Çalışmak için annesinden izin isteyen erkek ? Yaş 25

Merhaba size bir konuda danışmak istiyorum
Maddi durum iyi fakat işte çalışmak için annesinden izin isteyen ve annesi izin vermeyen erkek için ne düşünüyorsunuz
Çok anneci olduğunu gösteriyor değil mi ?
Maddi kaygı olmasa da özgüven ayakların üstünde kendin kalabileceğini görme açısından önemli diye düşünüyorum
Lisedeyken arkadaslarimla bulusmamak icin bahane uydurmak istedigimde annem izin vermiyor derdim, o geldi aklima.
Sizin erkek arkadasiniz da ayni oyle. Calismakta gozu yok. Annem izin vermiyor diye bahane uyduruyor. Hayatindaki her adimi ayni boyle annesine sorarak mi atiyor? Bunu bir dusunun derim.
Hadi gercekten annesi izin vermedigi icin calismiyor diyelim. Bu daha kotu, ezigin teki bu insan.
Her turlu bu cocuktan olmaz, onunuze bakin.

Maddi kaygı yoktan kasıt annesinin cebine harçlık koyması mı mesela? Parayı kim verirse düdüğü de o çalar. Böyle birine etrafa altın saçsa da saygı duyamam ben. Hayatı boyunca annesinin vereceği paraya muhtaç birini ciddiye alamam ben.

Siz nerden biliyosunuz annesinin izin vermediğini? Kendisi söylediyse çalışmamak için bahane olarak uydurmuş olabilir. Yani adam sallıyodur belki de. Tamam oğluna hastalık seviyesinde karışan anneler var ama çalışmasını istemeyen anne ben hiç görmedim.
Aynisini ben de merak ediyorum

Bir tuhaflık var burada. Normalde bu tip bağımlı evlat isteyen anneler çocuk çalışsın kazansın kendisine baksın ister. Ya adamın fiziksel/zihinsel bir sıkıntısı var ya da tembelliğinin suçunu annesine atıyor.

Evlense bile sürekli mudahele eder yani

Tabi ki. Hatta es secimine kadar karisir. Bizim burda genc bir cift var. Kayinvalide cocuklarinda bile herseye müdahele eder karisirdi. Su anda senenin cogunu Türkiyede geciriyor, yoksa gelin cildirirdi sanirim. Onlarin da "aile is yeri" var. Hem oglunu calistirmiyorsa ogluna "kiyaamaam" diye geline bir güzel hayati zehir eder. Hic sasmaz

Lisedeyken arkadaslarimla bulusmamak icin bahane uydurmak istedigimde annem izin vermiyor derdim, o geldi aklima.
Sizin erkek arkadasiniz da ayni oyle. Calismakta gozu yok. Annem izin vermiyor diye bahane uyduruyor. Hayatindaki her adimi ayni boyle annesine sorarak mi atiyor? Bunu bir dusunun derim.
Hadi gercekten annesi izin vermedigi icin calismiyor diyelim. Bu daha kotu, ezigin teki bu insan.
Her turlu bu cocuktan olmaz, onunuze bakin.
Birebir sahidim

Masa başı olmadan tüm işlere böyle birde evlense bile yemeği temizliği dört dortluk olacak versiyonu var şuan öyle bu arada maddi kaygısı yok ok da evi temizleyen mükemmel yemekleri yapan ben olacağım :)
Bu çocuğun egitimi nedir?

Hani bazi aileler maddi kaygi var veya yok, biz cok okuttuk diye bazi isleri evlatlarina layik bulmuyorlar, oyle birsey mi?

Peki siz niye hala bu er kisi ile birliktesiniz?

Sorularim bu kadar :)

Bu çocuğun egitimi nedir?

Hani bazi aileler maddi kaygi var veya yok, biz cok okuttuk diye bazi isleri evlatlarina layik bulmuyorlar, oyle birsey mi?

Peki siz niye hala bu er kisi ile birliktesiniz?

Sorularim bu kadar :)
Beraber değilim sorumsuzdu ilişkide sevmiyorum istemiyorum vs vs ayrıldık denk geliyoruz
Annesi incinmesin yorulmasin diyor
Üni mezunu bı ara yukseltcekti devam etmedi henüz
Anne evlenince dört dörtlük ev işi yemek diyor :)
Ben yapacakmisim öyle bir kapasitem yok :) yok yani
Yemeğine temizliğine karışırmis öyle şuan devam etsin mükemmel yaşamaya diyir

Merhaba size bir konuda danışmak istiyorum
Maddi durum iyi fakat işte çalışmak için annesinden izin isteyen ve annesi izin vermeyen erkek için ne düşünüyorsunuz
Çok anneci olduğunu gösteriyor değil mi ?
Maddi kaygı olmasa da özgüven ayakların üstünde kendin kalabileceğini görme açısından önemli diye düşünüyorum
Amaaan aman kac kendini kurtar. Annesine bagimli kisi kendi basina bir birey olamicak hic bi zaman 😱😱😱😱

Beraber değilim sorumsuzdu ilişkide sevmiyorum istemiyorum vs vs ayrıldık denk geliyoruz
Annesi incinmesin yorulmasin diyor
Üni mezunu bı ara yukseltcekti devam etmedi henüz
Anne evlenince dört dörtlük ev işi yemek diyor :)
Ben yapacakmisim öyle bir kapasitem yok :) yok yani
Yemeğine temizliğine karışırmis öyle şuan devam etsin mükemmel yaşamaya diyir

Ha siz ayrildiginiz adamin anaciligini mi dert ediyorsunuz, baska derdiniz mi yok kuzum Allah askina? Birakin ana ogul emzirme sureclerine kaldiklari yerden devam etsinler.

X