Callanetics Egzersizleri

kızlar ben ındırdım bu vıdeoyu baslıcam bugun sabahları ebru sallı yapıyorum pekı sızce bu egzersızı gun ıcınde ne zaman yapsam daha etkılı olur???

kızlar ben ındırdım bu vıdeoyu baslıcam bugun sabahları ebru sallı yapıyorum pekı sızce bu egzersızı gun ıcınde ne zaman yapsam daha etkılı olur???
ben öğlen vakti yapıyorum kızım uyuyunca zamanı fark etmez canım ne zaman fırsat bulursan o zmana yap:KK34:

videoya ılk defa baktım da şimdi hareketler hep yavas yavas sankı hep esneme hareketı yapıyor gıbı geldı dogru vıdeoyu ındırdım demı???
evet esneme hareketleri ağırlıkta kasları uzatmak için.hareketlerin yavaş yapılmasıda önemli çok kolay gibi duruyor ilk izlediğin ama başına geçip hareketleri doğru bir şeklde yaptığında baya zorlanıyorsun çok yoruyor ama en az 3 gün içinde alışıyor vucudun güçleniyor kasların canım

evet esneme hareketleri ağırlıkta kasları uzatmak için.hareketlerin yavaş yapılmasıda önemli çok kolay gibi duruyor ilk izlediğin ama başına geçip hareketleri doğru bir şeklde yaptığında baya zorlanıyorsun çok yoruyor ama en az 3 gün içinde alışıyor vucudun güçleniyor kasların canım

çok tşkler yardımların için:KK66: baslayalım o zaman bugun bende yazarım gunlerı buraya grsrzz...

bugün 12.yi yaptım belden 1 cm kalçadan 0.5 cm gitmiş.

ayşeceylin ben geçen hafta başladım ve bir günde bitirdim :92: dün akşam tekrar başladım bu kez kararlıyım :KK34: fakat bazı hareketlerde hiçbişey hissetmiyorum yanlışmı yapıyorum acaba mesela karın hareketlerinde felaket acıyor. ama diğerlerinde tam yapamıyorum sende de öyle oldumu 12. yapıyorsun ilk günlerle arada fark varmı:26: En Büyük KK

ayşeceylin ben geçen hafta başladım ve bir günde bitirdim :92: dün akşam tekrar başladım bu kez kararlıyım :KK34: fakat bazı hareketlerde hiçbişey hissetmiyorum yanlışmı yapıyorum acaba mesela karın hareketlerinde felaket acıyor. ama diğerlerinde tam yapamıyorum sende de öyle oldumu 12. yapıyorsun ilk günlerle arada fark varmı:26: En Büyük KK
evet hepsinde hissediyorum canım özellik bacak ,popo hareketleri, pelvis hareketleri hepsini hissediyorum cnm.talimatlara uyarak yaparsan sende hissedirsin canım

evet hepsinde hissediyorum canım özellik bacak ,popo hareketleri, pelvis hareketleri hepsini hissediyorum cnm.talimatlara uyarak yaparsan sende hissedirsin canım

hissedemiyorum yada yaptıkca alışıcam sanırım :18: yaa 20_25 kilo verdim şu 5 kiloyu verip sıkılaşamıyorum:KK66: tek carem bu...

ben sürekli devam etmeyi düşünüyorum cm istediğim öçlülere geldikten sonra da haftanın 3 günü en az yaparım.

istediğin ölçüye gelince günde 15dk yapılacak bi program da var onu gördün mü? türkçe dublajlı video ile birlikte gelen kitapda yazıyordu hareket listesi...

kislarr bende yapmak istiyorum bunu..ama nerden bulcam videosunu...basenler gider bekli ..hergün 1 saat yürüyüsüm var

Bir gün geciktirerek yaptım ama bilemedim 10 mu deseem 1 mi deseem.:KK50: AySeCeYLin seni de yalnız bıraktım böühühü

11'i yaptım, veya 2'yi demeliyim. :nazar::nazar::nazar: Kendime nazar ediyorum sanırım yaptığımda. Boncuklar burda dursun :KK61:

Kızlar videosunu ve türkçe alt yazısını nerden bulabilirim başka bi siteden link buldum ama ..........'den indirmeyi beceremiyorum :KK50::KK50: yardımcı olabilirmisinizzz ? :26:

X