Çalıkuşu Kanal D

Sakız gibi uzattılar cok keyif alırken birden izlememeye basladım. İnternet ten bile izlemeyi bıraktım ne yazık ki.

Çok çok yavaş ilerliyor. Reytingler kötüye gidiyor. Hızlandıracaklarına daha da yavaşlattılar. Çoğu insan da senin gibi bıraktı canım. Ben de cumartesi dayanamadım uyudum. Gece 11 e dizi koymuşlar.:KK47:

Ablacığım cumartesi 23 de başladı. İnan ki dayanamadım yattım 1 saat sonra. Perşembe ne güzeldi. Diziyi bir sığdıramadılar kanala. Oradan oraya sürükleniyor. Netten ben de izlemeye üşeniyorum dizileri. Bu hafta 15. olmuş.

yok yok, olmadi. yapamadilar.
ellerindeki cevherin farkinda degiller.
pazartesine koysalar keske. zeynilere gidecegi bolumu, fragmanini allayip pullasalar, tekrar canlansa dizi.
yazik olduuuuuu :KK19:

cumartesi ben hiccc izliyemedim. tekrarda izlemeyi dusunmedim.

fragmanı gördüm ben yeni bir çocuk girmiş diziye.
Kamran kıskançlık krizinde.
yeni kişiyi eklemeleri bana dizinin bitmeyeceğini, bitireceğiz diye bir taktik uyguladıklarını düşündürttü.
ama hala milletin neyi problem ettiğini anlamamışlar.
millet yeni yan roller istemiyor kitaba bağlı kalınmasını doğru düzgün o ilk 3 bölümündeki gibi güzel tutarlı bir şeylerin çekilmesini istiyor.

yok yok, olmadi. yapamadilar.
ellerindeki cevherin farkinda degiller.
pazartesine koysalar keske. zeynilere gidecegi bolumu, fragmanini allayip pullasalar, tekrar canlansa dizi.
yazik olduuuuuu :KK19:

cumartesi ben hiccc izliyemedim. tekrarda izlemeyi dusunmedim.

Keşke de yapsalar. Ama hiçbir ilerleme yok dizide.:KK50:
Dün gece izledim sat 1'e kadar. Ama sonunu bekleyemedim, yattım.

Son bolum ciddi anlamda cok kotuydu ya,
normalde her bolumde aglayan ben, diziye konsantre bile olamamistim.
Tek kafama takilan sey aceba kamran nerimani oldurmek icinmi o tedaviyi uyguluyor?
Kadinin sag bacagi tutmuyodu, birde yanlis anlamadiysam o bebek kamrana ait degil demi?
Erken dogum yapabilmek icin ilac almisti, o yuzden hastalanmisti..

Son bolum ciddi anlamda cok kotuydu ya,
normalde her bolumde aglayan ben, diziye konsantre bile olamamistim.
Tek kafama takilan sey aceba kamran nerimani oldurmek icinmi o tedaviyi uyguluyor?
Kadinin sag bacagi tutmuyodu, birde yanlis anlamadiysam o bebek kamrana ait degil demi?
Erken dogum yapabilmek icin ilac almisti, o yuzden hastalanmisti..

munevverle konusuyorlardiya , Kamranin tabiki degil bebis.
bitiyor dizi ....artik ne desek bos :KK50:

munevverle konusuyorlardiya , Kamranin tabiki degil bebis.
bitiyor dizi ....artik ne desek bos :KK50:

Nerimana hak valla cektikleri. Hem iftira at iki gencin hayatini alt ust et,
hemde erken dogum olmasi icin ilac yut. O bebek saglikli dogarmiki valla merak konusu, gerci o gunleri gorebilcekmi dizi:KK43:
Surda sezon bitimine kac hafta kalmis zaten. Birde murat cikti basimiza..

Nerimana hak valla cektikleri. Hem iftira at iki gencin hayatini alt ust et,
hemde erken dogum olmasi icin ilac yut. O bebek saglikli dogarmiki valla merak konusu, gerci o gunleri gorebilcekmi dizi:KK43:
Surda sezon bitimine kac hafta kalmis zaten. Birde murat cikti basimiza..

sezon bitimimi? ben tamamen bitiyor sandim?
neyse, biraz entrika iyidir bea :KK1: birileri kötü olmaliki , iyilere üzülelim. Ama ben Muniseyi cok merak ediyordum, Fahriye bizi iyi etkileyebilirdi, aglardik gi :)

Keşke de yapsalar. Ama hiçbir ilerleme yok dizide.:KK50:
Dün gece izledim sat 1'e kadar. Ama sonunu bekleyemedim, yattım.

resmen batirmaya calisiyorlar, cumartesi acaba iyi olurmuydu? bi zamanlar olsa ''olurdu'' derdim ,
ama bu sartlarda malesef cumartesi olmuyor!
kesin bitirmeleri varya, baskalarinin ekmegine yag surmek anlamina gelir.
halbuki hikaye o kadar guzel anlatilabilirki , napalim....kismet olmayacak zaar:KK5:

fragmanı gördüm ben yeni bir çocuk girmiş diziye.
Kamran kıskançlık krizinde.
yeni kişiyi eklemeleri bana dizinin bitmeyeceğini, bitireceğiz diye bir taktik uyguladıklarını düşündürttü.
ama hala milletin neyi problem ettiğini anlamamışlar.
millet yeni yan roller istemiyor kitaba bağlı kalınmasını doğru düzgün o ilk 3 bölümündeki gibi güzel tutarlı bir şeylerin çekilmesini istiyor.

belki mahsus ''sezon'' finali demiyorlar, son dakika diyecekler, boylece bitmiyecegini gostermis olacaklar, aklima gelmiyor degil heee. Gercekten yazik olur eger biterse.

bitmesin ...!

fragmanda en sonunda nerimanın kalfası, çocuk kamurandan değil diyor..:KK49::KK19:
diyor da iş işten geçicek galiba, murat beyle bişeyler mi olcak çalıkuşumuzla:44:

Yeni bolumde cok olaylar olacak gibi:KK52:

[video=youtube;EyHjjK3AtZo]https://www.youtube.com/watch?v=EyHjjK3AtZo[/video]

fragmanda en sonunda nerimanın kalfası, çocuk kamurandan değil diyor..:KK49::KK19:
diyor da iş işten geçicek galiba, murat beyle bişeyler mi olcak çalıkuşumuzla:44:

tabiki degil Kamrandan, Nerimanin oyunuydu , ama Ferideyle Muradin aralarinda bisey olmasin, hani filmdede olmustuya;mürebbiyelik yaptigi kizlarin abisi musallat olmustu hani, belki o sekilde gelisir olaylar.
gicik kaptim Murada ben.:KK51:

gelde bu diziyi bitir. :KK19:

reyting olcumu zaten haksiz bir sekilde yapiliyor, halkin hangi diziyi en cok izledigini anlamiyolarki.
Sayili bir kac semtte reyting olcme aletleri varmis ve orda izlenilen programlara gore reytingler olculuyormus.
Sonunda asik oldugum biri dizi cikti ve oda boyle sacma sapan birseyin kurbani olursa uzulurum ben yaa:KK43:

gelde bu diziyi bitir. :KK19:

reyting olcumu zaten haksiz bir sekilde yapiliyor, halkin hangi diziyi en cok izledigini anlamiyolarki.
Sayili bir kac semtte reyting olcme aletleri varmis ve orda izlenilen programlara gore reytingler olculuyormus.
Sonunda asik oldugum biri dizi cikti ve oda boyle sacma sapan birseyin kurbani olursa uzulurum ben yaa:KK43:

:KK14::KK14::KK14::KK14:

Kanal D ekranlarının en iddialı dizilerinden biri olan başrollerini Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in oynadığı Çalıkuşu ekranlara veda ediyor.

Kanal D ekranlarının en iddialı dizilerinden biri olarak sezona başlayan Çalıkuşu, reytinglerde umduğu başarıyı yakalayamayınca ekranlara veda ediyor.Kanal D'de sezonun en iddialı dizilerinden biri olarak başlayan Reşat Nuri Güntekin'in aynı adlı eserinden ekranlara uyarlanan "Çalıkuşu" ekranlara veda ediyor. Başrollerini Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in üstlendiği dizi 17 Mayıs'ta son kez ekrana gelecek. Final fragmanı izleyici ile buluşan dizinin nasıl bir sonla biteceği merak konusu.

$calikusu.jpg

2-3 sezon gidebilecek caaanım diziyi mahvettiler tabi ki biter. Fahriye çok iyiydi Çalıkuşu'yla.

Bölüm uzatıp daha fazla mı para almayı amaçlıyorsunuz bilmiyorum senaristler ama o sevdaya uyup diziyi erken bitirttiriyorsunuz artık anlayın. İzleyicinin beyni sizden daha daha çok çalışıyor biliyor musunuz? Şunu bir bilseniz güzel dizi yazarsınız.

2-3 sezon gidebilecek caaanım diziyi mahvettiler tabi ki biter. Fahriye çok iyiydi Çalıkuşu'yla.

Bölüm uzatıp daha fazla mı para almayı amaçlıyorsunuz bilmiyorum senaristler ama o sevdaya uyup diziyi erken bitirttiriyorsunuz artık anlayın. İzleyicinin beyni sizden daha daha çok çalışıyor biliyor musunuz? Şunu bir bilseniz güzel dizi yazarsınız.

:13::KK31::KK31::KK31:

X