Çalışmak için annesinden izin isteyen erkek ? Yaş 25

Bir tuhaflık var burada. Normalde bu tip bağımlı evlat isteyen anneler çocuk çalışsın kazansın kendisine baksın ister. Ya adamın fiziksel/zihinsel bir sıkıntısı var ya da tembelliğinin suçunu annesine atıyor.
Bir tuhaflık var demiştim. Kadın umudu kesin diye size oğlunu kötülüyor. Bir ortamda karşılaşırsanız selam verin geçin. İletişimi kesmeyerek ana oğulun egosuna hizmet ediyorsunuz. Bir de eski sevgiliniz, ister çalışsın ister sürünsün sizin derdiniz değil artık.

Merhaba size bir konuda danışmak istiyorum
Maddi durum iyi fakat işte çalışmak için annesinden izin isteyen ve annesi izin vermeyen erkek için ne düşünüyorsunuz
Çok anneci olduğunu gösteriyor değil mi ?
Maddi kaygı olmasa da özgüven ayakların üstünde kendin kalabileceğini görme açısından önemli diye düşünüyorum
Koşarak uzaklaş :KK70: hiç muhatap olma irtibatı kes

Bir tuhaflık var demiştim. Kadın umudu kesin diye size oğlunu kötülüyor. Bir ortamda karşılaşırsanız selam verin geçin. İletişimi kesmeyerek ana oğulun egosuna hizmet ediyorsunuz. Bir de eski sevgiliniz, ister çalışsın ister sürünsün sizin derdiniz değil artık.
Çalışmasını istememe hep vardı
Sonra beni istedi
Sonra hem beni hem de çalışmasını istemiyor :)
Saçma yani düşünmeye gerek bile yok

Hiçbir uğraşı olmayan kişiyi anası bile sevmez yaaa. Down sendromlulara bile mesleki beceri kazandırılıyor, para kazanmaları için teşvik ediliyor.

Maddi durum iyi fakat işte çalışmak için annesinden izin isteyen ve annesi izin vermeyen erkek için ne düşünüyorsunuz
Maddi kaygı olmasa da özgüven ayakların üstünde kendin kalabileceğini görme açısından önemli diye düşünüyorum
Anneci mi değil mi bilemem orasını ama pasif bir insandır galiba okumamış ve çalışmıyor sorumluluk sahibi değil ondan bişey beklenmez

25 yaşındaki adamın annesi oğlunun yapacağı işimi beğenmemis

Anneci demek hafif kalir bence

X