Çalışan bir bayan, 2 küçük çocuğuyla, evi hem temiz olsun,hem de hafta sonunu temizlikle uğraşmay

Sadece ilk kısımları okudum içime daral geldi iki çocuk çalışma hayatı kendinizi ne için paraliyorsunuz anlamadım hafta sonu boşalsin diye hergün temizlik yapmak çok sıkıcı zor ya da mesleğini mi çok rahat enerjinizi kiskanmadim desem yalan oluren güzeli haftalik bi kadın alın olsun bitsin
slm canım zaten uyamadım planıma, çocuklar varken zor oldu, akşam temizlik yapmak.. yine hafta sonuna kaldı anlıycağın:kızgın:

Kızım pazartesi staja başlayacak. Bütün işler beylere kaldı artık. Ne yapabilirlerse. Ev işi ile yemeği yaparlar da çamaşır kalır.

benim camasırlar dag oluyodu.
hatta makinada serilecek camasır bekliyodu.
bende aglıyodum :)
geçici bu günler canım

Benim ütülenecek çamaşırlar dağ oldu. Yıkama-kurutma-katlama yapıyorlar sağolsunlar. Ütüyü de içene at çıkar bir makine bulunsaydı :) :)

Allah kolaylık versin. Biz haziranın sonunda temizlik yapacağız. Aslında evin boyanması gerekiyor. Bakalım nasıl yapacağız.

Daha yeni badana yapılmış dip köşe temizlik yapmış biri olarak temizlik nankör dür. Bir heves heryeri temizledim iç dış canim çıktı 27 aylik kizimla ee 3 5 güne aynı olacak.bence cam kapı çok sık silmeniz gerek yok toplu tutmaya çalışip pratik supergelerle gün aşırı supurebilirsin bence püf nokta dagitmamak düzgün oldumu temiz görünür ve temizlik kolay olur fazla eşya tutma at hepsini ben çalışırken cuma günleri temizlerdim haftasonu gezerdim haftada 1 temizlik yapardım yani yeterli.

Vallahi iş falan yapamıyorum. Çok sinir oldum. Bir tek yemek yapmaya başladım. Bir de çok yorgun olmazsam çamaşır katlıyorum o kadar.

nasıl gidiyor hamilelik canım
Bulantılarım azaldı çok şükür. Ama bu sefer de karnım o kadar hızlı büyüdü ki çok şaşkınım. Hiçbir iş yapamıyorum. Eşim ve çocuklar yapıyor her işi. 17 haziranda izne çıkacağım. Bir hafta tatile gideceğiz. Dönüşte artık işleri bitiririz. Zaten öyle yorgan yastık derdimiz yok. Halıları yeni yıkatmıştık. ağır iş olarak kiler temizleme ve cam silme var.

Off ben hamilelik ve aşırı bulantıdan dolayı bırakın temizliği yerimden kalkamıyorum off yaa içim gidiyor. Komşular yastık, yorgan ne varsa yıkayıp asıyorlar mis gibi. Bense yattığım yerden sadece balkon gözetliyorum :mad: Temizliğin bile kıymetini bilin kızlaaar. Hiç şikayet etmezdim şu an yapabilsemmm...

X