Callanetics Egzersizleri

bişe sorucam kızlar bende indirdim deidğiniz siteden fakat 1986 yılında çekilmiş bir video doğru mudur biraz kafam karıstı

kızlar bişi sorcam..ben programı indirdim..alt yazıyı da indirdim..videoyu mediaplayerda açabiliyorum ama altyazıyla beraber olmuyo...gom playerda bu ay indirmek istemiyorum..kotayı aştım da birazcık..ama calle dde hemen başlamak istiyorum.şu alt yazı için başka bi seçenek biliyormusunuz

ben videoyu açtıktan sora alt yazı dosyasını görüntünün üstüne sürüklüyorum alt yazı çıkmaya başlıyo.. bunu her açışta yapmam gerekiyo ama kolayıma geliyo istiyosan böle dene program indircek durumun yoksa..

Merhaba bayanlar a.s.
Yaz bitmek üzereyken ben yine başladım callana
1,5 aydır aşırı sıcaklardan ve iş-okul-ev üçlemesinden pek fırsatım yoktu.
Ben hiç 21 i tamamlıyamadım 2 defa 10 da bırakmak zorunda kaldım fakat leslie ve diyet ile birlikte yaptığım için gözle görülür fark ortadaydı . Benden zayıf insanlar bile nasıl kilo verdiğimi sordu durdu :)
Ve 1,5 ay içerisinde vücudum hiç salmadı kendini.
2 gündür tekrar başladım leslie ile birlikte yapıyorum.
Birde videonun tamamını değilde problemli gördüğünüz bölgeleri çalıştıran egzersizleri tek başına yapmanızda mümkün sadece en baştaki ısınma hareketlerini yapmanız şartı ile.

selam kizlar,
bugün 4.gün ve öyle fark varki kendim bile inanamadim. 21 günün sonunu sabirsizlikla bekliyorum.
haaa pearlcim leslie ne? Merak ettim, odami egzersiz?

kızlar burası bi hayli kalabalıklaşmış.sevindim.devam devam yılmak yokkk:lepi:
bayadır uğramıodum.nişanımı yaptım geldim:dance:
herkes nişanda bu kıza nolmuş dediler:eek:tamıtamına 55 kiloydum nişandasüprizzzzz
nişandan sorada saldım tabi allah vere herşeyden götürüom spor falan da yokkafamçokkarıştıama şükür pearl ın dediği gibi vücut hala aynı.
ramazanda kesin kilo alıcam.ramazandan sora yine başlıcam bende.
artık kurtarıcımı biliom call ablamhihoyyytsırnaşık şey

selam kizlar,
bugün 4.gün ve öyle fark varki kendim bile inanamadim. 21 günün sonunu sabirsizlikla bekliyorum.

canım sorunu ben yanıtlamaya çalışayım.
öncelikle tebrik ederim.sakın yılma 21 günde bir beden gidicekÇok üzgünüm çoook
leslie de call ablamız gibi ince zarif kendini spora adamış kıkır kıkır bi ablamızkaydirigubbakcemile3
yürüyüş programı die geçiyor.yürüyüşü eğlenceli hale getirmiş.hızlı bi tempoda oda spor yaptırıyor.
ama ben call abladan başkasını tanımam:teytey:

selam kizlar,

Leslie Sansone - Walk at Home yürüyüş programı canım internette var indirmek istersen
ben hızlı 3 mil 45 dk lık olanı yapıyorum , çok zevkli bence , kadının kocaman gülücükleri var sırnaşık şey
Callanetics e başlamadan once yürüyüş yapmak daha çabuk kilo vermeyi sağlıyo diye okumuştum o yüzden indirmiştim bende...
Leslie ile hoplayıp zıplıyon , Callan teyzeyle dinleniyon öyleki akşamları callanetics ten sonra acayip uykum geliyo benim :KK70:

kızlar burası bi hayli kalabalıklaşmış.sevindim.devam devam yılmak yokkk:lepi:
bayadır uğramıodum.nişanımı yaptım geldim:dance:
herkes nişanda bu kıza nolmuş dediler:eek:tamıtamına 55 kiloydum nişandasüprizzzzz
nişandan sorada saldım tabi allah vere herşeyden götürüom spor falan da yokkafamçokkarıştıama şükür pearl ın dediği gibi vücut hala aynı.
ramazanda kesin kilo alıcam.ramazandan sora yine başlıcam bende.
artık kurtarıcımı biliom call ablamhihoyyytsırnaşık şey

tebrik edrim psiqocum , allah tamamına erdirsin :nazar:
bende senin dediğin gibi davranıyorum vala 'işin sırrını buldum' diyorum hep :KK70:

Leslie Sansone - Walk at Home yürüyüş programı canım internette var indirmek istersen
ben hızlı 3 mil 45 dk lık olanı yapıyorum , çok zevkli bence , kadının kocaman gülücükleri var sırnaşık şey
Callanetics e başlamadan once yürüyüş yapmak daha çabuk kilo vermeyi sağlıyo diye okumuştum o yüzden indirmiştim bende...
Leslie ile hoplayıp zıplıyon , Callan teyzeyle dinleniyon öyleki akşamları callanetics ten sonra acayip uykum geliyo benim :KK70:

tebrik edrim psiqocum , allah tamamına erdirsin :nazar:
bende senin dediğin gibi davranıyorum vala 'işin sırrını buldum' diyorum hep :KK70:

canım benim saolasın.bekarsan darısı başına diyeyimopuyorumnanaktan
kız ben çalıştığımdan sadece calla teyzeyi yapabiliodum.onu bile yapamıom şimdide:)
leslie zor gelio bana iş yorgunluğunun üstüne atla zıplakaydirigubbakcemile3
call teyzenlen sakin sakin yapıoz :lepi:
tekrar başlıcam bende şimdi yiyiyom korkmadan diom nasılsa nası forma girceğimi öğrendim:jeyyar:
millet hep soruo formülülülülülülülü
bide mesela şimdi nişandan sora 1,5 ay geçti tabi tabiri caizse öküz gibi yediğim içinsırnaşık şey 2 kilo falan aldım ama vücut hala aynı:sm_cool:

ben de tekrar başlamak istiyorum ama üşeniyorum..aslında yorucu değil call sakin sakin yapılıyo ama mirmirmirmir

kızlar ben indirdim bunu ama grüntü yok ingzce ses war ayrı alt yazıda indrdim ama 2sini birlkte yrutemiorum birisi özelime msj attsın sadece sesmi war grüntü yokmu yani anlamdım link werirseniz sewinirim grüntü ses we alt yazının olduğu tek link olsun mumkunse şimdiden çook teşkler

hangi programda çalıştırıyosun sen onu. program desteklemiyodur ondan görüntü yoktur.. ben izleyebilmek için GOM player ı indrdim o destekliyor.alt yazıyı da video oynarken dosyayı görüntü üstüne sürüklersen çıkıyo..

media playerden izliorum cnm demekki ondan ,zleyem,orum dur bide GOM indereyim sen faydasını gördünmü bu arada

ayy cnm saol indrince oldu çooooook saol sen faydasını grdünmü

bende geldimsüprizzzzz
tüm sayfalari okudum:bbo:
indirdim reglm bitince baslicam akannehir
benim kilom baya fazla ins yaparken cok zorlanmambenneyaptımki
ölcülerimide almayi unutmiim balişakkıdı

kız kırmızı donlu yakaladım seni..bende indirmek istiyorum ama beceremedim...canım özelime neler yapılacak yazar mısın....

geldim yavrım geldim..hadi bide bunu deneyek...kaydirigubbakcemile5

arkadaslar güzel sonuclar almis canim:nazar:
zayifliyamiyom bari vucudumun seklini düzelteyim, :lepi: boyda uzuyomus bunla videoda öle diii callantis teyzedelikafadulden 1-2 cm hec yokdanda iyidir demizemuszemus

X