Callanetics Egzersizleri

inci ağrı sancı yok mu yahu? Ya da ilk başta olmuş muydu :26:

Canım ben 4 gün falan alıştırma yaptım.. hareketleri denedim her akşam .. sonrasında başladım callın tamamını yapmaya.. ilk başlarda bi ağrı hissediosun ama öyle uzun süreli değil.. callı yaptıktan sonra hala dizlerim titrer :KK1: ama yarım saat sonra hiçbişeyim kalmıo

Kızlar cevap verememişim
nasıl desem şimdi bilmiyorum google dan super callanetics diye arayın ama google ın video kısmından arayın
hani başı daily diye başlayan bi paylaşım sitesi var :KK1:

yeterince ipucu vermişimdir umarım sitenin tam adını yazamıyorum, yasaktır falan nolur nolmaz :KK52:

bu arada bugun çoğu kişi gittikçe eriyorsun, resmen kalmamışsın dediler hahahahhaha :KK62:

ya güzelim dediğin sayfada videolar parça parça ve indirilmiyor...

hahahha alemsin kuş :) Ebru Şallı dan neyimiz eksik, gayet güzel fazlalıklarımız var :)

Callan teyze boynununuzu omuzlarınızı serbers bırakın diyodu ama benim bütün vücudum tir tir titrediği için pek konsantre olamadım..:KK1: Pert oldum yeminle :KK37: Ama bırakmıycam bi kaç saate alışırım kesin.

Bu arada süper kısmını eşime devrettim. onu da cok aradık ama bulamadık. İngilizcesini de bulsam o çevirir bizim için. En Büyük KK

:KK1:haklısın valla canım fazlalığımız bile var ebrudan:KK1:başlarda benim de her yerim titriyordu ama şimdi titreme yok sadee pelvis döngüsünü 10 değil de 5 yapıyorum ben dayanamıyorum valla:KK1: bir de mekik hareketlerinde belli bir yerden sonra dinlenmeden yapamıyorum.inş öyle bir yardım yapar eşin vallaa
oh erkenden bitrmişssin cnaım ben dışarı çıkıcam o yüzden akşaa kaldı artık
hıc yapmayanlar normal yapın denıyor ya o yuzden sordum normalle superı nasıl ayırt edecem zaten ing..hiçbişey anlamıyorum....:/:78:

canım normali 55 dk süperi ne kadar hiç biliyorum ama süperin hareketleri daha kapsamlı ve daha yorucu

Bende başladım,bugün 3. günümü yaptım.:KK8:Bakalım 21 e tamamlayabilecek miyim :KK53:

kızlar call kilo kaybettirmiyo değil mi,çok uzun süre yapıp incecik olanlar var o kadar kilo nereye saklanıyo bu durumda:KK53:

kızlar call kilo kaybettirmiyo değil mi,çok uzun süre yapıp incecik olanlar var o kadar kilo nereye saklanıyo bu durumda:KK53:

kilo kaybettirmiyor sıkılaştırıyor, kasları güçlendiriyor dolayısıylada sarkmış yayılmış dokular sıkılaşıyor, korse giymek gibi düşün...

:KK1:haklısın valla canım fazlalığımız bile var ebrudan:KK1:başlarda benim de her yerim titriyordu ama şimdi titreme yok sadee pelvis döngüsünü 10 değil de 5 yapıyorum ben dayanamıyorum valla:KK1: bir de mekik hareketlerinde belli bir yerden sonra dinlenmeden yapamıyorum.inş öyle bir yardım yapar eşin vallaa

oh erkenden bitrmişssin cnaım ben dışarı çıkıcam o yüzden akşaa kaldı artık

canım normali 55 dk süperi ne kadar hiç biliyorum ama süperin hareketleri daha kapsamlı ve daha yorucu

canım yaa o pelvisi neden sen 10 yapamıyorsun ki dert oldu bana:) 1-2 arttırarak denesen yada dinlenerek tekrar yapsan, dizden bele kadar her yeri çalıştırıyor sende bacak inceltmek istiyorsun çok faydasını göreceğin bir hareket. kitapda bu hareketleri yeni başlayanlara bile tam sayıda yaptırıyorum dinlene dinlene yapıyorlar ama tamamlayabiliyorlar falan yazıyordu. hatta orda süpere 1 hafta içinde farkına varmadan geçiyor öğrencilerim falan diyordu ama ben de geçemedim aslında sadece karında takılıyorum tek bacağı kaldırıp tekini de uzatarak 100 yapamıyorum sezeryan karnı işte bi türlü adam olmuyor.

süper- klasik videosunun ayrımı için; klasik başlangıcında callanetics yazıyor ve kalabalık bir sınıfla yapılıyor. süperin başlangıcında süper callanetics yazıyor ve tek yada 3 kişilik bir grupla yapıyor hareketleri... evolotion zaten daha yeni, görüntü kalitesi falanda daha iyi 4 kişi yapıyor hareketleri aynı videoda 3 farklı seviyede gösteriyorlar. evolotionu çeviren olsa oda çok makbule geçecek.

süper- klasik videosunun ayrımı için; klasik başlangıcında callanetics yazıyor ve kalabalık bir sınıfla yapılıyor. süperin başlangıcında süper callanetics yazıyor ve tek yada 3 kişilik bir grupla yapıyor hareketleri... evolotion zaten daha yeni, görüntü kalitesi falanda daha iyi 4 kişi yapıyor hareketleri aynı videoda 3 farklı seviyede gösteriyorlar. evolotionu çeviren olsa oda çok makbule geçecek.

güzelim o dediğini evolotion nerden indiricez ben çeviriyi yaptırıcam ama şu videoları bir türlü bulamıyorum kimsede söylemiyor!!!!!!!!

güzelim o dediğini evolotion nerden indiricez ben çeviriyi yaptırıcam ama şu videoları bir türlü bulamıyorum kimsede söylemiyor!!!!!!!!

Süperi bi siteede buldum,yüklemeeye başladım bakalım sorunsuzsa veririm sizede linki

Süperi bi siteede buldum,yüklemeeye başladım bakalım sorunsuzsa veririm sizede linki

yaa çok iyimiş inşallah sorunsuz inerde çok makbule geçer valla.bende 6. günü bitirdim callaneticste winsorda yapıyorum.bugün ölçüm yaptım bazı yerlerde 1 bazı yerlerde yarım cm lik incelmeler olmuş inşallah aynı şekilde devam eder...

yaa çok iyimiş inşallah sorunsuz inerde çok makbule geçer valla.bende 6. günü bitirdim callaneticste winsorda yapıyorum.bugün ölçüm yaptım bazı yerlerde 1 bazı yerlerde yarım cm lik incelmeler olmuş inşallah aynı şekilde devam eder...

İnmede bi problem yok gibi şimdilik ama içinden çıkacak şeyde problem olmaz inşallah :) evolution u da buldum,oda inecek bakalım..
Ben hiç ölçü almadım.21 e tamamlama konusunda şüpheliyim :KK9: ama fark olursa bu kıyafetlerimden de anlaşılır zaten:KK53:

eskiden soran herkese videonun adıyla arat bulursun diyorduk olmazsa aratacağı kelimeleri veriyorduk herkeste buluyordu şimdi ne olduysa her yerden kaldırmışlar videoları bi bulabilsem yollayacağım linki ama...

buldum callanetics evolution için;

Callanetics Evolution avi (DVDRip) Bedava İndir Download sözcükleriyle aratırsanız ilk çıkan sitedeki link sağlam görünüyor.

süper call için de
39427-super_callanetics_callan_pinckney
diye aratırsanız ilk çıkan sitede var...

Son düzenleme:
buldum callanetics evolution için;

Callanetics Evolution avi (DVDRip) Bedava İndir Download sözcükleriyle aratırsanız ilk çıkan sitedeki link sağlam görünüyor.

süper call için de
39427-super_callanetics_callan_pinckney
diye aratırsanız ilk çıkan sitede var...

süper cal için o site üyelik gibi birşey istiyor anlamadım sen indirdin mi?

İnmede bi problem yok gibi şimdilik ama içinden çıkacak şeyde problem olmaz inşallah :) evolution u da buldum,oda inecek bakalım..
Ben hiç ölçü almadım.21 e tamamlama konusunda şüpheliyim :KK9: ama fark olursa bu kıyafetlerimden de anlaşılır zaten:KK53:

canım şu bulduğun siteyi ipuçlarılya söylesene süper olan değil mi?

süper cal için o site üyelik gibi birşey istiyor anlamadım sen indirdin mi?

video bende var zaten onun için 1. partı denedim iniyor gerisini denemedim.

orda 9 link var hepsine tıklayıp indireceksin sonra indirdiklerinden birinin zipini açınca diğerleri de birleşerek açılacak tek video olacak zaten.
her linke tıkladığında yeni sayfa açılıyor ordan alta inip slow downloada tıkla biraz üstte br sayaç 30sn sayacak sonrada resimdeki kelimeyi yazmanı iseyecek yazıp submite basınca indirme başlıyor hepsini böyle tek tek indireceksin.

X