Callanetics Egzersizleri

Slm arkadaşlar callaneticste bugün 4/21 olucam inşallah. Heyecanla gelişmeleri bekliyorum. Sizler devam ediyor musunuz ?

Herkese merhaba, kadınlar kulübünü zaman zaman takip ediyordum ancak yeni üyeyim hatta bu ilk mesajım :)
Callanetics i de ilk defa burada okumuştum, öncesinde birkaç başarısız girişimim oldu ama bugünden itibaren 2 ay boyunca düzenli olarak yapmayı planlıyorum. Az önce ölçülerimi aldım ve 10 günün sonunda sizlerle de paylaşacağım.
Dün videoları indirip izledim. Elimde şu an callan ın eski videosu olan 10 years younger in 10 hours ile cardik callanetics ve evalotion videoları var.
Dün cardio programını ilk defa yaptım. Zorlanmadım hatta eğlenceli bile geldi diyebilirim. Bugün ise sabah 10 years younger yaptım, akşam evalotionı denemek istedim ancak beni fena yordu. Herneyse çok uzattım :) programa devam edenlere sorum şu, günde 2 defa yapmayı planlıyorum, sizce hangileri daha etkili nasıl bir yol izlemeliyim? Kilo vermek de istediğimden cardio programını kesinlikle listeme dahil etmek istiyorum ama bir yandan bana yeterli gibi gelmedi ve deneyip sonuç alan var mı çok merak ediyorum, tavsiyelerinizi bekliyorumm.

Merhaba kızlar bundan 4-5 sene önce yapmıştım 20-30 gün arasında çok faydasıno görmüştüm. Alt yazılı avi uzantılı videosu vardı o zaman şimdi telif sebebiyle her yerden kaldırılmış. Sadece rus dublajlı bi video sitesinde var. Hareketlerin masıl olduğunu bildiğim için o siteden açıp 6 gündür yapıyorum. Bugün dinlenme günü.
Eğer devam eden arkadaşlar varsa eşlik edebilirim bu sayfada

Arkadaşlar merhaba, bende yaklaşık 1 aydır süper callanetics yapıyorum, bacaklarımda incelme oldu fakat ben bu sporu hala anlayamadım tam olarak. Hareketleri yaparken platesteki gibi bacaklarımda yanma hissetmiyorum. Doğrumu yapamıyorum acaba, sizde de oluyor mu ?

Merhaba arkadaşlar bugün 7. Günü bitirdim. O ozge2903 10 hours 10 years programının türkçe kitabı var orda hareketlerin temel mantığı anlatılıyor. İstersen ordan bulabilirsen bak. Normalde kaslar derinden çalıştığı için yanması lazım

Burayı da hortlatayım :)) Kitap var bende ama bir yerlere yükleyip link almak lazım. Akşama yapabilirim.

Kizlar ben 2-3 haftadir yapiyorum duzenli gidemedim ama 10-15 defa yapmisimdir. Ilk hedefim 21 defa yapmak.
Bugun sayarak basliyorum.
1/21

Yapanlar varsa yazin destek olalim. Olculerinizi almayi unutmayin

Ben de bugun başladım. 24 gün yapmıştım daha önce sıkılaşma ve belde incelme olmuştu. Şimdi ki hedefim 42 güne ulaşmak. Hadi bakalım 1/42 cepte :KK200::nazar:

X