Çağrı merkezinde çalışan varmı

Oldu olacak dayan bari o zamana kadar Şunun Şurası'nda ne kaldı ki ?
Sözleşmen dolunca haklarını verecekler mi ? Kıdem ihbar vs
Sozlesme bıtımınde ıhbar tazmınatı verılmıo.Kıdem alıosun bıde ıssızlık odemesı alıosun.Bırazda oyle ıdare ederım.Sonrası allah kerım.Ayaklarım gerı gerı gıdıo ama dısımı sıkıcam

Sozlesme bıtımınde ıhbar tazmınatı verılmıo.Kıdem alıosun bıde ıssızlık odemesı alıosun.Bırazda oyle ıdare ederım.Sonrası allah kerım.Ayaklarım gerı gerı gıdıo ama dısımı sıkıcam
6 senelik Kıdem alacaksın yine işsizlikte alırsın. O da seni bi süre idare eder. 60 gün var dayan derim.

Allah yardımcın olsun.

Türkiyenin en iyi imkanı olan bankalardan birinde sadece 1 gün çalıştım. Ortam çok yoğun ve herkes stresli sürekli bir acelecilik mevcuttu. Tablolar, sizi dinleyen birileri, 9 saatllik temponun 7,5 saati telefon görüşmesi halinde olmak inanılmaz korkutucu geldi bana. Telefonda insanşarla uğraşmak en kolay yönüydü sanırım.
Maaş olarak iyi saatleri de iyi olmasına karşın yapamazdım bence çok bile dayanmışsın diye düşünüyorum. Haklarını alıp çık ve iş aramaya odaklan bu sürede dinlenirsin de.
Tabiki senin vericeğin bir karar ailene de danış istersen.

Türkiyenin en iyi imkanı olan bankalardan birinde sadece 1 gün çalıştım. Ortam çok yoğun ve herkes stresli sürekli bir acelecilik mevcuttu. Tablolar, sizi dinleyen birileri, 9 saatllik temponun 7,5 saati telefon görüşmesi halinde olmak inanılmaz korkutucu geldi bana. Telefonda insanşarla uğraşmak en kolay yönüydü sanırım.
Maaş olarak iyi saatleri de iyi olmasına karşın yapamazdım bence çok bile dayanmışsın diye düşünüyorum. Haklarını alıp çık ve iş aramaya odaklan bu sürede dinlenirsin de.
Tabiki senin vericeğin bir karar ailene de danış istersen.
Çok tesekkur ederım.Aynen çok bile dayandım.Dayanmamın sebebı daha ıyı bır iş ımkanı yoktu.Çagrı merkezı zaten zor.Sabrettım belkı guzel seyler olur dedım.Daha sonra rahatsızlandım yaptıgım birikim oraya gıttı.Daha sonra nısanlandım hıc ceyız fln almamıstım.Dedımkı calısayım en azından aıleme yuk olmuyum.Sen planlar yapıosun ama allahın sana sundukları daha farklı oluo.Sonra bosanma asamasına gectım dedımkı avukat parası.Herkes dıokı her ıs zor.Her yer aynı.Her yerde dedıkodu var.Ama ben cagrı merkezı kadar hıc bır yerde dedıkodu oldugunu dusunmuorum.Eskıden gormezden gelıodum,duymuodum ama sımdı artık tahammulum kalmamıs.Zerre tahammulum yok.Insanlar ınsanların eksıklerıyle uzuntulerını bıle yuzlerıne vuruolar.Bunun sebebıde herkes mutsuz.Bence ı sebepten oturu.

6 senelik Kıdem alacaksın yine işsizlikte alırsın. O da seni bi süre idare eder. 60 gün var dayan derim.

Allah yardımcın olsun.
Onu yapmaya calısıorum .Hatta ınsallah ıhaleyı alamazlarda ıhbar tazmınatıda alırım.Tazmınat verceklerı muallakta.Arkadasım evlılık sebebı ıle cıktı vermıolarmıs.Mahkemeye ver dıolarmıs.Her seyın hayırlısı.Evet hayat çok zor ama burada hayat daha zor.Ne kadar stresden dedıkodudan uzak durmaya calıssanda bir şekılde dahıl oluosun.

Onu yapmaya calısıorum .Hatta ınsallah ıhaleyı alamazlarda ıhbar tazmınatıda alırım.Tazmınat verceklerı muallakta.Arkadasım evlılık sebebı ıle cıktı vermıolarmıs.Mahkemeye ver dıolarmıs.Her seyın hayırlısı.Evet hayat çok zor ama burada hayat daha zor.Ne kadar stresden dedıkodudan uzak durmaya calıssanda bir şekılde dahıl oluosun.
Onlar ne Biçim insan ya evlilik tazminatını vermemek ne demek.

Doktora gidin 2-3 hafta Rapor alın. Sizi işten çıkarırlarsa tazminat ödemek zorundalar. Çağrı merkezinde bu kadar uzun çalışılır mı ya? Beyniniz iyi götürmüş, sağlığınıza yazık.

Doktora gidin 2-3 hafta Rapor alın. Sizi işten çıkarırlarsa tazminat ödemek zorundalar. Çağrı merkezinde bu kadar uzun çalışılır mı ya? Beyniniz iyi götürmüş, sağlığınıza yazık.
Çok haklısın.İş yoksa ve mecbursan çalışılır tatlım.Rapor al ıstersen 1 yıllık al yıne cıkarmıolar.

Bende çok saskınım .Bir de sevıyeyı gorsen buradakı .Allah yardım etsın.Dedıkodu yuvası.

hicbir zaman saglıgımı birseye degişmem trilyon verse umrumda olmaz. azıcık aşım kaygısız başım.

Çok uzun zaman olmuş çağrı merkezi için. Çağrı merkezi firmasında mı çalışıyorsun bi firmada kadrolu personel olarak mı? Eğer firmadaysan başka departman talep etsen?

İnsanın rahat ve mutlu olmadığı yerde ne zihinsel,ne ruhsal ne de fiziksel sağlığı kalmıyor.Biri bozulunca diğerlerinde de tepetaklak oluyorsun.Çekememezliğin,dedikoduların olduğu yerde o enerji zaten insanı hasta eder.Toparlanmak bile uzun zaman alabiliyor.Hakkınızda hayırlısı olsun.

T
İnsanın rahat ve mutlu olmadığı yerde ne zihinsel,ne ruhsal ne de fiziksel sağlığı kalmıyor.Biri bozulunca diğerlerinde de tepetaklak oluyorsun.Çekememezliğin,dedikoduların olduğu yerde o enerji zaten insanı hasta eder.Toparlanmak bile uzun zaman alabiliyor.Hakkınızda hayırlısı olsun.
esekkur ederım dua edin

büyük şirketler küçülmeye gidiyor, Art arda iflaslar var. Kriz var kısaca. İşinize dört elle sarılın. Bende bir nevi çağrı merkezinde çalışıyor sayılırım. Evet zor ama maaş+ yemek+servis+sigorta fena imkan değil. İlla çıkacaksanız başka işi garantiye alıp öyle çıkın derim. Başka yerde olsanız da yine aynı baskılar aynı çileler olacaktır.

X