Callanetics Egzersizleri

kızlar bu arada yeni bi spor programı daha buldum silim in 6 25 dk sürüyor dün yapmaya çalıştım 15 dk zor yaptım ki 5 dksı ısınmaydı.ama leslinin en hızlısından bile çok kalori yaktırıyormuş.hareketler daha çok kalça,basen ve bacak için.3 program var ben 1.sinden start it up dan başladım.sizde bi bakın derim.düzenli yapınca etki etmemesi imkansız.hergün okadar spor yapıyorum ona rağmen şuanda bacaklarım ağrıyor.

Okuyunca yazmadan geçemedim, slim in 6 çok güzel bir video, çok güzel çalıştırıyor. Eğer sadece bölgesel çalışmak istiyorsanız aynı hocanın 10 dakika sadece bacak, 10 dakika sadece kalça için iki ayrı programı da var. Onu da aynı sitenin p90 home günlüğünde great thighs ve great buns olarak bulabilirsiniz, ayrıca karın için de great abs var.. kolay gelsin kaydirigubbakcemile2

canım evinde alet yoksa walk at home videoları var google a yaz bulursun, onları indir, uygula, onları da yaparsan daha hızlı kilo verirsin, ben evde bisiklete biniyorum, bu dediğim walk at home videolarını yapıyorum, dışarıda koşuyorum, ve şekillenmek için callan ve plates yapıyorum. ben her gün farklı bir spor yapıyorum zaten ideal olan o canım.

hemen indiriyorum buldum çok teşekkür ederim :)
bencede aynı hareketlere bağlı kalmak bir yerden sonra etkili olmaya bilir :)

canım aramıza hoşgeldin.ben daha önce hiç spor yapmayan spordan hemen sıkılan birisiydim.sonra hayatıma callanetics girdi.ilk 5 gün bütün vücudum acıdı güldüğümde bile acı çekiyordum yani vücudum spora hiç alışık değildi.ama sonra alışmaya başladım ilk başlarda tamamlayamadığım karın hareketlerini bile artık acı çekmeden tamamlamaya başladım.sonra inceldiğimi görmek beni gaza getirdi ve kesinlikle bu sporu bırakmayacağım.
bende lachesis arkadaşın dediği gibi önce kardiyo yapıyorum.kardiyo illa aletle olan bişey değildir.kardio,kalp kaslarını güçlendiren,dolaşım sistemini düzenleyen,yağ yakımını hızlandıran aerobik hareketler bütünüdür.yüzme,yürüyüş,step,paten... gibi.
ben hergün leslie ile walk at home yapıyorum,step yapıyorum sonra callanetickin ısınma hareketlerini atlayıp diğer hareketlerini yapıyorum.
bende biraz kilo vermek istiyorum ama diyet yapamıyorum en fazla 2 gün yapıp kendimi abur cubur dolabının yanında buluyorum.şimdilerde okadar çok yiyorum ki hergün pastalar börekler hiç yemediğim kadar çok yiyorum.ama bukadar çok yememe rağmen 2 haftada 3 kilo verdim.callanetics tek başına kilo verdirmiyor.sana tavsiyem leslienin 5 mil programını ve callaneticksi yaparsan ve birazda yediklerine dikkat edersen kesinlikle kilo verirsin.biraz uzun yazdım ama kendi deneyimlerimi paylaşmak istedim.

nedemek bende tecrübelerden duymak istedim zaten :teytey:
çokk anlıyorum seni
aynısını bende yapıyordum
çok yemem ama abur cuburu severim
ve çok hareketsizdim spor'u da sevmezdim...
callen'a ilk baktığımda hareketlerin ısınmaların bile uzunluğu illa ki 100 kere yapılması beni o kadar sıktı ki.zora gelemedim bırakıverdim hemen bayağıdır da hamım o yüzden
hızlıdan başlamak istemedim ama bugün birçoğunu yapmaya çalışıcam. onun yanında leslie'yi de indiriyorum. sanırım senin yaptığı tarzda başlıcam leslie kardiyo ve callen.
çok saolasın bilgin yorumun tecrüben için :) :)

kızlar bu arada yeni bi spor programı daha buldum silim in 6 25 dk sürüyor dün yapmaya çalıştım 15 dk zor yaptım ki 5 dksı ısınmaydı.ama leslinin en hızlısından bile çok kalori yaktırıyormuş.hareketler daha çok kalça,basen ve bacak için.3 program var ben 1.sinden start it up dan başladım.sizde bi bakın derim.düzenli yapınca etki etmemesi imkansız.hergün okadar spor yapıyorum ona rağmen şuanda bacaklarım ağrıyor.

Bende deniyim çok sağol paylaşımın için.

ya arkadaşlar leslie'yi indiriyorum ama ben callen'da çok zorlanıyorum ya :S
yani hareketler kolayda 100'e kadar yapamıyorum çatlıyorum ya

dediğim gibi leslie'yi indiriyorum ama ondada 1 2 3 4 mil var hangisini seçicem hangisiyle yapıcam birde sizin bahsettiğiniz 6 falan var hangisini seçmeliyim ve hangisini yapmalıyım bilnmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim :)

ya arkadaşlar leslie'yi indiriyorum ama ben callen'da çok zorlanıyorum ya :S
yani hareketler kolayda 100'e kadar yapamıyorum çatlıyorum ya

dediğim gibi leslie'yi indiriyorum ama ondada 1 2 3 4 mil var hangisini seçicem hangisiyle yapıcam birde sizin bahsettiğiniz 6 falan var hangisini seçmeliyim ve hangisini yapmalıyım bilnmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim :)

hiç spor yapmadıysan 1 milden başlayıp haftada 1 mil arttırarak yaparsın. Callan şuan çok zor geliyorsa plates yap vücudun alıştıktan sonra geçersin callaneticse hatta ilk başta sadece leslie yap istersen.

Okuyunca yazmadan geçemedim, slim in 6 çok güzel bir video, çok güzel çalıştırıyor. Eğer sadece bölgesel çalışmak istiyorsanız aynı hocanın 10 dakika sadece bacak, 10 dakika sadece kalça için iki ayrı programı da var. Onu da aynı sitenin p90 home günlüğünde great thighs ve great buns olarak bulabilirsiniz, ayrıca karın için de great abs var.. kolay gelsin kaydirigubbakcemile2

çok teşekkür ederim hemen onlarıda indireceğim.

kizlar, callan ile ilgili bir sorum olucak 21 den sonra ne kdr ara veriorsunuz? ben suan 12 yaptim. supere gecmek icin cok mu erken sizce? yapan var mi super i?

kuzum bırakma ya.bende arada pes ediodum.hatta 2 gün yapmadığım oldu.ama sora yine toparladım kendimi.
yapmalısın.yaz gelio:KK43:((
ben baya bir zamandır ara verdim yaa artık başlamak çok zor gelio :KK43:
tekrar başlarım bigün umarım :)
kizlar, callan ile ilgili bir sorum olucak 21 den sonra ne kdr ara veriorsunuz? ben suan 12 yaptim. supere gecmek icin cok mu erken sizce? yapan var mi super i?

bu hareketleri hiç zorlanmadan yaptığın zaman süpere geçebilirsin

basen,kalça,kalın bacak sorunu olan arkadaşlar; silim in 6 veya great thighs programlarını da yapın kesinlikle mükemmel.

arkadaşlar video ve alt yazıyı indirmek için linkleri özelden atarsanız çok sevineceğim

diyete başladım da bu egzersizleri de yapmak istiyorum

Evet canım erken, yani hareketleri zorlanmadan yaptığında geçebilirsin ama, ben 2 ay sonra geçiyim dedim super'e beni çok yordu ve zaman aldı, soğudum resmen, o yüzden geri döndüm klasiğe.
basen,kalça,kalın bacak sorunu olan arkadaşlar; silim in 6 veya great thighs programlarını da yapın kesinlikle mükemmel.

ay ben onu yapıyım dedim, dizlerimi mahfetti, dizinde problem olanlar yapmasın arkadaşlar. Benim olmadığı halde dizlerim çok acıyor şuan.

arkadaşlar callen'la ilgili bu 21 süper diye adlandırdığınız şeyler neler acaba sorabilirmiyim
ilkim bu konuda k.bakmayın devamlı soru sorup duruyorum ama... :)

arkadaşlar callen'la ilgili bu 21 süper diye adlandırdığınız şeyler neler acaba sorabilirmiyim
ilkim bu konuda k.bakmayın devamlı soru sorup duruyorum ama... :)

bazı arkadaşlar 21 tekrarla sayıyorlar yaptıkları günleri. ben her gün yapıp haftada bir dinleniyorum, saymıyorum alışkanlık haline getirdim. super callanetics de callaneticsin bir üst seviyesi o baya zor, klasiği rahat yapmadan ona geçmemek lazım.

ben baya bir zamandır ara verdim yaa artık başlamak çok zor gelio :KK43:
tekrar başlarım bigün umarım :)

bu hareketleri hiç zorlanmadan yaptığın zaman süpere geçebilirsin

Evet canım erken, yani hareketleri zorlanmadan yaptığında geçebilirsin ama, ben 2 ay sonra geçiyim dedim super'e beni çok yordu ve zaman aldı, soğudum resmen, o yüzden geri döndüm klasiğe.

ay ben onu yapıyım dedim, dizlerimi mahfetti, dizinde problem olanlar yapmasın arkadaşlar. Benim olmadığı halde dizlerim çok acıyor şuan.

kizlar tesekkur ederim :1hug: 21 bitiriyim bari bakalim. aslinda ilk 2-3 gun biraz yormustu beni ama suan pek zorlanmiorm klasikte. (eski cimnastikciyim sanirim ondan) 21 bitince bir deniyim super ama cok yorucu ise haklisin Lachesis insani sogutur yahu eyvahedigeldismilesempatiksalakcinni tekrar saolun kizlar.

super i soole bi izledim kizlar gercekten daha yorucu gorunuo. Lachesis cnm haklisin sanirim denemicem bir sure daha sempatiksalakcinni ya tabi gecenlerin veya gecmek isteyenlerin hevesini kirmiyim de ben paylasiyim dedim. sanirim bikac ay klasikte devam etmek daha ii hihihihi :)

kizlar bu Callenetics yasli bir teyzenin oldugu bayagi eski bir video degil mi?? o videoyu sadece iki kez yaptim ve gerisini yapamadim... cunku bar hareketleri var ve rahat yapilmiyo yada bazen bara tutunmak gerekiyor. ev ortaminda da bar yok nasil yapiyorsunuz o hareketleri... ben biraktim bu sebepten...Haretketlerin faydasi varmidir ??? Indirinler videoyu nereden indirdiler bana yardimci olur musunz?

kizlar bu Callenetics yasli bir teyzenin oldugu bayagi eski bir video degil mi?? o videoyu sadece iki kez yaptim ve gerisini yapamadim... cunku bar hareketleri var ve rahat yapilmiyo yada bazen bara tutunmak gerekiyor. ev ortaminda da bar yok nasil yapiyorsunuz o hareketleri... ben biraktim bu sebepten...Haretketlerin faydasi varmidir ??? Indirinler videoyu nereden indirdiler bana yardimci olur musunz?
bir sandalyenin dayanma kısmının üst tarafına bir havlu koyup bar hareketlerini burda yapabilirsin ilk zamanlar daha alçak bi sandalye olabilir daha sonra daha yüksek bi sandalye
koltuk beyaz esya çok seyden faydalanabilirsin yani:)

bir sandalyenin dayanma kısmının üst tarafına bir havlu koyup bar hareketlerini burda yapabilirsin ilk zamanlar daha alçak bi sandalye olabilir daha sonra daha yüksek bi sandalye
koltuk beyaz esya çok seyden faydalanabilirsin yani:)

Tamam canim sizde evdeki esyalardan yararlaniyorsunuz yani:)) videoyu nerden indiriyoruz?

X