Callanetics Egzersizleri

öyle de olabilir aslında ama hareketleri yanlış yaparsam diye şey ettim:1rolleyes: beceremezsem ben de öle yapıcam artık:sm_confused:

bugün itibariyle yapmaya başladım ..1/21 olarak not düşeyim.. yalnız kasları bi hayli zorluyo zangır zangır titredim bakalım devam edebilirsem sonuçlar nolucak :sporyapansmili: kafamçokkarıştı

bende indirdim bakalım bi deneyelim.. alt yazı da indrdim ama bi türlü birleştiremedim fisfisfis alt yazılı olsun istiyorum:uhm:

lilyum neden birleştiremedin?Çünk ben böyle şeyleri pek bilmem eşimden göre göre öğreniyom .ikisini de ayrı ayrı masaüstüne kaydettim.videoyu KMP playerda çalıştırıyom,sonra altyazıyı tutup videonun üstüne sürüklüyom mousela .ekranda alt yazı çağrıldı diyo ve yazı çıkıyo. .sen nasıl yapıyon

lilyum neden birleştiremedin?Çünk ben böyle şeyleri pek bilmem eşimden göre göre öğreniyom .ikisini de ayrı ayrı masaüstüne kaydettim.videoyu KMP playerda çalıştırıyom,sonra altyazıyı tutup videonun üstüne sürüklüyom mousela .ekranda alt yazı çağrıldı diyo ve yazı çıkıyo. .sen nasıl yapıyon
vinito ben aynı dosyaya koymayı denedim benimde masaüstünde duruyodu.. beceremedim ama senin dedigin su yöntemi yaptım video oynarken mausela sürükleyip bıraktım ve alt yazılar cıktı :dance: ayy çok saol wallaaa nasıl sevindirik oldum Şeniz

hanımlar ,"spora yeni başlayanlarda vücudun su tutması" hakkında bi bilginiz var mı?Şu an ben diyet yapıyorum ve bu egzersizleri, kilo da hiç oynama olmuyo .bunu daha önce başka bi yerde okumuştum da fikri olan var sa.......

bi bilgim yok ama mantıken yorum yapacak olursam spor yapınca vücut daha fazla terleyip su kaybettiğinden vücut suyu tutma eğiliminde olabilir... yani başladıysan hemen etki göstermeyebilir biraz zaman sonra kilonda değişme olacaktır sanırıma.s

hanımlar ,"spora yeni başlayanlarda vücudun su tutması" hakkında bi bilginiz var mı?Şu an ben diyet yapıyorum ve bu egzersizleri, kilo da hiç oynama olmuyo .bunu daha önce başka bi yerde okumuştum da fikri olan var sa.......

canım kilonda hemen oynama bekleme.bu egsersize yeni başlayanlarda ilk başlarda hep şişme gözükmüş.
bende de oldu ilk hafta sanki kilo vermek yerine şiştim gibi oldu.ama b u vücudun bütün kaslarının çalıştığı için olduğunu düşünüyorum.
sonra bi baktım.hem zayıfladım.hem kilo verdim hem sıkılaştım.hihoyyyt

Merhaba güzel bayanlar a.s.
Benim daha önce bahsettiğim tadavim geçen hafta bitti , doktorum artık herşey yolunda dedi zemuszemus
callan ı ve leslie yi bir 10 gün daha yapmıştım gözle görülür fark ortada delikafadulden
etrafımdaki herkes benim nasıl bu kadar çok kilo verdiğimin derdine düştü , sırrımı şimdilik açıklamıyorum şakkıdı

Merhaba güzel bayanlar a.s.
Benim daha önce bahsettiğim tadavim geçen hafta bitti , doktorum artık herşey yolunda dedi zemuszemus
callan ı ve leslie yi bir 10 gün daha yapmıştım gözle görülür fark ortada delikafadulden
etrafımdaki herkes benim nasıl bu kadar çok kilo verdiğimin derdine düştü , sırrımı şimdilik açıklamıyorum şakkıdı

callan ı toplamda kaç gün yaptın .. ben yeni başladım da ilerletmek için işe yaramasını duymak motive ediyo insanı :1rolleyes:

callan ı toplamda kaç gün yaptın .. ben yeni başladım da ilerletmek için işe yaramasını duymak motive ediyo insanı :1rolleyes:

ben hormon hapları kullandığım için çok zaman aldı canım kilo vermem
3,5 ay ilaç kullandım.3,5 ayın 2 ayı sadece diyet ve tempolu 1 saat yürüyüş yapıyodum sonra callanı ve leslie keşfettim ilk başta 10 gun aralıksız diyetle beraber yaptım sonra 2 hafta egzersizleri yapamadım sadece diyet yaptım.En sonunda 10 gün daha leslie ve callan bir arada yaptım şuanda bütün egzersizleri ve ilaçları bıraktım sadece diyet yapıyorum.Kilo çizelgemde 57 kilo yazıyo ama şuanda 56 kiloyum ve 1 haftadır hiç değişmedi :lepi:

ben hormon hapları kullandığım için çok zaman aldı canım kilo vermem
3,5 ay ilaç kullandım.3,5 ayın 2 ayı sadece diyet ve tempolu 1 saat yürüyüş yapıyodum sonra callanı ve leslie keşfettim ilk başta 10 gun aralıksız diyetle beraber yaptım sonra 2 hafta egzersizleri yapamadım sadece diyet yaptım.En sonunda 10 gün daha leslie ve callan bir arada yaptım şuanda bütün egzersizleri ve ilaçları bıraktım sadece diyet yapıyorum.Kilo çizelgemde 57 kilo yazıyo ama şuanda 56 kiloyum ve 1 haftadır hiç değişmedi :lepi:

hımm kilo vermeni zorlaştıracak bukadar etken varken verebilmen çok büyük başarı bence ...2 gündür ben de callanı aksattım o yüzden baştan başlıcam saymaya..ben hep yediklerime dikkat edicem diyorum ama yerken unutuyorum :roflol: ama ben de dikkat edip bide callanı aksatmazsam yararı olur.. leslie ye 15 dklık video da bakma şansım oldu ama indiremedim o yüzden ben onun yerine dans ediyorum.. inş daha da verirsin hedefledigin sayıya ulaşırsın:hooray:

Son düzenleme:
ben siteye yeni giriyorum lütfen biri bana yardımcı olsun ve nasıl indirebileceğimi söylesin nasıl yapcam ?? lütfen !!!!

guloglutrn öncelikle hoşgeldin
googleda " callenetics" yaz.ilk çıkan linki tıkla.callenetics yapanlar kulübü diye bişi yazıyo ordaki "CALLANETıCS 10 YEARS YOUNGER ıN 10 HOUR" yazanın altını tıkla .sonra da alt yazıyı .yanlız rapidshare'e üyeliğin yoksa ikisi arasında 15 dakka beklemen gerekebilir.yani bilmiyenler oluyo da onun için diyom bunu..ben bi ara 10 gün yapmıştım faydasını da gördüm.ama işte bi şekilde bırakmak zorunda kaldım.bugün yine başlıyom inşallah.günlük yarım saat yürüyüşle kilo verimi de sağlanıyomuş.

vinito arkadaşımız burda çok güzel anlatmış anlattıgı yolu takip edersen indirebilirsin.. ben şahsen öle yaptım :enbuyukkk:

Son düzenleme:
çok teşekür ederim buldum indirdim ama birşey soracağım videoda kadın bir boru üzerinde hareketler gösteriyor bunları nasıl yapıyorsunuz ?

cnm onları yaptıgın yerde bi masa varsa masa üstüne bacagını kaldırarak yapabilirsin yada ilk yapışta masa yüksek gelebiliyo sandalyeye koyarak yapabilirsin ben ilk olarak kalcama kadar gelen yükseklikte bi komidin kullanarak yaptım bi kaç yapıştan sora daha da esneyince sandalyenin dayandıgımız yerine koymaya başladım ..masa şimdilik yüksek geliyo birdende zorlayarak sakatlanmıyım kaydirigubbakcemile3 zaten videodada onlar boruda yaptıktan sora bu size yüksek gelirse daha alçakta yapabilirsiniz şeklinde bi komidin üzerinde yapan bayan örnegi gösteriyo.. o bi alternatif yapma şekli a.s

cnm onları yaptıgın yerde bi masa varsa masa üstüne bacagını kaldırarak yapabilirsin yada ilk yapışta masa yüksek gelebiliyo sandalyeye koyarak yapabilirsin ben ilk olarak kalcama kadar gelen yükseklikte bi komidin kullanarak yaptım bi kaç yapıştan sora daha da esneyince sandalyenin dayandıgımız yerine koymaya başladım ..masa şimdilik yüksek geliyo birdende zorlayarak sakatlanmıyım kaydirigubbakcemile3 zaten videodada onlar boruda yaptıktan sora bu size yüksek gelirse daha alçakta yapabilirsiniz şeklinde bi komidin üzerinde yapan bayan örnegi gösteriyo.. o bi alternatif yapma şekli a.s

Çok teşekür ederim inanılmaz yardımcı oldunuz hemen başlıyorum . sonucunu merakla bekliycem tekrar çok saolun a.s.a.s.a.s.

X