Çağrı merkezinde çalışan varmı

flamefire

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
9.824
8.495
Merhaba arkadaşlar çağrı merkezinde çalışmaktayım.6. Yılın içindeyim .5 yıl bitti . Bulunduğum yerde çok iş imkanı yok.Ama artık gitmio. Ayrıca kafamdan dolayı saglık sorunum var .2 tane amalıat oldum. elimden geldiğince çalışmaya çAlıştım.Ama artık gitmio.Her gün ayrı bir sorun her gün ayrı bir problem.Belki bunun kadar güzel bi iş bulamıcam ama artık o kadar yoruldumki.Daha fazla yapamıorum.Değişik değişik insanlar yöneticiler ayrı bir problem.Bu zamana kadar ekmegımı kazanıorum dedım sesımı çıkarmadım.Ama artık ayaklarım geri geri gidio .Bir cagrı merkezınde ne kadar calısılır bılmıorum.maas asgarı ucretın 1.5 katı yemek servis sigorta var.Bulundugum yerde bu kadar maaş veren farklı bi yer yok bılmıorum gerci hiç iş aramadım.Okul bıttı bulundugum yere başladım hala devam ediorum .Fakat artık çıkmak ıstıyorum.Sözleşme bıtımınde çıkayım kı haklarımıda alayımdıorum.Siz olsaydınız ne yapardınız arkadaşlar.Bulundugum yerde iş çok az bu kadar öaaş veren bi iş yerı bulmam imkansızmış.Ama artık yapamıorum.Eger kovulursam haklarımıda alamıcam.Çok ama çok dıkkatsız olmaya başladım.Bana fıkır verın lutfen

Nasıl bir akıl verilir size bilemedim ... madem iş imkanı Yok , kazancınız da bulunduğunuz yere göre kötü değil ama sağlığınız artık el vermiyor ; o zaman en mantıklısı sizin dediğiniz gibi önce haklarınızı elde etmek sonra çıkmak . Hatta çalışırken başvuru yapın, hiç açıkta kalmayın:KK66:
Geçmiş olsun

Önce biraz dinlenmek istiyorum.Pişman olurmuyum diye korkuorum.Çıkanları daha almıolar bide böyle bi şey var ama artık gitmio

Bende işten çıkıp altı ay kadar dinlenmiştim. Kesinlikle öyle yapın ihtşyacınız varsa sağlık açısından çok iyi geliyor. Nekadar daha çalışmanız gerekiyor haklarınızı kazanmak için. Unutmayın sağlık elden gittimi birdaha gelmiyor. İş herzaman bir şekilde yerine geliyor. Bende kafayı yememek için bırakmıştım. Kararım yerinde olmuş birgün bile pişman olmadım.

Bende işten çıkıp altı ay kadar dinlenmiştim. Kesinlikle öyle yapın ihtşyacınız varsa sağlık açısından çok iyi geliyor. Nekadar daha çalışmanız gerekiyor haklarınızı kazanmak için. Unutmayın sağlık elden gittimi birdaha gelmiyor. İş herzaman bir şekilde yerine geliyor. Bende kafayı yememek için bırakmıştım. Kararım yerinde olmuş birgün bile pişman olmadım.

Ne kadar süre çalışmıştınız.2 ay var söZleşmeye 2 ay daha calısıp bı daha yenı sozleşme ımzalamayı dusunmuorum.

9,5 sene son iş yerinde. Ondan öncede 3 sene. Eğer devam çalışırım diyorsanız yeni sözleşme yapın yok olmuyor diyorsanız uzatmayın toparlanın ve yeni bir işe girersiniz. Sözleşme imzalamasanız deseniz bir sene veya yarım sene sonra tekrar başvuru yapsam önce sağlığım için ilgilenmeliyim özel rahatsızlıklarım var deseniz. Sonuçta oradan istifa etmiyor güzel ayrılıyorsunuz.

Almıyorlar.Bu bir prensipmiş.Evlilik sebebi ike çıkanları bile almıyolar.Çagrı merkezı çok yorucu bi sektör.O kadar çok eöek verdimki.Ben çalışmaya başladığımda lokasyon yoktu sürekliçagrı alıoduk.Şimdi hatlarda çok guzel ama bunun az çağrı düşmesiylede bi ilgisi yok.O kadar tükendımkı .O kadar yoruldumkı.Belli bi sureden sonra gitmiyor.

İşi bıraksanız maddi geçiminizi sağlayabilecekmisiniz. Tazminat alma durumu varmı. Ben çok bunalmıştım tazminat falan alamadan çıktım. İstifa ettim. Dediğim gibi artık sağlığımı evliliğimi huzurumu etkiliyordu benim mutsuzluğum.

Sözleşme bitiminde kıdem verılmesı gerekıo .işsizlık odemesıde alıyorum. Sadece ıhbar tazmınatı alamıyorum.istıfa etsem hiç bir hakkım yok zaten .bıraz ıssıZlık odemesı ıle ıdare ederım kıdem tazmınatınıda haklı bıle cıkan olsa vermıolarmıs su anda mahkemeye gıdın dıolarmıs.Allah buyuktur.Benımde saglıgım bozuldu .6. Yılın ıcındeyım. Artık gercekten istemıyorum .Mıdem bulandı ıyıce.

önemli olan sizin kararınız eğer olmuyorsa çıkın biraz dinlenip yeni iş arayışlarına girin. Eğer yapabilseniz şimdiden iş başvurularında bulunun. Ben yapamamıştım iş başvurusunda bulunamamıştım. Çok fazla geliyordu o dönem herşey. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Bende sağlığım ve şartların ağırlığı nedeniyle çıktım şuan dinlenme sürevindeyim sizi anlıyorum artık uzaklaşmak istiyorsunuz

En yakin 2 arkadasim 5. Senelerini dolduruyorlar.Gerci birisi pozisyon olarak takim lideri digeri normal cagri da.Imkan olarak cidden su piyasada kiyaslanmaz bi isle.Evlerinin onunden alinip birakiliyorlar.Yemege para vermiyorlar.Ozel saglik sigortalari var.Izin konusunda cok yakindiklarini duymadim.Yine de siz bilirsin cunku calisan sirkulasyonu inanilmaz telekominikasyon cagri merkezlerinde.Yeriniz saniyesinde dolar.

Saglik problemleri demissin.O zaman hakli gerekceniz var tabiki.Sagliginiza engel oluyorsa hic dusunmeyin birakin.Konunun basinda bunaldim,sıkıldım deyince biraz keyfi sanmistim.Su piyasada maddi guvencen yoksa keyfi is birakmak bana mantikli gelmiyor.Belki cok devlet memuru kafasiyim ama oyle.

çağrı merkezi bu kadar uzun süreli çalışılacak bir yer değil zaten
Hiçbirşey olmasa sinir sistemin alt üst olur

Bende sağlığım ve şartların ağırlığı nedeniyle çıktım şuan dinlenme sürevindeyim sizi anlıyorum artık uzaklaşmak istiyorsunuz
Her seyden herkesten nefret ettım.Gercekten bıraz daha calısırsam onlar benı cıkartacak.dedıkodusu,egoları ,ıgrenclıklerı bulundugum yerde cok ıste yok ama ılk iş yerım bude her seyın hayırlısı dua edın lutfen

Sözleşme bitiminde kıdem verılmesı gerekıo .işsizlık odemesıde alıyorum. Sadece ıhbar tazmınatı alamıyorum.istıfa etsem hiç bir hakkım yok zaten .bıraz ıssıZlık odemesı ıle ıdare ederım kıdem tazmınatınıda haklı bıle cıkan olsa vermıolarmıs su anda mahkemeye gıdın dıolarmıs.Allah buyuktur.Benımde saglıgım bozuldu .6. Yılın ıcındeyım. Artık gercekten istemıyorum .Mıdem bulandı ıyıce.
Sözleşme ne zaman bitiyor ?

En yakin 2 arkadasim 5. Senelerini dolduruyorlar.Gerci birisi pozisyon olarak takim lideri digeri normal cagri da.Imkan olarak cidden su piyasada kiyaslanmaz bi isle.Evlerinin onunden alinip birakiliyorlar.Yemege para vermiyorlar.Ozel saglik sigortalari var.Izin konusunda cok yakindiklarini duymadim.Yine de siz bilirsin cunku calisan sirkulasyonu inanilmaz telekominikasyon cagri merkezlerinde.Yeriniz saniyesinde dolar.

Saglik problemleri demissin.O zaman hakli gerekceniz var tabiki.Sagliginiza engel oluyorsa hic dusunmeyin birakin.Konunun basinda bunaldim,sıkıldım deyince biraz keyfi sanmistim.Su piyasada maddi guvencen yoksa keyfi is birakmak bana mantikli gelmiyor.Belki cok devlet memuru kafasiyim ama oyle.

Benım bulundugum cagrı merkezıde guzel sartları var asgarı ucretın 1.5 katı servıs var.yemek parasınıda verıcekler.Evet henen yerın doluo ve hıc eksıklıgın dahı hıssedılmıo.Bulundugum yerde işte yok .O yuzden dırendım bu kadar ama belli bı sure sonra gıtmıo.Ayakların gerı gerı gıdıo.Yanı artık mutlu deılım.En cok saglık sorunum oldugu donemlerde de calıstım mecburıyetten .Ama artık gucum kalmadı.Dedıkıdu ,ego,ıkı yuzluluk her seyı ben o ısyerınde gordum.Belkı farklı ısyerlerıde oledır.Ama artık gercekten gıtmıo.bence en fazla 3 yıl calısılmalı cok zorlarsan ve bebım gıbı mecbursan 5 yıl .

çağrı merkezi bu kadar uzun süreli çalışılacak bir yer değil zaten
Hiçbirşey olmasa sinir sistemin alt üst olur
Ahhh hemde ne alt ust olma.Ama mecburıyetlerhayat sartları calıstırdı bızı .Ama buraya kadarmıs .Artık dıorumkı 10 bın verselerde ıstemıorum.Pısman olurmuyum dıorum ama sonra ya boşver dıorum rızkı veren allah sonucta

X