ve kol altı derken açıkça yazsanız çok sevinirim. Kol'un hangi kısımlarına kadar sürdü 2 saatlik süre?
koltuk altı ilk tur 20dk (dakikası 28tl) 560tl ödedim, kol için kaç tur oldu bilmiyorum çünkü öncesinde lazere gittiğim için sonradan çıkan tüyler oluyor. Toplam 2 saat de kol için gittim 25tl dakikası.

koltuk altı ilk tur 20dk (dakikası 28tl) 560tl ödedim, kol için kaç tur oldu bilmiyorum çünkü öncesinde lazere gittiğim için sonradan çıkan tüyler oluyor. Toplam 2 saat de kol için gittim 25tl dakikası.
Nereye gidiyorsunuz çok pahalıymış,😞 kol bölgeniz yoğun muydu 2 saatte ne kadarlık kısım alındı

Nereye gidiyorsunuz çok pahalıymış,😞 kol bölgeniz yoğun muydu 2 saatte ne kadarlık kısım alındı
Nişantaşı neka'ya gidiyorum. Aslında kol bölgem çok yoğun değil ve tüylerim daha ince öncesinde lazere gittiğim için. İlk seans 40dk sürdü ve hepsini temizledik çok sarı ve ince olanlar hariç. Lazerden dolayı tüyler çıkmaya devam ettiği için bi 10-15 gün sonra tekrar gittim. 3 kez gitmiş oldum kol için, tam olarak kaç tur olduğunu kestiremiyorum o yüzden fakat azalma var. En son 5 hafta önce gittim, haftaya randevum var 30dk sürer diye tahmin ediyorum seyrekleşti çünkü.

Nişantaşı neka'ya gidiyorum. Aslında kol bölgem çok yoğun değil ve tüylerim daha ince öncesinde lazere gittiğim için. İlk seans 40dk sürdü ve hepsini temizledik çok sarı ve ince olanlar hariç. Lazerden dolayı tüyler çıkmaya devam ettiği için bi 10-15 gün sonra tekrar gittim. 3 kez gitmiş oldum kol için, tam olarak kaç tur olduğunu kestiremiyorum o yüzden fakat azalma var. En son 5 hafta önce gittim, haftaya randevum var 30dk sürer diye tahmin ediyorum seyrekleşti çünkü.
Çok iyi darısı başımıza :) benimkiler yoğun bi 5 saat sürer heralde 😅

Umarım kurtuluruz hepimiz 🌸 muhtemelen yüz kol bacak genital koltukaltı bana minimum 25k ya mal olacak ama ömür boyu rahatlık deyip devam ediyorum. Küçük bi şehirdeyseniz çok daha ucuza halledersiniz diye düşünüyorum.
büyük şehirdeyim ben :) bana da bi 30- 35k bulur gibi ama yapılacak bir sey yok. zaten 6 seans sırt göbek sarartma işlemine 6 aylık 7 bin tl istiyorlar. Bir kaç yıl idare edecek sonra yine aynı.. en azından temelli kurtulacağımızı ümit ediyorummm.. azı gitti çoğu kaldı diyelim :KK48:benim asıl savaşım şimdi başlıyor :spor:

büyük şehirdeyim ben :) bana da bi 30- 35k bulur gibi ama yapılacak bir sey yok. zaten 6 seans sırt göbek sarartma işlemine 6 aylık 7 bin tl istiyorlar. Bir kaç yıl idare edecek sonra yine aynı.. en azından temelli kurtulacağımızı ümit ediyorummm.. azı gitti çoğu kaldı diyelim :KK48:benim asıl savaşım şimdi başlıyor :spor:
Ben de aynı şekilde kendimi motive ediyorum. Hatta ocakta %50 zam geleceğini düşündüğüm için bu ay her bölge için randevu aldım neredeyse, seneye bu zamanlarda tamamen biteceğini düşünüyorum. 🙏🏻 Yarın ilk kez genital üst bölge için gideceğim, ondan biraz korkuyorum ama no pain no gain hahahah

Ben en son buz lazere gittiğimde seans başına 2.500tl istediler ve temmuz ayıydı, zam gelmiş olması muhtemel. İğneli kesinlikle uzun vadede çok daha hesaplı oluyor

Ben de aynı şekilde kendimi motive ediyorum. Hatta ocakta %50 zam geleceğini düşündüğüm için bu ay her bölge için randevu aldım neredeyse, seneye bu zamanlarda tamamen biteceğini düşünüyorum. 🙏🏻 Yarın ilk kez genital üst bölge için gideceğim, ondan biraz korkuyorum ama no pain no gain hahahah
Çok iyi yapmışsınız benim ocağa yetişmez asla 😅 ama Ocak ayında ben de ilk turu bitirmiş olurum diye düşünüyorum 🙏

Çok iyi yapmışsınız benim ocağa yetişmez asla 😅 ama Ocak ayında ben de ilk turu bitirmiş olurum diye düşünüyorum 🙏
Genital için uyuşturucu krem alın kesinlikle, dün üst kısmı bitirdik. Kremi bol sürdüğüm yerlerde iğne girişini bile hissetmedim mükemmeldi. Az sürdüğüm yerler acıdı. Emla krem kullandım biraz pahalı (650tl diye hatırlıyorum) daha ucuz alternatife bakacağım bittiğinde ama sadece genital için kullanırsam 4 tur için yeter. Genitalin 4-5 turda bittiğini söylüyorlar zaten.

Özelden yazanlar edenler olduğu için konuyu düzenledikçe yorum da yazmaya karar verdim..

14.12.2023 - önceki tarihteki ense ve sırtta çalışılan yerlerin kabukların çoğu düşmüştü. Bugün sırta üstten 4 saat daha çalıştık ve üst diğer omuz yarısı , orta yogun kuşumdan sütyen kısmına doğru inildi. Şuan üzerine yatamıyorum bu zorluyor biraz. Yavaş yavaş aşağıya bele yapılan yere ineceğiz. Yılbasından sonra zam yapılacağını öğrendim çok üzgünüm :KK43: o yüzden kol yerine beli bitirmeye karar verdim. Herkes kolun daha hızlı gittiğini yazmıştı. Ocağa kadar kalan beli bitirip sonrasında kollara geçeceğim…

Merhaba , 18yaşımda yüzümde çoktan tüylerden bırakarak lazer epilasyon yaptırdım ve yüzüm felaket hale geldi. Kurtarmaya çatışırken debelendiğim bir döngü içerisine girdim. 5 sene lazer uygulandı ve boynuma yayıldı. Mezun olduktan sonra 15 dk aralarla 2 sene boyunca iğneli epilasyona gitmeye calıstım ve tamamen bitmese de artık insan içine dolabilecek haldeyim. Şuanda da İşleme gittikçe 10 dk çalışılıyor. Yüzün Detayına girmeye hala cesaret edemiyorum. Göz kenarlarım falan yoğun. Yaptıran varsa yazarsa çok sevinirim.
Tüm vücudumda ince tüyler var. Kollar inanılmaz sık ve ince jilet ve lazer gördü felaket, bel yoğun denebilir.
Göbek ağda tüy sararma işlemi görmüştü ve yoğundu . Şimdi tüm vücut iğneli epilasyona başladım. İlk olarak yıllardır siyah siyah görmekten bıktığım göbek bölgesiyle başladım. Aşırı sık ve ince bir bölge.
Hem kendim unutmamak için hem de forumda çok detaylı bilgi bulamadığım için buraya yazmaya karar verdim. Çünkü benim gibi 600 küsür boş iğneli epilasyon sayfalarını defalarca okuyanlar çözüm arayanlar var biliyorum.
Bugün aşırı detaylı olmasa da göbek/karın için tam tur seansı bitmiş oldu ve toplam 10 saat ,40dk oldu. Ben uyuşturarak yapıyorum yoksa dayanamazdım.
23.09.2023 2 saat çalışıldı.
29.09.2023 4 saat calısıldı
18.10.2023 4 saat 40dk calısıldı.
Kabuklar ; ilk olarak alt bölgeye başladım. Orası kabukları yaklaşık 3 haftada düştü. Günde 2 kez pudraladım.
2.seansım göbek çizgisi olarak yukarıya çıktık. Üst bölgelerdeki kabuklar 1 hafta daha erken düştü.
Şimdi yanları yaptırdım.böylelikle kabaca yani sıfıra sıfır olmasa da temizlenmiş oldu.
Fotoğraf olarak özelden isteyene atabilirim . ilk alt kısma yaptırmıştım ve bir hafta geçtiğinde kabuklar tam yoğunlaşmıştı . sonrasında sürekli pudraladım ve döküldü. Gerçekten ihmal etmedim bunu. Kul tüyle uğraşanlar hem maddi hem manevi ne kadar rezil bir durum olduğunu çok iyi bilir. Umarım herkes kurtulur

Güncelleme : 13.11.2023 de bel bölgesi için gittim 4 saatte bel bölgesi bitti bir turu. Yapıldıktan sonra aşırı sert oldu ve gerçekten yaralar oldu yoğun olduğu için. Ama kabuklar yaraların çoğu 25 gün sonra düştü.25 günün sonunda sadece iğne giriş yeri olan kırmızılıklar var. Zamanla hafifleyecek

02.12.2023 -önce görünen yerleri bitirmek istediğim için belden sonra enseden başlamak istedim. ense ve sırta başladık 5 saat çalıştık ama çok az bir kısım bitti çok yoğun olduğu için. Yolum uzun :KK43: göbek bölgemde kabuklar geçti ama izler var bakalım ne kadar sürede geçecek

14.12.2023 - önceki tarihteki ense ve sırtta çalışılan yerlerin kabukların çoğu düşmüştü. Bugün sırta üstten 4 saat daha çalıştık ve üst diğer omuz yarısı , orta yogun kuşumdan sütyen kısmına doğru inildi. Şuan üzerine yatamıyorum bu zorluyor biraz. Yavaş yavaş aşağıya bele yapılan yere ineceğiz. Yılbasından sonra zam yapılacağını öğrendim çok üzgünüm :KK43: o yüzden kol yerine tüm sırtı bitirmeye karar verdim. Herkes kolun daha hızlı gittiğini yazmıştı. Ocağa kadar kalan beli bitirip sonrasında kollara geçeceğim…
İstanbuldaysabiz lazer biyer tavsiye edebilirim. Paket değil seans çalışıyor ve çok memnun kalan var.

Gerçekten kadınların kabusu. Kıllanma polikistik over.. Allah düşmanıma vermesin. Kızım da bana çekecek diye ödüm patlıyor. Gerçi annem tertemizdi sulalede kimsede yok. Bu bela nerden geldi anlamadim

Delik delik iz kalıyor yaralar 1 yılda geçiyor olayı doğru mu?

X